загрузка...
0 1 2

Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом: лохина, гранат, грейпфрут, груша, диня, ожина, інжир, журавлина, агрус, курага (ізюм), лимони, малина
Ця велика чорна з сизуватим нальотом ягода - гарне дегідратаційних засіб. Корисна вона при недокрів `ї і для стимуляції функції підшлункової залози, звільнення жовчного міхура та протидії ацидозу. Таніни дубильних речовин, що містяться в киселі зі свіжої, а ще більше - з сушеної лохини...  далее..
Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом: абрикос, айва, ананас, апельсин, кавун, банан, брусниця, виноград, вишня
Дуже корисний абрикосовий сік: всього 3 / 4 склянки соку задовольняють добову потребу людини в провітамін А. Значне зміст в абрикосах заліза визначає їх корисність для людей, які страждають від недокрів `я. Що містяться в плодах солі калію дозволяють використовувати їх для дієтичного ха...  далее..
Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом. У раціон - більше овочів і фруктів
У раціон - більше овочів Овочі і салати збагачують наш раціон і містять цінні вітаміни, мінерали й основні масла, які сприяють відновленню ураженої целюлітом тканини. Овочі, особливо ті, які володіють яскравим забарвленням, наприклад, помідори, червоний перець і шпинат,...  далее..
Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом. Лікування фруктами та овочами
У цій главі ми торкнемося питання лікування такими дарами природи, як фрукти і овочі. Споконвіку існує класичний метод омолодження і зцілення природними засобами. Фрукти і овочі володіють безцінними властивостями з очищення, детоксикації та омолоджування всього організму люди...  далее..
Йод, сухофрукти, недроблене зерно і боби: правильне харчування проти целюліту
При антицелюлітної дієті потрібно їсти їжу, багату йодом (водорості, морська риба та інші морепродукти). Йод необхідний для підвищення імунітету, для синтезу гормону щитовидної залози - тирозину; він бере участь у створенні фагоцитів - патрульних клітин, які оберігають наш організм...  далее..
Скоротіть вживання солі: правильне харчування проти целюліту
Для того щоб зрозуміти, яким саме чином концентрація мінералів впливає на величину обсягу води, затримується в організмі, запам'ятайте наступне коротке правило: де є натрій, там незабаром з'явиться і вода. Занадто велике вживання солі призводить до дефіциту в тілі калію і за...  далее..
Скоротіть вживання солі: правильне харчування проти целюліту
Сіль - необхідна частина їжі людини. Хлористий натрій необхідний організму для регуляції водно-сольового обміну, кислотно-лужної рівноваги, тонусу судин. Іони натрію, будучи переважаючим позаклітинним катіоном, грають особливо важливу роль у підтримці сталості об'єму рідини в о...  далее..
Цукор і жир. Скоротіть вживання цукру і жиру: правильне харчування проти целюліту
Багатий цукром раціон може перевантажити тонкий механізм контролю над вмістом цукру і зменшити кількість необхідних мікроелементів у крові. А це означає, що підшлунковій залозі доведеться викинути в кров набагато більше інсуліну, який повинен буде добре попрацювати, щоб привести р...  далее..
Цукор і жир. Скоротіть вживання цукру і жиру: правильне харчування проти целюліту
Існують деякі дієти для схуднення, що дозволяють «побалуватися» шоколадом, сиром і тістечками - одним словом, будь-якими жирними або солодкими продуктами. Я вважаю, що це тільки посилює проблему. Жири - і це не викликає ні найменшого подиву - є живильними речовинами, які, насамперед, в...  далее..
Кисломолочні продукти: антицелюлітна система живлення
У антицелюлітної дієті немає обмежень у вживанні в їжу кисломолочних продуктів. Але це не говорить про те, що ними потрібно зловживати. Кефір, кисле молоко, ацидофілін, ряжанка, йогурт та ін - це продукти, одержані під час сквашивании молока. У них містяться не тільки всі ко...  далее..
