загрузка...
ЦЕЛЮЛІТ     |     Зміцнення живота: вправи для м'язів черевного преса і спини

Вправи, що поліпшують стан організму: лижні прогулянки, ковзанярський спорт, домашні тренажери

лижні прогулянки

Лижні прогулянки

Лижі - чудовий вид фізичної активності. Лижний спорт приносить велике задоволення і, подібно плавання, тренує все тіло: руки при ходьбі на лижах не менш активні, ніж ноги. Безперервні, ритмічні рухи, які становлять основу цього спорту, залучають до роботи велику кількість м'язових груп. Ковзання лиж по снігу надає заспокійливу дію, а коли вашому погляду відкривається блискуча від сонця засніжена долина, то всі хвилювання і турботи залишаються позаду. До того ж лижі - це спорт для всіх. Якщо ви спокійно ковзаєте на лижах по рівнинній місцевості, то ніяких особливих навичок не потрібно, а ризик отримати травму практично дорівнює нулю.

Ви можете внести різноманітність у тренування вибором більш горбистій місцевості для занять. Вибір траси взагалі ваше суто особиста справа. Ще одна перевага лижного спорту: недорога екіпірування, а що стосується одягу, то тут взагалі не вимагається нічого особливого.

Катання на ковзанах

Катання на ковзанах - це ефективний спосіб забезпечити фізичне навантаження для м'язів нижньої частини тіла. Рух відштовхування від внутрішнього леза коника і перехід на лезо іншого при правильній техніці виконання - це прекрасний спосіб корекції форми ніг, оскільки воно тренує всі м'язи, починаючи з литкового і закінчуючи верхньою частиною стегна.

Тренування на ковзанах стимулює глибоке дихання, що є великою перевагою цього виду спорту, особливо, якщо ви займаєтеся на відкритому морозному повітрі. Специфіка рухів забезпечує особливе навантаження на дві м'язові групи: сідничні м'язи і м'язи стегна. Оскільки сідничні м'язи безпосередньо виконують основне рух при бігу на ковзанах, то верхня частина стегна і сідниці стають пружними та підтягнутими. Внутрішня частина стегна, одна з найбільш важкодоступних для тренування і дуже «проблемних» зон жіночого тіла, також активно включена в рух «захоплення» коником поверхні льоду, що забезпечує ковзання і збереження рівноваги. Катання на роликових ковзанах також дає гарне тренування для м'язів ніг, що, безсумнівно позначається на їх контурах. До того ж, це дуже емоційний вид фізичного навантаження. Якщо ви займаєтеся ковзанярський спорт взимку, то можете легко переключитися на роликові ковзани навесні і влітку. Цей відносно новий вид спорту в даний час завойовує все більшу і більшу популярність. Таким чином, ви зможете круглий рік займатися улюбленим видом фізичної активності.

Домашні тренування на тренажерах

Не в кожного вдома є тренажери, але є можливість відвідувати спеціальні тренажерні зали. На сьогоднішній день існує величезна кількість всіляких спортивних снарядів і тренажерів за допомогою яких можна «будувати» свою фігуру, займаючись будинку: різні модифікації велотренажерів, безліч моделей бігових доріжок, і навіть бігових лиж (!). І хоча при заняттях спортом у домашніх умовах втрачається ряд істотно важливих для загального оздоровлення факторів, все-таки такі тренування мають і багато переваг перед заняттями на свіжому повітрі.

Звичайно, вигляд сусіднього будинку перед вашим вікном не замінить виду занесеної снігом рівнини або лісової дороги серед виблискуючих на сонці засніжених ялинових лап, та й повітря в наших містах відрізняється від лісового.

Якщо ж подивитися на цю проблему з іншого боку, то вдома ми можемо зайнятися спортом у будь-який зручний для себе час між прибиранням, пранням або приготуванням, як вдень, так і вночі, неважливо, в яку пору року або яка погода за вікном. Тому не варто відмовлятися ні від занять в домашніх умовах, ні виключати тренувань на свіжому повітрі, головне, щоб і ті, й інші приносили задоволення і успішні результати.

Масаж для корекції фігури: масаж проти целюліту і ожиріння

  • Ранкова гімнастика. Вправи для корекції фігури
  • Корекція і зміцнення стегон і сідниць: вправи
  • Зміцнення живота: вправи для м'язів черевного преса і спини
  • Вправи для зміцнення м'язів живота і спини
  • Вправи для тонкої, красивою талії і для грудних м'язів "> Вправи для тонкої, красивою талії і для грудних м'язів
  • Вправи для грудних м'язів, для корекції форми стегна і ніг
  • Як позбутися целюліту: вправи і тренування у воді, плавання
  • Ходьба, схуднення за допомогою ходьби та їзди на велосипеді