загрузка...

Свято 20 травня - Всесвітній день метролога Професія метролога
Щорічно 20 травня в світі відзначається Всесвітній день метрології (World Metrology Day). Всесвітній день метрології почали відзначати з 2001 року за рішенням ЮНЕСКО. В Росії він з'явився дещо пізніше - у 2004 році. За традицією, що склалася, напер...  далее..
Свято 27 червня - Всесвітній день рибальства. Історія рибальства. Рибальська і рибопереробна індустрії сьогодні
Всесвітній день рибальства щорічно в усьому світі відзначається 27 червня. Вперше свято Всесвітній день рибальства почали відзначати у 1985 році. У липні 1984 року в Римі відбулася Міжнародна конференція з регулювання і розвитку рибальства. Її ріше...  далее..
Свято 10 листопада. Всесвітній день молоді
img src="/img/world-day-youth.jpg" alt="Свято 10 листопада. Всесвітній день молоді" class="pictures" align="left" /> Свято 10 листопада - Всесвітній день молоді. У 1945 р. 10 листопада Велика конференція демократичної молоді (були представники від 63 країн) прийняла рішення ст...  далее..
Свято 26 квітня 2009. Всесвітній день поріднених міст Всесвітня федерація поріднених міст
26 квітня відзначається Всесвітній день поріднених міст. Всесвітній день поріднених міст проводиться щорічно в останню неділю квітня за рішенням Всесвітньої федерації поріднених міст (ВФПГ), створеної більше 40 років тому. Всесвітня федерація порідн...  далее..
Свято 27 вересня. Всесвітній день туризму
img src="/img/world-day-tourism.jpg" alt="Свято 27 вересня. Всесвітній день туризму" class="pictures" align="left" /> Свято 27 вересня - Всесвітній день туризму - заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації (СОТ) в 1979 році в Манілі. З 1980 року Всесві...  далее..
Свято 12 листопада. Всесвітній день якості
img src="/img/world-day-quality.jpg" alt="Свято 11 листопада. Всесвітній день якості" class="pictures" align="left" /> 11 листопада відзначається Всесвітній день якості. З 1989 року світова громадськість відзначає Всесвітній день якості, а з 1995 року - Європейську тиждень...  далее..
Свято 28 квітня - Всесвітній день охорони праці. Охорона праці. Законодавчі основи охорони праці. Відповідальність за порушення законодавства з охорони праці
28 квітня відзначається свято - Всесвітній день охорони праці. Всесвітній день охорони праці відзначається в країнах світу з 2001 року, за рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ініціатива МОП продиктована прагненням привернути уваг...  далее..
Свято 14 червня - Всесвітній день донора
14 червня відзначається Всесвітній день донора. Всесвітній день донора відзначається з 2004 року за ініціативою міжнародних організацій, які закликають до добровільної та безкоштовної здачі крові, - Всесвітньої організації охорони здоров'я (...  далее..
Свято 27 січня - Всесвітній день митниці Митниця сьогодні. Історія російської митниці
img src="/img/world-customs-day.jpg" alt="Свято 27 січня - Всесвітній день митниці" class="pictures" align="left" /> 27 січня відзначається свято - Всесвітній день митниці. Свято 27 січня - Всесвітній день митниці Свою історію професійне свято Всесвітній день мит...  далее..
Свято 26 квітня - міжнародний день інтелектуальної власності. Промислова власність: винаходи, корисні моделі, промислові зразки. Патентне право
Міжнародний день інтелектуальної власності є можливістю акцентувати увагу громадськості на значенні творчості та інновацій у повсякденному житті людини і розвитку світу. Цей день був заснований Генеральною Асамблеєю Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) на своєму засіданні...  далее..
Свято 28 березня 2010. Вхід Господній до Єрусалиму. Вербна Неділя
У 2010 році Вхід Господній в Єрусалим (Вербна Неділя) відзначається 28 березня. У цей день, відповідно до Євангелія, Ісус Христос на молодому ослі в'їхав у ворота Єрусалиму. Його захоплено зустрічав народ, вітали пальмовим гіллям. Люди стелили одежу свою і пальмові гі...  далее..
Тиждень сиропусну. Адамове вигнання з Раю. Прощена неділя
У Прощену неділю згадується біблійне сказання про вигнання праотця Адама з раю. Біблія говорить нам, що першою заповіддю, яку Бог дав людині, було беззаперечне слухняність. Послух - це просте і ясне припис. З покори і смиренності народжуються всі інші чесноти, з розумування ж - все г...  далее..
Тиждень про блудного сина
Друге підготовчо до Великого посту неділі іменується Церквою Тижнем про блудного сина. Притча про блудного сина, що читається за літургією в цей день, являє нам образ істинного покаяння грішної людини і милосердя Божого до нього. Син іде з дому, щоб отримати незалежність і дізнати...  далее..
Тиждень мясопустная, про Страшний Суд
Два останніх підготовчих до Великого посту неділі присвячені темам про початок і кінець людства та історії світу в тому вигляді, в якому явлені вони нашому людському досвіду і сприйняття: це, передостаннє перед Постом неділю, занурює нашу свідомість в останні події історії людства...  далее..
Тиждень про фарисея та митаря
З цього тижня Свята Церква починає підготовку віруючих до Великого посту. Нашому увазі пропонується коротка, але повчальна притча про митарі (складальник податей) і фарисея (законники). Хто такі фарисеї Хто були фарисеї? Фарисеї між іудеями становили давню та знаменит...  далее..
Свято 13 травня 2010 року. Вознесіння Господнє Вознесіння Христове: традиції та обряди
13 травня 2010 відзначається свято Вознесіння Господнє. Вознесіння Господнє Вознесіння Господнє овершается на сороковий день після Святої Пасхи, тому завжди припадає на четвер. За Своєму Воскресінні протягом сорока днів Господь...  далее..
Свято 9 травня. День Перемоги. Акт капітуляції Німеччини. Парад Перемоги
img src="/img/day-victory.jpg" alt="Свято 9 травня. День Перемоги" class="pictures" align="left" /> 9 травня в Росії відзначається День Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 рр.. Акт капітуляції Німеччини. День Перемоги 8 травня 1945 в передмісті Берліна нача...  далее..
Свято 29 травня - День ветеранів митної служби Митне регулювання в Російській Федерації. Митний кодекс
29 травня щорічно своє професійне свято за традицією відзначають ветерани митної служби. Свято 29 травня - День ветеранів митної служби - це свято всіх, які присвятили своє життя боротьбі з контрабандою, захисту економічних інтересів країни, створення інфраструктури...  далее..
Свято 14 лютого. День Святого Валентина (День всіх закоханих)
br /> Порадуйте один одного голосовими листівками до свята "День закоханих" Щороку 14 лютого люди розсилають десятки мільйонів листівок, прикрашених сердечками, трояндочками, котя...  далее..
Свято 28 серпня. Свято Успіння Пресвятої Богородиці. Успенський пост
img src="/img/uspenie_of_our_lady.jpg" alt="Успіння Пресвятої Богородиці" class="pictures" align="left" /> 28 серпня православні всього світу відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці - останній в річному колі великих свят. Він присвячений події закінчення земного житт...  далее..