загрузка...
0 1 2

Причини целюліту. Як з'являється целюліт. 3 стадії целюліту
Ще більш тонкі методи досліджень, що застосовуються лише в наукових лабораторіях, дозволили з'ясувати, як функціонують в певних умовах клітини організму і, зокрема, жирові, керуючі освітою підшкірної жирової тканини, в якій розвивається целюліт. Тепер ми знаємо, що роз...  далее..
Що таке целюліт: причини целюліту і як він з'являється
Целюліт - це відображення фізіологічних процесів і загального стану організму, сукупність якісних і кількісних змін в сполучній тканині шкіри, зумовлених порушеннями обмінних процесів в організмі. А адже практично кожна жінка має його. І мало хто знає, що вже в 16 років 90% жінок у тій чи і...  далее..
Вода проти целюліту: мінеральна вода, тала вода, сечогінні засоби
Люди часто нехтують вживанням мінеральної води, не враховуючи того, що до її складу входить неповторний набір хімічних елементів, що і визначає її користь чи шкода. Купуючи без розбору будь-яку мінеральну воду, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що дана мінеральна вода шкідлива для ваш...  далее..
Вода проти целюліту. Лікувальні та цілющі властивості води, функції води
Вода - необхідна всьому живому поживну речовину, про значущість якого для організму ми часто забуваємо і ставимося до цього великого дару природи, до цієї чарівної живлющої субстанції (вологи), що дає життя всьому рослинам і тваринам на Землі, негідно, як до само собою зрозуміле....  далее..
Броня для схуднення. Титанова одяг - останнє слово передових японських технологій
Титанова одяг - останнє слово передових японських технологій. З Японії до нас прийшли телевізори, автомобілі, мобільні телефони ... і одяг CANIT! Дивне поруч - можна мити посуд, грати з дітьми, дивитися телевізор - і худнути, хорошеть, позбавлятися від...  далее..
Стрес як причина виникнення і розвитку целюліту: Оберігайте себе, захищайтеся від життєвих негараздів
Не залишайте без уваги навіть самі незначні симптоми розвивається перевтоми організму. Перевтома - хвороба століття - виліковується, але за умови, при категоричній умови: не розраховуйте тільки на лікаря, яким би кваліфікованим він не був. Він може швидко поставити вас на ноги, ал...  далее..
Стрес як причина виникнення і розвитку целюліту: як зняти стрес і знизити його вплив на організм
Зведіть до мінімуму вплив стресових ситуацій. У багатьох випадках просто неможливо, хоча і бажано, повністю викреслити стресові ситуації з нашого життя. Проте в наших силах підвищити опірність стресу і захистити себе від найбільш шкідливих аспектів його впливу. Якщо целюліт досить...  далее..
Стрес і целюліт
Серед причин виникнення целюліту перше місце займають стреси. Як же впливає стрес на розвиток целюліту? Стреси - неминучий компонент нашого повсякденного життя. Ніхто з нас не може уникнути їх згубного впливу з воістину руйнують наслідками. Навіть при високому рівні життя в елі...  далее..
Вправи для зміцнення м'язів живота і спини
Щоб передня черевна стінка не слабшала, необхідно перш за все постійно тримати грудну клітку піднятою. У цьому випадку пряма м'яз живота натягнута. М'язи живота необхідно постійно тренувати. Передня черевна стінка утворена поруч м'язів. Основні з них - пряма, поперечна...  далее..
Зміцнення живота: вправи для м'язів черевного преса і спини
Вправа для нижньої частини черевного преса. Вихідне положення (І.П.) - лежачи на спині, зігніть коліна і поставте ноги нарізно на ширині плечей. Покладіть руки за голову чи просто вздовж тулуба. Сильно втягніть нижню частину живота, одночасно притискаючи верхню части...  далее..
Вправи, що поліпшують стан організму: лижні прогулянки, ковзанярський спорт, домашні тренажери
Лижі - чудовий вид фізичної активності. Лижний спорт приносить велике задоволення і, подібно плавання, тренує все тіло: руки при ходьбі на лижах не менш активні, ніж ноги. Безперервні, ритмічні рухи, які становлять основу цього спорту, залучають до роботи велику кількість м'язових г...  далее..
Пресотерапія проти целюліту. Суть і апарат для пресотерапії. Показання, протипоказання і як проводиться процедура пресотерапії
Пресотерапія - ще недавно про неї в Росії майже ніхто не чув, а сьогодні вона пропонується численними клініками естетичної медицини і салонами краси. Пресотерапія являє собою лімфодренажний масаж. Для його проведення застосовується спеціальний апарат. Суть пресотерапії...  далее..
Російська лазня: методика масажу віником, самомасаж в лазні
Роблять також і так звані аромати степів (настій із суміші ромашки, материнки, чебрецю степового), букет лісу (настої ялівцю, липи, берези). Можна у воду для поддаванія пара вичавити сік з шматка кавуна. При ширянні віник мочити не слід. Краще паритися лежачи, але якщо немає...  далее..
Масаж в умовах лазні. Банний масаж
У кількох словах важко дати гідну оцінку цієї стародавньої і дивовижною процедурою. Протягом століть лазня вважалася у багатьох народів одним з кращих оздоровчих засобів. Вона надає благотворний вплив на центральну нервову систему, нервово-м'язовий апарат, кровообіг, шкіру та інші ор...  далее..
Масаж для корекції фігури: масаж проти целюліту і ожиріння
Порушення обміну речовин Обмін речовин і енергії в організмі - це сукупність процесів перетворення речовин, як надходять в організм ззовні, так і виникають у самих клітинах, що призводить до утворення енергії, необхідної для здійснення всіх функцій організму. В...  далее..
Локалізація целюліту: целюліт на животі і руках
Кожна жінка починає помічати, що певні ділянки тіла накопичують жир більш інтенсивно. Чому ж так відбувається? Стегна, сідниці і коліна є частинами жіночого тіла, найбільш схильними до утворення в них целюліту. Саме в цих місцях шкірний покрив характеризується найбільшою товщ...  далее..
Целюліт: міжклітинний простір, лімфа і м'язи
Ви знаєте, що таке міжклітинний простір? Ні? А між тим, одна шоста частина нашого організму складається з міжклітинного простору. Оскільки поживні речовини переходять з крові в клітини за допомогою процесу, іменованого дифузією, через рідину, навколишнє кожну клітину, то дуже важливо, щ...  далее..
Гігієнічний масаж
Гігієнічний масаж проводиться для підвищення або підтримання життєвого тонусу організму на належному рівні, зміцнення здоров'я, профілактики захворювань. Він застосовується у формі загальних, приватного й самомасажу. Найбільш корисний гігієнічний самомасаж вранці, хоча його м...  далее..
Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом: селера, слива, смородина, гарбуз, фізаліс, хурма, черешня, чорниця, часник, шипшина, щавель
Ефірне масло селери надає протизапальну дію і стимулює секрецію шлункового соку, що дає позитивний результат при гіпоцидні гастритах. Селера застосовують при малярії, кропивниці, захворюваннях печінки, неврозах і інших патологічних станах. Цілюще впливає селеру й на серцево-судинну сист...  далее..
Фрукти і овочі в боротьбі з целюлітом: морква, морошка, огірки, кульбаба, перець, персик, петрушка, помідор, горобина, буряк
Цінними поживними і лікувальними якостями володіє і морквяний сік. Його призначають при інфаркті міокарда, при гастриті і виразці шлунка з підвищеною кислотністю. Слід пам'ятати, що надлишок моркви і тих овочів, соків, в яких міститься каротин (провітамін А), викликає хвороба...  далее..
0 1 2