загрузка...
ЦІКАВЕ     |     Няні з Китаю

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Чоловіча шкіра потребує антивікові догляді нітрохи не менше, ніж жіноче. Фахівці Оріфлейм розробили прості та ефективні засоби, що забезпечують зрілої чоловічої шкірі інтенсивний догляд, - нові антивікові засоби серії «Норд» із захисним комплексом Arctic Pro Defence.

Захисний комплекс Arctic Pro Defence на основі екстракту полярної родіоли, що набуває в суворих арктичних умовах ще більшу опірність. Багатий антиоксидантами, цей екстракт стимулює захисні функції клітин шкіри і нейтралізує вплив агресивних чинників навколишнього середовища.

Чоловічий зволожуючий крем з матуючим ефектом «Норд»

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Крем усуває жирний блиск, зволожує шкіру і захищає її від агресивного впливу навколишнього середовища. Крім захисного комплексу Arctic Pro Defence, містить каолін, абсорбує надлишки шкірного сала і Матуючий шкіру. Комплекс Zinc + регулює роботу сальних залоз, запобігаючи появі жирного блиску. Наносити щодня вранці і / або ввечері на очищену шкіру обличчя (за винятком області навколо очей) Підходить для жирної та комбінованої шкіри. 50 мл.
Ціна: 380 руб.

За результатами тестувань крем миттєво усуває жирний блиск (90%), надовго матує шкіру (91%), дарує зволоження на 24 години і освіжає шкіру (92%) (За результатами споживчих тестів за участю 91 чоловіки. Тестування проводилося Центром досліджень і розробок Оріфлейм в Дубліні, Ірландія).

Чоловічий крем проти старіння шкіри «Норд»

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Крем ефективно зволожує шкіру і бореться з видимими ознаками старіння: скорочує зморшки, відновлює пружність шкіри і додає особі відпочив вигляд. Містить Матрикс 3000, який надає розгладжує і тонізуючий ефект.
Щодня наносити вранці і / або ввечері на чисту шкіру обличчя та шиї (за винятком області навколо очей) після вмивання або гоління.50 мл.
Ціна: 530 руб.

За результатами тестувань зменшує видимі ознаки старіння: зморшки і тьмяний колір обличчя (70%), підвищує пружність шкіри (78%), зволожує шкіру (90%) (За результатами споживчих тестів за участю 96 чоловіків. Тестування проводилося Центром досліджень і розробок Оріфлейм в Дубліні, Ірландія).

Чоловічий бальзам для повік «Норд»

Оріфлейм представляє антивікові кошти для чоловіків «Норд»

Має потрійну дію: розгладжує зморшки, знімає набряклість і усуває темні кола під очима. Щодня легкими рухами наносіть вранці і / або ввечері невелику кількість бальзаму на чисту шкіру навколо очей. Уникайте потрапляння в глаза.15 мл.
Ціна: 350 руб.

За результатами тестувань скорочує зморшки (84%), робить менш помітними темні кола під очима (73%), зменшує набряки під очима (82%) (За результатами споживчих тестів за участю 60 чоловіків. Тестування проводилося Центром досліджень і розробок Оріфлейм в Дубліні, Ірландія).

Новинки в продажу з 24 серпня 2009 року.

За додатковою інформацією звертайтесь:

КГ «Кузьменков і партнери»
Марія Погораева, керівник проекту
Моб. 7 (926) 524-21-80
e-mail: mpogoraeva@kuzmenkov.ru

Оріфлейм - Ганна Бондаренко, PR фахівець
Anna.bondarenko @ oriflame.msk.ru
+ 7 (495) 626-53-53 / +7 (910) 450-55-21

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!