загрузка...
ЦЕЛЮЛІТ     |     Що таке целюліт: причини целюліту і як він з'являється

Вода проти целюліту: мінеральна вода, тала вода, сечогінні засоби

Вода проти целюліту

Мінеральна вода. Лікувальні (цілющі) властивості мінеральної води

Люди часто нехтують вживанням мінеральної води, не враховуючи того, що до її складу входить неповторний набір хімічних елементів, що і визначає її користь чи шкода. Купуючи без розбору будь-яку мінеральну воду, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що дана мінеральна вода шкідлива для вашого організму і лікує не від тієї хвороби, на яку ви страждаєте.

Лікувальними властивостями володіє вода, насичена мінеральними солями, органічними і біологічно активними речовинами, а також різними газами. Такі води називаються мінеральними. Залежно від змісту в мінеральній воді тих чи інших інгредієнтів, вона володіє тими чи іншими цілющими властивостями.

Наприклад, гідрокарбонатні іон бере участь у підтримці кислотно-лужної рівноваги в організмі. Така вода, як нарзан, боржомі, володіючи лужною реакцією, нормалізує моторну та секреторну функції шлунково-кишкового тракту, зменшує диспепсичні розлади. Вона корисна при захворюваннях органів травлення і при запальних процесах в сечостатевій системі.

При застої жовчі в жовчному міхурі і зниженій кислотності шлункового соку корисна мінеральна вода з вмістом іона хлору, наприклад «Єсентуки № 4».

При запорах рекомендуються сульфатні мінеральні води (баталінская, Арзні), дратівливі слизисту оболонку кишечника, завдяки чому посилюється його перистальтика.

Залізисті мінеральні води (Марціальні, Джермук) стимулюють утворення крові, і тому їх корисно приймати при недокрів'ї.

Йодисті мінеральні води використовуються при атеросклерозі. При неврозах призначають мінеральні води, до складу яких входить бром (наприклад, тала). Вода з кремнієвою кислотою надає болезаспокійливий, антитоксичні та протизапальний ефект.

Пристрасть більшості європейців до вживання поза домом, головним чином, мінеральної води промислової розфасовки знайшло чимало своїх прихильників і в Росії. Багато видів мінеральної води пропонуються в красивих упаковках, які до того ж зручні для того, щоб взяти їх з собою в дорогу.Що до мінеральної води, газованою в природному вигляді, то я б порадила вживати її тільки в особливих випадках, тому що вважаю досить нерозумним пити таку воду у великій кількості. Проте не дивлячись ні на що, будь-який вид мінеральної води, безсумнівно, є прекрасним освіжаючим засобом (особливо якщо додати в них лимонний сік) і прекрасною заміною алкогольним напоям. Я рекомендую пити мінеральну воду повільно і маленькими ковтками.

Тала вода

Структура льоду цікава тим, що вона ідеально підходить до структури біомолекул, тобто великих молекул білкових речовин і нуклеїнових кислот, що відповідають за основні життєві функції в організмі. Живі молекули можуть бути вписані в крижану грати при заморожуванні навіть до абсолютного нуля без порушень їх життєвих функцій (після танення). В організмі живі молекули вкладені в крижану грати, як ідеально підходить до них футляр. Тому оводненіе біомолекул і міцність утримання ними води набагато вище, якщо вода, утворюючи з ними систему, має структуру «льоду».

Сечогінні засоби

Хоча сечогінні засоби допомагають позбутися від надлишків води, що є наслідком серцево-судинного захворювання, вони виявляються марними при скупченні води, викликаному порушенням венозного і лімфатичного дренування. Деякі з найбільш поширених сприяють витоку калію з нирок, що ще більшою мірою порушує натрієво-калієвий баланс і в кінцевому підсумку призводить до ще більшого скупчення води. Використання таких сечогінних засобів повинно доповнюватися прийомом таблеток з високим вмістом калію, що допоможе відновити натрієво-калієвий баланс, хоча і не позбавить від скупчення рідини і целюліту на ногах.

Деякі ліки для схуднення також містять невеликі кількості інгредієнтів, що сприяють посиленню сечогінних процесів в організмі, сечогінних засобів, які теж зменшують вміст калію. Первинні симптоми скупчення води виявляються набагато раніше, ніж клінічні прояви зниженого вмісту калію в організмі. Недолік же калію спостерігається тільки при серйозному виснаженні організму, головними ознаками якого є слабкість та підвищена дратівливість.

Не викликає сумнівів і той факт, що нам просто необхідно здійснити ряд заходів, щоб знезаразити воду, яку ми вживаємо для пиття, а також воду, яка використовується в кулінарних цілях (слід мати на увазі, що в процесі кип'ятіння концентрація деяких сторонніх хімічних сполук тільки зростає ).Мабуть, одним з найпростіших способів позбавитися від переважної частки хімічних та інших всіляких домішок у питній воді є використання водяних фільтрів, які приєднуються безпосередньо до кранів лінії водопостачання. Таке нововведення на вашій кухні буде безцінним і досить розумним з точки зору довгострокової програми по зміцненню здоров'я. Не забувайте тільки вчасно змінювати фільтруючі елементи в цій системі очищення. Причому настійно раджу вам робити це як мінімум в 2 рази частіше, ніж рекомендується фірмою-виробником.

Якість води, яку ми п'ємо

Не буде перебільшенням сказати, що в тій воді, яку ми п'ємо, присутні тисячі різних хімічних сполук. Деякі з них, наприклад хлориди, додаються у воду для того, щоб захистити нас від різних інфекційних захворювань, смертельно небезпечних для здоров'я. Інші хімічні сполуки надходять у воду в процесі хлорування як побічні продукти. Незважаючи на те, що якість води, що надходить з водопроводу, значно відрізняється для того чи іншого регіону і місця в залежності від санітарних норм, прийнятих в ньому, можна з упевненістю констатувати той факт , що вода, яка надходить до нас по лініях водопостачання, в тій чи іншій мірі містить різні хімічні сполуки, причому навіть у тому випадку, якщо водопровід прокладений у сільській місцевості. Більша частина цих хімічних сполук надходить у питну воду в результаті проникнення стічних вод з підприємств важкої промисловості, сільськогосподарських комплексів та міських каналізацій у грунтові.

Правильне дихання. Вправи для дихання