загрузка...

Свято 30 травня 2009. День хіміка Історія виникнення хімії
30 травня 2010 в Росії відзначається День хіміка. Представники всіх галузей хімічної промисловості відзначають своє свято - День хіміка - щорічно в останню неділю травня. У цьому році День хіміка потрапляє на 30 травня....  далее..
Свято 7 листопада. День військової слави Росії. День проведення військового параду на Червоній площі в м. Москві в ознаменування 24-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції (1941 р.)
img src="/img/day-carrying-out-military-parade.jpg" alt="Свято 7 листопада. День проведення військового параду на Червоній площі в м. Москві в ознаменування 24-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції (1941 р.)" class="pictures" align="left" /> До самим пам'ятним поді...  далее..
Свято 26 травня - День російського підприємництва Історія підприємництва в Росії: початок і етапи розвитку
При новому політичному устрої суспільства підприємницька діяльність стала основою розвитку країни. У зв'язку з цим, 18 жовтня 2007 року Президентом Російської Федерації В. В. Путіним було підписано Указ № 1381 (Д) «Про День російського підприємництва». Сьогодні День росі...  далее..
Свято 13 травня - День чорноморського флоту Історія Чорноморського флоту
Щорічно 13 травня а нашій країні відзначається День Чорноморського флоту РФ. Це свято було засновано в 1996 р. на честь створення Чорноморського флоту. За традицією 13 травня проходять урочисті заходи. Вони починаються з покладання квітів до пам'ятного знаку «...  далее..
Свято 18 травня - День Балтійського флоту Історія Балтійського флоту
18 травня в Росії відзначається День Балтійського флоту. Створення цього флоту почалося в 1703 році. Балтійський флот був створений Петром I під час Північної війни 1700-1721 рр.. Він з'явився набагато раніше Чорноморського і вважається найстарішим флотом в нашій...  далее..
Свято 13 листопада. День військ радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту Російської Федерації
img src="/img/day-armies-chemical-protection.jpg" alt="Свято 13 листопада. День військ радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> 13 листопада відзначається свято - День військ радіаційного, хімічного і бактеріологі...  далее..
Свято 14 жовтня. Покров Пресвятої Богородиці
img src="/img/cover.jpg" alt="Покров Пресвятої Богородиці" class="pictures" align="left" /> 14 жовтня Російська Православна Церква святкує великий світлий свято, яке називається Покров Пресвятої Богородиці. Свято Покрови Пресвятої Богородиці прийшов на Русь з Візантії...  далее..
Свято 7 січня. Свято Різдво Христове. Як святкується Різдво Христове. Історія та традиції святкування Різдва
img src="/img/chrismas.jpg" alt="Свято 7 січня. Свято Різдво Христове" class="pictures" align="left" /> 7 січня відзначається Різдво. Як святкується Різдво Христове День Різдва Христового здавна зарахований Церквою до великих двунадесятих свят, згідно з Божественни...  далее..
Різдво в Росії: традиції крізь час. Прикраси та страви в старовину. Різдвяні народні гуляння, ігри і ворожіння
У всьому світі говорять, що в Росії Різдво відзначають не так, як в інших християнських країнах. Католицьке різдво наголошується в грудні, а православне - тільки в січні. Тому різдвяні подарунки в Росії діти і дорослі отримують на два тижні пізніше. На Русі Різдво завжди було пов'...  далее..
Свято 19 січня - Хрещення Господнє (Богоявлення). Прикмети на Водохреще. Богоявленська вода: властивості, лікування. Свята вода: Молитва
img src="/img/christening.jpg" alt="Свято 19 січня - Хрещення Господнє (Богоявлення)" class="pictures" align="left" /> Хрещення - один з головних християнських свят. Святом Хрещення закінчуються Різдвяні святки, які тривають з 7 по 19 січня. Свято починається увечері 18 січня коли...  далее..
