загрузка...
ЦЕЛЮЛІТ     |     Масаж для корекції фігури: масаж проти целюліту і ожиріння

Локалізація целюліту: целюліт на животі і руках

Локалізація целюліту

Кожна жінка починає помічати, що певні ділянки тіла накопичують жир більш інтенсивно. Чому ж так відбувається?

Стегна, сідниці і коліна є частинами жіночого тіла, найбільш схильними до утворення в них целюліту. Саме в цих місцях шкірний покрив характеризується найбільшою товщиною і рихлість, а значить і більш за все схильний до внутрішнім порушень різного роду. До того ж при наявності надлишкової кількості жиру він найчастіше локалізується саме в цих областях. Цей процес не випадковий, він генетично запрограмований гормональною системою нашого організму. Ці ж гормональні чинники забезпечують затримку води в тілі людини, що, у свою чергу, ще більше посилює проблему боротьби з целюлітом. Він може з'явитися і на животі, потилиці і передпліччях.

Целюліт на животі

Кожного разу переодягаючись перед дзеркалом, багато жінок з розчаруванням оглядають неабияк зіпсовану жировими відкладеннями на животі фігуру.

Живіт - це звичайне місце, де відкладається жир. Майже кожна жінка скаржилася на з'явившийся животик і вирішувала щось зробити, щоб привести його в норму. Але цей жир опинявся на подив стійким і завзято пручався всім нашим намаганням позбутися від нього. Це пояснюється тим, що на поверхні жирових клітин, що містяться в області живота, є значна кількість жіросохраняющіх рецепторів і відносно невелика - жіровиделяющіх. Але це зовсім не означає, що целюліт вам гарантований. Як правило, це чистий жир, і, щоб позбутися від нього, досить гарною дієти для схуднення, комплексу гімнастичних вправ і, звичайно, сили волі!

Як же визначити, нормальний це жир або целюліт? Дуже просто: целюліт проявить всі ті ознаки, про які йшлося в попередніх статтях розділу Боротьба з целюлітом . Це будуть і ділянки, вкриті ямочками, і більш щільні на дотик, і ділянки з цілком визначеними межами. Якщо ви виявите дані симптоми, можете не сумніватися - це целюліт. І з ним необхідно відразу ж почати боротися. Чим довше при вас целюліт, тим складніше з ним справитися.

Цікаво, однак, те, що причини виникнення абдомінального (черевного) целюліту дещо відрізняються від причин, які призводять до розвитку целюліту в нижній частині тіла.А тепер давайте поміркуємо.

Фахівці в області акупунктури, остеопатії та мезотерапевти, широко застосовують у своїй практиці мануальні прийоми і місцеве голковколювання, стверджують, що ділянка шкіри, який знаходиться між грудною кліткою і лобкової кісткою, пов'язаний з нижнім органами травлення за допомогою нервів. Це означає, що будь-яке розлад роботи печінки, жовчного міхура, шлунка, тонкого та товстого кишечників проявить себе на шкірі живота у вигляді ущільнення, що викликається скупченням лімфатичної рідини в нижележащих тканинах. Такі дисфункції, як переповнення печінки, жовчні коліки і розлад кишечнику, успішно діагностуються таким чином і виліковуються голковколюванням, чуттєвими прийомами або масажем. Проте ні один з вищезазначених практиків не ризикне взятися за складний випадок, який вимагає медичного або хірургічного втручання. І вже тим більше, якщо шкірні ознаки будуть занадто розпливчастими і ненадійними для встановлення точного діагнозу.

Захворювання внутрішніх органів - це найчастіше всілякі запалення. Якщо якийсь орган злегка запалюється або болить, то на ділянці шкіри, що відноситься до цього органу, виявляються ті ж симптоми. Наприклад, при запаленні товстого кишечника шкіра над ним також запалюється. Запалення є причиною скупчення лімфатичної рідини в жирових тканинах і внаслідок цього виникає перша стадія розвитку целюліту.

Дуже часто люди, які страждають целюлітом, мають проблеми, пов'язані з травленням: запалення кишечника, закрепи або печінкові коліки. Якщо ви будете вчасно лікувати ці недуги, нам не доведеться лікувати целюліт.

Стреси, впливу яких ми піддаємося щоденно, збирають свою данину тиждень за тижнем, рік за роком, подібно розладів органів травлення, також виявляються на шкірі. Постійний стрес приводить до розвитку целюліту на верхній частині живота на ділянці між грудною кліткою і пупком.

Оскільки від стресу і розладів органів травлення страждають як чоловіки, так і жінки, то й ті й інші піддані абдомінальному целюліту.

Целюліт на руках

Здавалося б, неможливо, щоб целюліт зумів вразити передпліччя та руки? І, тим не менш, це відбувається, але тільки в похилому віці у зв'язку з порушенням венозного кровотоку. Наслідки цього захворювання вкрай неприємні: передпліччя стають дуже товстими й рукави одягу занадто щільно облягають руки. Таких людей ми зустрічаємо часто. Зверніть увагу на той факт, що целюліт на передпліччях практично завжди поєднується з целюлітом по всьому тілу, головним чином на ногах.При цьому неминучі інші симптоми захворювання вен - розриви кровоносних судин, товсті ноги і скупчення лімфатичної рідини. З таким целюлітом боротися вкрай важко. Але, тим не менше, вправи, наведені в розділі Боротьба з целюлітом , у поєднанні з правильним харчуванням зможуть вам допомогти.

Читати далі. Дісморфізм. Ознаки целюліту