загрузка...
0 1 2

Вправи для м'язів тулуба і м'язів ніг
61. І.П. - Стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки, зігнуті в ліктях, на рівні грудей, долоні з'єднані пальцями. Відводити плечі вниз-назад, натискаючи долонями один на одного, як би долаючи опір. Намагайтеся прикладати максимальні зусилля. Потім розслабтеся. Повторити...  далее..
Щоденна ранкова гімнастика: комплекс вправ. Вправи для корекції фігури
1. Вихідне положення (І.П.) - стоячи прямо, руки підняті вгору. Нахилитися вперед, намагаючись торкнутися долонями підлоги. Видихнути. Випрямитися, руки вгору. Вдихнути. Ноги в колінах не згинати. Повторити 8-10 разів. 2. І.п. - Стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки розведені...  далее..
Формування правильної постави. Вправи для правильної постави
31. І.П. - Стоячи прямо, руки над головою. Згинати коліна і перейти в полупрісед з одночасним махом руками вперед-вниз-назад. Повторити 5-6 разів. 32. І.П. - Стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки вільно опущені уздовж тіла. Нахилитися вперед, руки вільно...  далее..
Формування правильної постави. Вправи для правильної постави
1. Початкове положення (І.П.) - стоячи, ноги на ширині плечей, руки витягнуті вгору. Нахилитися вперед, руки торкаються землі якнайдалі за ногами. Повторити 5-6 разів. 2. І.П. - Стоячи, ноги на ширині плечей, права рука на талії, ліва над головою долонею усеред...  далее..
Як зменшити талію. Вправи для тонкої і красивою талії. Вправи для грудних м'язів
1. Початкове положення (І.П.) - лежачи на спині, ноги зігнуті, стопи на підлозі. Нахиліть зігнуті ноги в сторону до торкання ними статі. Те ж виконати в інший бік. Ця вправа буде значно ефективніше, якщо руху ніг чинити опір своїми руками або скористатися допомогою партнера...  далее..
Фізичні вправи проти целюліту: як позбутися целюліту
Ставні, красиві жінки прикрашають цей світ. Звичайно ж, красивою фігурою не можна не захоплюватися. Але подивіться на сутулий жінку, що, не подобається? Звичайно ж, ні. Немає нічого непоправного - гімнастика, масаж, а головне - бажання бути красивою. Гарна постава підтягує...  далее..
Дісморфізм. Ознаки целюліту
Дісморфізм - це дуже поширена форма целюліту, якої страждають як чоловіки, так і жінки. Це пов'язано з порушенням в роботі малого кола кровообігу і венозного кровотоку, більш відомого як «ноги футболіста». Ця форма целюліту вражає тільки передню частину стегон. Загаль...  далее..
Стягуючі коригуючий білизна. Історія та сучасне коригуючий білизну: як працює і рекомендації до використання
Коригувальна білизна потрібно для того, щоб коригувати окремі недоліки жіночої фігури, при цьому підкреслювати її гідності. За допомогою білизни для корекції фігури можна виглядати набагато стрункою і привабливою. Або ж, навпаки, додати об'єму в тих місцях, де...  далее..
Корекція і зміцнення стегон: вправи для м'язів стегон, вправи для м'язів сідниць
Присідання. Вихідне положення (І.П.) - ноги на рівні плечей, розгорніть стопи, втягніть нижню частину черевного преса, поставте руки вперед (при необхідності можна триматися руками за опору). Зберігаючи спину прямою, повільно згинайте коліна до такого становища, яке...  далее..
Антіцеллюлітна дієта: поділ і поєднання їжі. Правильне поєднання і розділення харчових продуктів
Додані в їжу прянощі сприяють повноцінному засвоєнню, стимулюють захисні функції організму. Всі прянощі є продуктами рослинного походження і діляться на дві великі групи - класичні та місцеві. Класичні прянощі - це лавровий лист, перець, кориця, гвоздика, кмин, шафран, естра...  далее..
Причини виникнення і розвитку целюліту
Кофеїн - це стимулянт, який активізує мозкову діяльність і сприяє концентрації уваги. Крім того, він на 5% збільшує швидкість обміну речовин (швидкість, з якою ми спалюємо калорії) і в поєднанні з дієтою для схуднення сприяє видаленню жиру. Однак кофеїн справляє негативний вплив на мале...  далее..
Причини виникнення і розвитку целюліту
Безумовно, на розвиток целюліту великий вплив гормонального фактора. Запитаєте, чому? Та тому, що жіночі гормони відіграють важливу роль у створенні сприятливих умов для утворення целюліту за допомогою позитивного впливу на розвиток жирової тканини та на затримку води в організмі, що ві...  далее..
Причини виникнення і розвитку целюліту
Кожна жінка хоче знати, чи випадково у неї розвинувся целюліт або його поява залежить від якихось причин, наприклад генотипу, спадковості і т. д. Целюліт - це насамперед проблема способу життя, крім того, він може передаватися у спадок через гени. Дуже важливо розуміти проб...  далее..
Розвиток целюліту
Целюліт розвивається поетапно протягом певного періоду часу. Як вже говорилося, існують три основні чинники, які ведуть до розвитку целюліту: порушення малого кола кровообігу, порушення венозного кровотоку і порушення циркуляції лімфатичної рідини. Оскільки всі ці чинники...  далее..
Що таке целюліт?
Згадайте полотна Рубенса з пишними дамами, шкіра яких поцяткована горбиками і западинці. Ці щасливці і не підозрювали, що їх "милі ямочки" в майбутньому стануть вважати серйозним косметичним недоліком і назвуть страшним словом "целюліт". Давайте розберемося, що ж...  далее..
Правильне дихання. Значення і функції правильного дихання. Вправи для дихання (дихальні вправи)
Наші дихальні шляхи складаються з двох відділів: повітроносних шляхів (ніс, глотка, гортань, трахея, бронхи, бронхіоли), через які надходить повітря, і альвеол легенів, де відбувається обмін газів між організмом і середовищем (між повітрям, що знаходиться в альвеолах, і кров'ю). Про...  далее..
0 1 2