загрузка...
ЦЕЛЮЛІТ     |     Броня для схуднення. Титанова одяг - останнє слово передових японських технологій

Стрес як причина виникнення і розвитку целюліту: Оберігайте себе, захищайтеся від життєвих негараздів

Оберігайте себе, захищайтеся від життєвих негараздів

Не залишайте без уваги навіть самі незначні симптоми розвивається перевтоми організму. Перевтома - хвороба століття - виліковується, але за умови, при категоричній умови: не розраховуйте тільки на лікаря, яким би кваліфікованим він не був. Він може швидко поставити вас на ноги, але без вашої допомоги, без вашої волі до життя повного одужання не відбудеться.

Вмійте відпочивати. Відпочивайте так, щоб після відпустки не відчувати перевтоми. Організуйте своє дозвілля з урахуванням умов і змісту повсякденної роботи. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, ми рекомендуємо вам частіше виїжджати на природу, хоча б раз на тиждень.

Вмійте розслаблятися. «М'язи практично невтомні, якою б роботою ми їх ні навантажували, за умови, що після кожного coкрашенія вони мають відпочинок, достатній для того, щоб звільнитися від продуктів розпаду і відновити сили» - цей висновок був зроблений в результаті дослідження процесу стомлення м'язів.

Кожен день влаштовуйте собі триразовий десятихвилинний відпочинок для того, щоб «перезарядити батарейку». Сумлінно виконуйте цій раді і через кілька днів ви вже не будете почувати хворобливе напруга, що доводять до божевілля нервозність.

Масаж. Вчіться у спортсменів, тіло яких масажують, щоб розслабити м'язи стомлені, поліпшити кровопостачання тканин і вивести з них токсини. Ніжний, правильно виконаний масаж благотворно діє на стомлений організм.

Кожен день, якщо у вас є можливість, прийміть увечері перед сном, після напруженого дня, ванну або душ протягом десяти хвилин: нехай вода стікає від потилиці вздовж хребта. Обтирання тіла слід проводити не енергійними, а ніжними, промокають рухами.

Релаксація (розслаблення) - це наука, і тому її необхідно уважно вивчити. Вона дозволить вам ефективно, без допомоги ліків попередити або вилікувати нервове перевтома.Релаксація чинить психологічний і фізичний дію на організм, робить його витривалим, дозволяє легко переносити труднощі і турботи, правильно розподіляти м'язову роботу, економити сили. Однак не забувайте, що це дуже ефективний, але не нешкідливий метод, тому починайте освоювати прийоми релаксації під керівництвом досвідченого лікаря.

Аутогенне тренування. Основою її служить гіпноз. Ви вимовляєте, сконцентрувавши всю свою увагу на одній частині тіла (наприклад, руці), слова: «Моя права рука стає важкою, важкої, дуже важкою». Ця вправа називається «отяжеленіе». Гіпнотичні формули можуть здатися занадто простими, майже дитячими. Це пояснюється тим, що вони звернені не до свідомості, а формують образи, що впливають через нашу підсвідомість на органи і тканини тіла, які в нормальному стані поза межами нашого контролю. Освоївши вправи на отяжеленіе всього тіла, приступайте до вправ на розігрів окремих частин, а потім всього тіла. Освоєння прийомів релаксації триває приблизно три місяці.

Методика Якобсона була створена на основі дослідження взаємозв'язку між мимовільним здригуванням, наприклад у разі раптового шумі, і напругою відповідних м'язів. Чим сильніше реакція, тим сильніше напруження м'язів. І навпаки, у людини, м'язи якого постійно знаходяться в розслабленому стані ненапружений, видимі ознаки хвилювання не проявляються.

Сильні свідомі м'язові скорочення дозволяють потім добре розслабитися і продовжити це розслаблення як завгодно довго. Для засвоєння цього методу буде потрібно терпіння і час: іноді кілька років. Тільки щоденні короткочасні тренування дозволять вам отримати з нього всю користь.

Методика Герди Александер була розроблена на основі дослідження процесу перенавчання природним рухам тіла гімнастів, танцюристів, артистів. Герда Александер прийшла до висновку, що перенавчання природним рухам сприяє вдосконаленню особистості.

Дуже важливе значення для відновлення сил організму має сон. Якщо ви не можете швидко заснути, скористайтеся наступними рекомендаціями.

Як швидко заснути: комплекс аутотренінгу для нормального сну

 • Я лежу спокійно. Мені зручно і добре. Я спокійний, і мені приємно. Повільно плине час. Повіки змикаються. Тиша, спокій, відпочинок. Відчуваю повний спокій.
 • Розслаблені м'язи правої руки. Розслаблені м'язи лівої руки. Плечі розслаблені і опущені. Обидві руки розслаблені. Відчуваю тяжкість рук. Приємне тепло відчуваю в руках і кінчиках пальців.
 • Розслаблені м'язи правої ноги. Розслаблені м'язи лівої ноги. М'язи ніг розслаблені. Ноги нерухомі і важкі.Приємне тепло відчуваю в ступнях і пальцях ніг. Відчуваю повний спокій.
 • Все тіло розслаблене. Розслаблені м'язи спини. Розслаблені м'язи живота. Відчуваю тяжкість у всьому тілі. Приємне тепло відчуваю у всьому тілі.
 • Розслаблені м'язи обличчя. Брови вільно розлучені. Чоло разглажен. Повіки опущені і м'яко зімкнуті. Кути губ опущені, розслаблені м'язи рота.
 • Дихаю спокійно і рівно. Дихаю повільно і спокійно. Серце б'ється рівно і спокійно. Все тіло розслаблене. Приємне тепло відчуваю у всьому тілі. Відчуваю повний спокій ... повний спокій ...

Швидко заснути добре допомагає і так званий «Бірманський усипляючий масаж».

Бірманський усипляючий масаж

Масаж виконувати поверх бавовняної сорочки. Масажованих укласти животом на дві подушки.

 • 1. Легке погладжування спини (від шиї до куприка) долонями (6-8 разів).
 • 2. Масування спини долонями (зустрічними рухами зліва направо), просуваючись зверху вниз (3-4 рази). Потім виконати вправу 1 (3-4 рази).
 • 3. Сильне масування хребта (зверху вниз) кісточками пальців стиснутою в кулак правої руки (3-4 рази). Потім виконати вправу 1 (повільніше, 3-4 рази).
 • 4. Легкі щипка (зліва направо), просуваючись уздовж спини зверху вниз (1 раз). Потім виконати вправу 1 (повільно, 3-4 рази).
 • 5. Несильно пиляння ребрами долонь зустрічними рухами зліва направо, просуваючись уздовж спини зверху вниз (1 раз). Потім виконати вправу 1 (повільно, 3-4 рази).
 • 6. Погладжування спини долонями з широко розведеними пальцями зустрічними рухами зліва направо, просуваючись зверху вниз (1 раз). Потім виконати вправу 1 (3-4 рази).
 • 7. Легке погладжування спини від хребта лівою долонею наліво, правою - направо («скидатиметься порошинки»), просуваючись зверху вниз (3-4 рази). Потім виконати вправу 1 (ще повільніше, 3-4 рази.
 • 8. Погладжування спини (хвилеподібно зліва направо) кінчиками пальців долонь, накладених один на одного, просуваючись зверху вниз (спочатку ліву сторону від хребта, потім праву 3-4 рази). Потім виконати вправу 1 (зовсім повільно, усипляюще, 3-4 рази).

Після масажу покласти під голову масажованих подушки, укласти його на бік, вимовити кілька усипляючий слів.

Читати далі.Харчування і целюліт