загрузка...
ЦЕЛЮЛІТ     |     Стрес як причина виникнення і розвитку целюліту: Оберігайте себе, захищайтеся від життєвих негараздів

Стрес як причина виникнення і розвитку целюліту: як зняти стрес і знизити його вплив на організм

Як зняти стрес

Зведіть до мінімуму вплив стресових ситуацій. У багатьох випадках просто неможливо, хоча і бажано, повністю викреслити стресові ситуації з нашого життя. Проте в наших силах підвищити опірність стресу і захистити себе від найбільш шкідливих аспектів його впливу. Якщо целюліт досить сильно вразив наше тіло, то, щоб впоратися з ним, ми повинні позбутися як від супроводжує його стресу, так і від породила його причини.

Фізичні вправи в поєднанні з йогою, масажем голови і шиї, черепної остеопатія (масаж і мануальна терапія голови і шиї) і ароматерапією сприяють релаксації, допомагають нам впоратися зі стресом і звести до мінімуму його наслідки.

У деяких випадках, особливо коли стрес є причиною або домінуючим ознакою целюліту, правильно виконувана хороша програма релаксації не менш ефективна, ніж комплекс фізичних вправ.

Якщо вам здається, що ви не можете знайти час на відпочинок, значить, ви маєте потребу в додатковому спонукальним мотивом і допомоги. Зрозуміло, фізичні вправи як і раніше залишаються необхідними, крім того, ви повинні продовжувати пошук шляхів підвищення вашої повсякденної активності.

З усього сказаного слід твердо засвоїти, що:

 • стрес може стати причиною виникнення целюліту або погіршити вже існуючого захворювання;
 • для позбавлення від целюліту необхідне ефективне лікування стресу.

Кожен з нас по-своєму переносить стрес. Одні дуже чутливі до проблем у відносинах з родичами, друзями і колегами і глибоко переживають сварки, конфлікти, особисті негаразди. Інших мучать фінансові проблеми, просування по службі, соціальні питання. Треті страждають від незадоволеності життям. Усі ці проблеми є частиною стресового синдрому.

Щоб навчитися контролювати стрес більшою мірою, ніж стрес контролює нас, слід в першу чергу навчитися відділяти позитивні стресори від стресорів негативних. Позитивні стресові ситуації стимулюють і підбадьорюють вас: вони розпалюють інтерес і накладають певні зобов'язання на майбутню діяльність.Маючи перед очима ¬ зами чітку мету, ви вже чудово контролюєте всі свої дії. Негативні стресові ситуації вибивають вас із колії, викликають депресію, психоз і почуття безпорадності.

Коли ми намагаємося внести зміни в усталений розпорядок, змінити звички і спосіб життя, то переживаємо саме негативний психологічний стрес.

Як впоратися зі стресовою ситуацією і знизити її вплив на ваш організм

 • Життєвий досвід - це найкращий порадник, який працює тільки на вас. Покладіться на нього і спробуйте визначити, що ви можете змінити в даній ситуації. У тому випадку, коли обставини змінити неможливо, краще всього відступити і переглянути свою позицію.
 • Компенсуйте негативний вплив стресу фізичними вправами. Стресова ситуація часто має фізичний вихід, і боротися з нею треба, протиставивши їй якусь бурхливу, плідну діяльність. «Випустивши» таким чином нервову енергію в потрібному напрямку, ви вб'єте відразу декількох зайців. Ваш організм швидко прийде в норму, оскільки вихід енергії буде продуктивним на відміну від «ломки характеру», яка часто призводить до протилежних результатів. Ви відчуєте прилив життєвих сил, що підстьобне вас боротися з причинами стресу ще більш ефективно. Аеробні фізичні вправи, такі як плавання, їзда на велосипеді, підтримають серцево-судинну систему в потрібній формі. Повільні вправи на розтягування з елементами гімнастики йогів і тайчі заспокоять вашу нервову систему, змусять зосередитися.
 • Намагайтеся уникати додаткових стресорів. Кофеїн, алкоголь, сигарети і транквілізатори мають одну спільну рису: вони дають оманливий ефект зняття стресу шляхом впливу на нервову систему. Всі ці кошти наркотичного впливу представляють лише тимчасовий перепочинок, яка в подальшому може позначитися в набагато більш серйозні проблеми, ніж ті, що ви маєте зараз.
 • Постарайтеся викроїти час для себе. При нашому шаленому божевільному ритмі життя це звучить як недозволена розкіш, але це дуже важливо для вашого здоров'я. Щодня виділяйте трохи часу особисто для себе, незалежно ні від яких обставин. Використовуйте його для того, щоб трохи розслабитися, почитати, подумати й послухати приємну для вас музику, може, навіть трохи подрімати.
 • Розумно розподіляйте свій час. Деякі люди складають плани на день чи на тиждень і цим багато виграють. Це зовсім не означає, що слід розписувати всі по годинах і хвилинах і намагатися витримувати цей жорсткий графік.Розпишіть основні справи і проблеми, які необхідно вирішити, в порядку значимості, і ви побачите, що у вас виявиться чимало вільного часу. Вирішивши всі головні для себе завдання, ви плідно і з відчуттям повного задоволення відпочинете в ці нічим серйозним не зайняті годинник.
 • Намагайтеся не вирішувати одночасно кілька проблем і не робити кілька справ. Від марної суєти і «бігу на місці» ніхто ще ніколи не вигравав. Якщо необхідно вирішити комплексне завдання, постарайтеся розбити її на кілька частин або стадій. Зосередившись на одній частині завдання або одній фазі роботи, перш ніж переходити до наступної, ви швидше і без зайвих зусиль досягнете бажаного. Якщо ви виженете геть це жахливе, а головне, марна почуття перевантаженості справами, все піде набагато швидше, і контроль над ситуацією буде у ваших руках.
 • Намагайтеся не приймати пишу в стані психічної напруги. Справа в тому, що в емоційному стані травлення практично не функціонує, і їжа в даному випадку лише посилить ваші проблеми. Всі поживні компоненти продуктів в такій ситуації не підуть про запас, ви отримаєте нетравлення шлунка і болі в животі. У деяких людей їжа в стані нервового збудження може навіть викликати заворот кишок. Найкраще дочекатися моменту, коли ви заспокоїтеся і будете приймати їжу з почуттям приємного розслаблення.
 • Намагайтеся приділяти сну необхідну кількість часу. Це дуже суттєво, тому що уві сні наш організм виконує роботу з оновлення та відновленню клітин, а також поповненню енергетичних запасів. Діставшись до ліжка, зробіть над собою зусилля і Відженіть геть турботи, хвилювання, страхи - ви легко звільнитеся від нав'язливих думок за допомогою невеликого тренування. Подбайте про те, щоб ваша спальня була досить прохолодною, темною і зручною; перед сном кімнату бажано провітрити.
 • Будьте оптимістичні. Перебуваючи в хорошому настрої, ви спокійно оціните з боку навіть саму драматичну життєву ситуацію. Рішення, прийняте в хорошому настрої, буде більш мудрим. Якщо ви маєте ясно певну мету і прагнете до її досягнення, то маса дрібних проблем, що виникають на шляху, не виб'є вас із колії.
Читати далі.Оберігайте себе, захищайтеся від життєвих негараздів