Свято 6 січня. Різдвяний святвечір. Як харчуватися в Різдвяний святвечір. Як приготувати сочиво
img src="/img/chrismas_eve.jpg" alt="Свято 6 січня. Різдвяний святвечір" class="pictures" align="left" /> Найважливішою вночі вважається Різдвяний святвечір, вечір напередодні Різдва. В історії йдеться, що в цей день люди не їли до тих пір, поки на небі не здасться перша зірка. Дивит...  далее..
Свято 2 квітня. Міжнародний день дитячої книги Історія дня дитячої книги. Ганс Християн Андерсен. Біографія
2 квітня в Росії відзначається День дитячої книги. Відзначається щорічно в день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена. Витоки дитячої книги сходять до епохи, коли в Англії з'явився верстат і У. Кекстон випустив у 1477 р...  далее..
Свято 8 вересня. День військової слави Росії. Бородинська битва (1812 р.)
img src="/img/borodino-fight.jpg" alt="День військової слави Росії. Бородинська битва (1812 р.)" class="pictures" align="left" /> 8 вересня - День військової слави Росії. Бородинська битва (1812 р.) Російська армія на Бородінському полі здобула найбільшу перемогу. Наполе...  далее..
7 квітня свято - Благовіщення Пресвятої Богородиці Великий двунадесяте свято. Традиції, обряди і звичаї на Благовіщення
7 квітня 2010 в Росії відзначається Благовіщення Пресвятої Богородиці. Один з найдавніших богородичних двунадесятих свят. Благовіщення в історії Євангеліст Лука детально і достовірно розповів про події, які сталися в місті Назареті. Д...  далее..
Свято 28 листопада. Початок Різдвяного посту
img src="/img/beginning-christmas-post.jpg" alt="Свято 28 листопада. Початок Різдвяного посту" class="pictures" align="left" /> 28 листопада відзначається Початок Різдвяного посту. Починається Різдвяний піст. Різдвяний піст передує собою свято Різдва Христова за сорок д...  далее..
Свято 5 грудня. Битва під Москвою. Продовження
img src="/img/battle_under_moscow1.jpg" alt="Битва під Москвою" class="pictures" align="left" /> У ці суворі дні зусилля всієї країни спрямовані на вирішення однієї задачі - відстояти Москву. Адже для мільйонів радянських людей і в роки радості, і в роки випробувань Москва була акумул...  далее..
Свято 5 грудня. Битва під Москвою. Оборона Москви
img src="/img/battle_under_moscow.jpg" alt="Битва під Москвою" class="pictures" align="left" /> Серед найбільших подій другої світової війни велика битва під Москвою займає особливе місце. Саме тут, на підступах до столиці першої в світі соціалістичної держави, хвалена гітлерівськ...  далее..
Сучасні відомості та думки про битві біля мису Гангут (гангутском битві)
img src="/img/battle_of_gangut3.jpg" alt="битва біля мису Гангут" class="pictures" align="left" /> Морська перемога, здобута росіянами поблизу півострова Гангут (по-фінськи Ханко) 26-27 липня 1714, сприяла закріпленню за Санкт-Петербургом статусу нової столиці Росії. Військова за...  далее..
Свято 9 серпня. День військової слави Росії. Битва біля мису Гангут (1714 р.). Гангутское бій
img src="/img/battle_of_gangut.jpg" alt="Битва біля мису Гангут" class="pictures" align="left" /> До початку XVIII століття Російська держава було фактично відрізане від морських гаваней, що робило неможливим його подальший економічний розвиток. 19 серпня 1700 цар Петро I оголоси...  далее..
Свято 11 вересня. День військової слави Росії. Битва біля мису Тендра (1790 р.)
img src="/img/battle-cape-tendra1.jpg" alt="День військової слави Росії. Битва біля мису Тендра (1790 р.)" class="pictures" align="left" /> 11 вересня - День військової слави Росії - День перемоги російської ескадри під командуванням Ф. Ф. Ушакова над турецькою ескадрою біля м...  далее..