загрузка...

Виникнення і розвиток бібліотек
Вже в перші роки радянської влади були закладені основи принципово іншого підходу до організації бібліотечної справи. Радянська влада з самого початку приділяла велику увагу бібліотекам, розглядаючи їх як найважливіший соціальний інститут. З 1917 року держава повністю бере на себе к...  далее..
Виникнення і розвиток бібліотек
Загальноросійський день бібліотек відзначається з 1995 року. 27 травня 1795 імператриця Катерина II заснувала Імператорську публічну бібліотеку - нині Російську національну бібліотеку. У другій половині 18 століття відкриваються принципово нові для Росії за своїм пр...  далее..
Свято 27 травня - Загальноросійський день бібліотек Виникнення і розвиток бібліотек
27 травня в Росії відзначається Загальноросійський день бібліотек. День бібліотек Бібліотеки як невід'ємна частина соціального та інтелектуального розвитку суспільства постійно надають вплив на культуру країни в цілому і окремі групи населен...  далее..
Свято 31 травня. День російської адвокатури
31 травня в Росії відзначається День російської адвокатури. День російської адвокатури 31 травня 2002 Президент РФ В.В. Путін підписав новий Федеральний закон "Про адвокатської діяльності та адвокатуру в Російській Федерації". Цей день є одночасн...  далее..
Свято 1 квітня - День Сміху (День Дурня). Історія та традиції святкування. 1 квітня в різних країнах
Кожна людина любить «поприколюватися» над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Але ось чому цей день припадає саме на 1апреля, точно сказати ніхто не може. На цей рахунок існує кільк...  далее..
Свято 21 червня - День кінолога (День кінологічних підрозділів МВС Росії). Історія створення кінологічних підрозділів у Росії
21 червня щорічно в нашій країні відзначається День кінологічних підрозділів МВС Росії. Багато російських собаководи вважають цей день своїм «галузевим святом». Часто його для стислості називають просто «Днем кінолога». У Росії собак почали вик...  далее..
Свято 6 квітня. День працівників слідчий органів
6 квітня в Росії відзначається День працівників слідчий органів. Указом президії Верховної Ради СРСР від 6 квітня 1963 право провадження попереднього слідства було передано міністерству охорони громадського порядку, пізніше перейменованого в МВС СРСР. Вв...  далее..
Свято 27 червня 2009 День винахідника і раціоналізатора
img src="/img/day-inventor-rationalizer.jpg" alt="Свято 27 червня 2009. День винахідника і раціоналізатора" class="pictures" align="left" /> 27 червня 2009 в Росії відзначається День винахідника і раціоналізатора. День винахідника і раціоналізатора відзначається в Росії в остан...  далее..
Свято 6 червня - День меліоратора Що таке меліорація. Історія професії меліоратора
День меліоратора, що з'явився ще в радянські часи, є професійним свят усіх меліораторів у нашій країні. Свято День меліоратора щорічно відзначається в першу неділю червня, і в 2010, припадає на 6 червня. Він був офіційно заснований Указом Президі...  далее..
Свято 3 липня - День ДАІ (День працівників Державної автомобільної інспекції). Історія появи служби ДАІ
У Росії 3 липня щорічно відзначається День працівників Державної автомобільної інспекції (ДАІ). Перша автоінспекція з'явилася в столиці ще в 1919 році. Вона була утворена при авточасті транспортного відділу Моссовета. У 20-ті роки минулого століття поча...  далее..
Свято 28 травня. День прикордонника
28 травня в Росії відзначається День прикордонника. День прикордонника Встановлено Радою Міністрів СРСР постановою від 15 травня 1958 року. Саме в цей день у 1918 році В.І. Ленін підписав декрет Раднаркому "Про встановлення прикордонної охорони республі...  далее..
Свято 25 червня - День дружби і єднання слов'ян. Цілі створення і традиції на свято День дружби і єднання слов'ян
Щорічно слов'яни всього світу 25 червня відзначають День дружби і єднання слов'ян. Усього у світі налічується близько 270 мільйонів слов'ян. Найбільш широко ця дата відзначається трьома дружніми країнами - Росією, Україною та Білоруссю. Це свя...  далее..
Свято 3 травня - Всесвітній день свободи друку. Журналістика в Росії
3 травня відзначається свято - Всесвітній день свободи друку. Всесвітній день свободи друку відзначається щорічно з 1993 року з моменту його проголошення Генеральною Асамблеєю (рішення 48/432 від 20 грудня). Дане рішення стало результатом робо...  далее..
Свято 15 травня. Міжнародний день сім'ї
15 травня в Росії відзначається Міжнародний день сім'ї. День сім'ї У 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН заснований Міжнародний день сім'ї. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на...  далее..
Свято 4 вересня. День фахівця з ядерного забезпечення
img src="/img/day-expert-nuclear-maintenance.jpg" alt="День фахівця з ядерного забезпечення" class="pictures" align="left" /> День фахівця з ядерного забезпечення встановлений Указом Президента Російської Федерації від 31 травня 2006 р. N 549 «Про встановлення професійних свят та пам&...  далее..
Свято 21 березня. Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації
Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації проводиться за рішенням XXI сесії Генеральної Асамблеї ООН від 26 жовтня 1966 Цього дня в 1960 році в Шарпевілі (Південна Африка) поліція відкрила вогонь і вбила 69 осіб під час проводилася мирної демонстрації протесту проти...  далее..
Свято 11 березня - день працівника органів наркоконтролю Федеральна служба Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків
11 березня 2003 Указом Президента Російської Федерації № 306 було утворено спеціальне уповноважена відомство з контролю за обігом наркотиків. Офіційний професійне свято - День працівника органів наркоконтролю встановлений в 2008 році Указом Президента Російської Федерації від 16 лютого...  далее..
Свято 5 травня - Міжнародний день боротьби за права інвалідів. Конвенція про права інвалідів
5 травня в усьому світі відзначається заснований ООН Міжнародний день боротьби за права інвалідів. Конвенція ООН про права інвалідів, ухвалена 13 грудня 2006, покликана дати інвалідам рівні права і можливості. Конвенція про права інвалідів...  далее..
Свято 9 лютого - Міжнародний день стоматолога. Історія стоматології. Стоматологія в Росії
br /> Порадуйте один одного голосовими листівками до свята "Міжнародний день стоматолога" 9 лютого відзначається свято - Міжнародний день стоматолога. Свято 9 лютого - Міжнародний д...  далее..
Свято 5 травня - День шифрувальника. Історія розвитку криптографії
5 травня 1921 постановою Ради народних комісарів РСФСР була створена Криптографічний служба, яка повинна була забезпечувати захист інформації. Сьогодні, 5 травня, Криптографічний служба Росії відзначає своє свято - День шифрувальника. Як йдеться в поширен...  далее..