Харчування і целюліт. Антіцеллюлітна система живлення
І, нарешті, ми до цих пір не знаємо всіх наслідків вживання в їжу штучних харчових добавок, які входять до складу готових продуктів харчування і напівфабрикатів фабричного виробництва. Але оскільки всі ці консерванти, барвники та ароматизатори перераховані на упаковці, ми, при бажан...  далее..
Їжте коли голодні, жуйте повільно. Боротьба з запорами
Побачивши красиво прикрашені страви, красиво прикрашений торт, смачно пахнуть пироги, ми, навіть якщо не голодні, купуємо їх і з'їдаємо. І, на жаль, не замислюємося, якої шкоди при цьому наносимо свого здоров'я. Тобто ми стали як би за звичкою: знаємо, що повинні снідати, обід...  далее..
Клітковина. Ензими. Правильне харчування проти целюліту
Клітковина являє собою продукт рослинного походження, який організм людини не здатний переварити. Клітковина міститься в будь-якому недроблене зерні, в квасолі і горосі, а також у всіх фруктах і овочах. Внаслідок того, що клітковина не перетравлюється в організмі, вона діє, як «двірник»...  далее..
Харчові волокна. Зміст харчових волокон у продуктах. Джерела і властивості харчових волокон
Особливе місце в раціональному харчуванні людини відводиться неусвояемим вуглеводів, тобто структурним полісахаридам рослинного походження - харчові волокна. Цей компонент збалансованого харчового раціону представлений не тільки клітковиною, целюлозою, геміцелюлозою, але також лігніно...  далее..
Пророщені зерно, горіхи і насіннячка, риба і морепродукти: правильне харчування проти целюліту
Проросле зерно - це продукт, який містить величезну кількість найцінніших поживних речовин, легко перетравлюється і до того ж дуже дешевий. Причому пророщувати можна не тільки злакові, але також і бобові, насіння. Найчастіше проросле зерно готують з люцерни, вівса, сочевиці, сої,...  далее..
Харчування і целюліт. Антіцеллюлітна система живлення
У зв'язку з тим, що ми оголосили війну целюліту, важливо освоїти антицелюлітні систему харчування. Що ж це за система? Чи можливо її виконати? Виявляється, можна і навіть з легкістю. У цій системі упор робиться на вживання в їжу свіжих, пісних, багатих поживними речовинами про...  далее..
Харчування і целюліт. Як харчування впливає на розвиток целюліту. Правильне харчування проти целюліту
Багато небезпеки оточують здоров'я людини в повсякденному житті. Одна з головних - неправильне харчування. Правильна організація харчування є однією з найважливіших умов здорового способу життя. Щоб харчування було правильно організовано, треба знати хімічний склад, харчову ці...  далее..
Як позбутися целюліту: вправи у воді, акватреніровка, плавання
Антіцеллюлітна програма приділяє велике значення вправам у воді. Незважаючи на те, що ці вправи на перший погляд здаються не вимагають значних зусиль, хороша акватреніровка (тренування у воді) - це значна силове навантаження, яка тонізує м'язи і дає відмінні результати через короткий...  далее..
Статичні вправи для грудних м'язів. Вправи для корекції форми стегна і ніг
1. Початкове положення (І.П.) - стоячи, зігнуті руки перед грудьми, кисть упирається в кисть. Максимально сильно тиснути на кисті протягом 3-5 сек. Виконати 3-4 серії з інтервалом 10-15 сек. 2. І.П. - Сидячи, поставити кисть на стіл. Максимально сильно тиснути на ст...  далее..
Вправи для м'язів ніг і рук
85. Покладіть перед собою який-небудь предмет висотою 5-7 см. І.П. - Стоячи прямо, так, щоб шкарпетки спиралися на предмет, а п'яти торкалися підлоги. Тепер, відірвавши п'яти від підлоги, упріться шкарпетками в цей предмет і встаньте на нього. Повернутися в і.п. Повтор...  далее..
0 1 2