загрузка...

Свято 2 вересня. День російської гвардії
img src="/img/day-russian-guards.jpg" alt="Свято 2 вересня. День російської гвардії" class="pictures" align="left" /> 2 вересня по всій Росії відзначається свято День російської гвардії. Це свято було встановлено 22 грудня 2000 указом президента Володимира Володимировича Путіна №...  далее..
Свято 12 червня - День Росії День незалежності Росії
img src="/img/day-russia.jpg" alt="Свято 12 червня. День Росії" class="pictures" align="left" /> 12 червня в Росії відзначається День Росії. День Росії (День незалежності Росії) День Росії раніше, до 2002 року, мав назву Ден...  далее..
Свято 1 червня - День Північного флоту Росії Історія Північного флоту Росії
1 червня в нашій країні щорічно відзначається День Північного флоту Росії. Вперше військовий флот на півночі Росії намагалися створити ще понад 300 років тому. За указом Петра I в Архангельську в 1693 році була закладена Соломбальская судноверф, на якій...  далее..
Свято 19 листопада. День ракетних військ і артилерії Російської Федерації
img src="/img/day-rocket-armies-and-artillery.jpg" alt="Свято 19 листопада. День ракетних військ і артилерії Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> 19 листопада відзначається свято - День ракетних військ і артилерії Російської Федерації. День ракетних війсь...  далее..
Свято 11 січня. Свято День заповідників і національних парків. Заповідники і національні парки Росії
img src="/img/day-reserves-and-national-parks.jpg" alt="Свято 11 січня. Свято День заповідників і національних парків" class="pictures" align="left" /> 11 січня відзначається свято - День заповідників і національних парків. Свято 11 січня - День заповідників і національних парків...  далее..
Свято 8 травня - Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Біографія Анрі Дюнан. Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ)
8 травня щорічно відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це свято було засновано на честь швейцарського гуманіста, лікаря і громадського діяча Анрі Дюнана (1828-1910), який народився в цей день. Він прославився тим, що з його ініціативи в с...  далее..
Свято 7 травня. День радіо. День працівників всіх галузей зв'язку Історія Дня радіо. Історія свята 7 травня
7 травня в Росії відзначається День радіо - День працівників всіх галузей зв'язку. Історія Дня радіо. Історія свята 7 травня Подія, покладене в основу цього свята, пов'язане з діяльністю видатного російського фізика і винахідника Олександра Степановича Попова. Біль...  далее..
Свято 1 червня. Міжнародний день захисту дітей
1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Свято день захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня. Вперше день захисту дітей був проведений в 19...  далее..
Свято 12 січня - День працівника прокуратури РФ. Історія прокуратури РФ
img src="/img/day-prosecutors.jpg" alt="Свято 12 січня - День працівника прокуратури РФ" class="pictures" align="left" /> 12 січня відзначається свято - День працівника прокуратури РФ. Свято 12 січня - День працівника прокуратури РФ 12 січня в 1722 році указом Пе...  далее..
Свято 5 червня. Всесвітній день охорони навколишнього середовища Всесвітня стратегія охорони природи
5 червня відзначається свято - Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році і з тих пір щорічно відзначається у всьому світі....  далее..
Свято 24 травня - День кадровика
День кадровика щорічно відзначається в Росії 24 травня. Це свято з'явилося в 2005 році з ініціативи Всеросійського кадрового конгресу. Відділ кадрів - це структура, яка є практично на будь-якому підприємстві. Дата 24 травня була обрана з тієї причини, що в 1835 році в...  далее..
Свято 21 травня - День створення Тихоокеанського військово-морського флоту Росії. Історія Тихоокеанського флоту
Наказом Головнокомандувача Військово-Морським флотом Російської Федерації № 235 від 15 квітня 1999 датою утворення Тихоокеанського флоту встановлено 21 травня 1731. Ще за царювання Анни Іоанівни (1730 - 1740) до столиці Росії стали надходити...  далее..
Свято 12 травня - Всесвітній день медичних сестер Флоренс Найнтінгейл
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Фактично даний свято налічує вже понад сто років, але офіційно він був заснований тільки в 1971 році. У 1899 році на конференції в Лондоні була висловлена ідея створення системи навчання та контролю за проф...  далее..
Свято 4 листопада. День народної єдності
img src="/img/day-national-unity.jpg" alt="День працівників атомної промисловості" class="pictures" align="left" /> Свято 4 листопада - День народної єдності. 16 грудня 2004 Держдума РФ прийняла одночасно в трьох читаннях поправки у федеральний закон "Про дні війсь...  далее..
Свято 18 травня - Міжнародний день музеїв Московський Кремль
18 травня в Росії відзначається Міжнародний день музеїв. 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. У 1977 році Міжнародний день музеїв з'явився в календарі. У цьому році, на черговому засіданні ICOM (International Council of Muse...  далее..
Свято 5 листопада. День військового розвідника
img src="/img/day-military-scout.jpg" alt="Свято 5 листопада. День військового розвідника" class="pictures" align="left" /> Свято 5 листопада - День військового розвідника. День військового розвідника встановлений наказом Міністерства Оборони РФ № 490 від 12.10.2000 р....  далее..
Свято 29 травня - День військового автомобіліста
Щороку в нашій країні 29 травня відзначається День військового автомобіліста. Це свято було офіційно засновано наказом № 100 Міністра оборони РФ від 24 лютого 2000 року. Історія цього свята почалася 29 травня 1910 в Санкт-Петербурзі. Там, згідно з указом імпе...  далее..
Свято 14 червня - День працівників міграційної служби Федеральна міграційна служба (ФМС) Росії
Щороку 14 червня в Росії відзначається День працівника міграційної служби. Президент Росії Володимир Путін 6 травня 2007 підписав Указ «Про встановлення Дня працівника міграційної служби». У даному документі йдеться: «Встановити професійне свято - День праці...  далее..
Свято 22 червня 2010 року. День Медичного працівника Історія та значення медичних працівників
22 червня 2009 відзначається свято - День медичного працівника. Професійне свято День Медичного працівника відзначається в третю неділю червня відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 N3018-Х "Про святкові і пам'...  далее..
Свято 26 вересня. День машинобудівника
img src="/img/day-machine-engineer.jpg" alt="День машинобудівника" class="pictures" align="left" /> Свято 26 вересня - День машинобудівника. Свято - День машинобудівника - установлений Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 N 3018-Х «Про святкові і пам'ятні...  далее..