загрузка...

Свято 22 березня - День Балтійського моря. Екологічні проблеми Балтики
Міжнародний День Балтійського моря відзначається 22 березня за рішенням 17-ої конференції Хілкійя, що відбулася в 1986 р. Сьогодні Балтійське море - найважливіший транспортний коридор, що зв'язує Росію, Європу та Азію. Екологи стверджують, що коридор цей давно завалений см...  далее..
Як правильно зустріти 2010 Рік Тигра. Як зустрічати Новий Рік Тигра. Що вдягнути на Новий рік Тигра
Новий рік вже зовсім скоро, і вже всім відомо, що це буде унікальний рік - рік Тигра! І звичайно, всім хочеться дізнатися, чого ж нам чекати від цього грізного, войовничого, але разом з тим непередбачуваного і розкішного звіра? Перш за все, слід знати, як підготуватися до з...  далее..
Свято 11 квітня 2010 - День військ ППО Російської Федерації Історія та значення військ ППО
11 квітня 2010 в Росії відзначається День військ ППО Російської Федерації. День військ ППО відзначається кожної другої неділі квітня. Встановлення дати свята пов'язано з тим, що саме у квітні приймалися найважливіші урядові постанови про організацію пр...  далее..
Свято 14 лютого - День Аерофлоту. Історія Аерофлоту
img src="/img/aeroflot-day.jpg" alt="День Аерофлоту" class="pictures" align="left" /> 14 лютого 2010 відзначається свято - День Аерофлоту. У 1979 році Указом Президії Верховної Ради СРСР було встановлено День Аерофлоту, який щорічно відзначається в другу неділю лютого. У 2...  далее..
Адмірал Ушаков Федір Федорович. Біографія Ушакова
img src="/img/admiral-fedor-ushakov.jpg" alt="Адмірал Ушаков Федір Федорович" class="pictures" align="left" /> Ушаков Федір Федорович - російський флотоводець. Народився 13 (24) лютого 1744 в селі Бурнаково Романівського повіту Ярославської губернії в сім'ї небагатого поміщик...  далее..
Вітання по іменах. Вітання на ім'я для жінок у віршах
Голосові вітання з іменами...  далее..
Вітання по іменах. Вітання на ім'я для жінок у віршах
Ти дуже пильно стережешь Свої сади, Катерина. Іншим покуштувати не даєш Свої плоди, Катерина. Ніхто з нас не винен, Порукою честь, Катерина: Ще не визріє гранат, Його не з'їсти, Катерина. Мені і земне життя - це не термін,...  далее..
Вітання по іменах. Вітання на ім'я для жінок у віршах
З'явилася Олександра, Неприступністю Маня, Як в легенді саламандра - З священного вогню. Легендарна цариця, Випробувати долю, Ви дозвольте схилитися Недостойному рабові! Хтось скаже: «Ви горіть На роботі і в побуті ......  далее..
Вітання з 8 березня. Вітання з Міжнародним жіночим днем (Святом весни). Побажання коханим жінкам
Нехай розбудять капежу тебе, І, біля ніг задзвенить струмочками, І оживе добра і розмерзнеться земля, Зігріваючись твоїми кроками. І нехай чийсь восторжденний погляд Проводжає тебе всюди, Хай не буде ні в чому припону І не б...  далее..
Вітання з 8 березня. Вітання з Міжнародним жіночим днем (Святом весни). Побажання коханим жінкам
Мама! Символ життя старту, Дороговказний компас мій! У день такий - Восьмого березня - Я мерщій поспішаю додому: Вітати тебе квітами І усмішкою в світла мить. І пишу сьогодні мамі Найкращий у світі вірш! Будь сильним, доброї і красивішим, Мама - сон...  далее..
Вітання з 8 березня. Вітання з Міжнародним жіночим днем (Святом весни). Побажання коханим жінкам
/p> Це варто почитати: Подарунки для коханих. Що можна подарувати коханій і коханої? Які подарунки подобаються чоловікам і жінкам. Жіночий сайт NashaKrasa.com.ua П...  далее..
Вітання молодятам. Побажання на весілля
Ви не на дні, не на тижні - На все життя Колечка жовті наділи! (Вони із золота, здається!) Нехай немає рубінів-діамантів, Та не про них сьогодні мова ... Терпіння вистачить і талантів, Щоб вам любов в душі зберегти! Знайти сві...  далее..
Привітання з днем весілля.Привітання з одруженням
Цей день вам добрим знаком, Нема йому земної ціни: У житті ви законним шлюбом З цих пір заручені. Ви зрозумієте це самі, Сплетені вузлами вен: Ваша спілка і Небесами Освячено, благословенний! Будьте ж дружиною і чоловіком...  далее..
Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення
У кожного є свій розрахунковий рахунок Бухгалтер там доля і фінансист вона ж. Вона не гроші на нього кладе. Любов, хвороби, радість - все туди ж. За дебетом - любов, успіх, шану, За кредитом - хвороба і невдачі. Доля безпристрасно сві...  далее..
Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення
/p> Це варто почитати: Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення Чи варто худнути в гонитві за красивою життям? Жіночий сайт Nash...  далее..
Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення
/p> Це варто почитати: Статті наших партнерів. ЖІНОЧИЙ САЙТ NashaKrasa.com.ua Привітання з 1 травня. Вітання з Днем Праці...  далее..
Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення
Ви на сторожі нашого життя, Охороняєте спокій, З честю служіть Вітчизні Серцем, тілом і душею, Нехай у словах все не скажеш, Але спасибі вам за те, Що стоїте ви на варті, Що зберігайте наш спокій. Привіт...  далее..
Вітання з професійними святами. Професійні поздоровлення
У День торгівлі, в день відмінний Всюди в магазинах тиснява: Ради ми привітати особисто Всіх працівників прилавка! Навіть - оптового складу! Всяк одягнений - як на парад: Продавщиця дуже рада, Сам начальник теж радий! Прибутків ба...  далее..
Подарунки на Новий рік: що подарувати. Новорічні подарунки чоловікам і жінкам. Подарунки коханим та дітям на Новий Рік. Корпоративні подарунки колегам
У новорічну ніч прийнято влаштовувати гучні гуляння, вітати один одного з наступаючим або вже настали і, звичайно ж, дарувати подарунки та сувеніри. А в усьому винна традиція - як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш! Так, що ж подарувати товаришам, щоб наступного року ще акт...  далее..
Вітання по іменах. Вітання на ім'я для чоловіків у віршах
Буває різним Юрій: Вже котрий рік - Те пронесеться бурею, Те козирем піде! А то - дихання тихіше, Один і без нічого, - Пройде, як кіт на даху, І сяде у куточку. Ти, Юрій, молодчина! - Я встану в повний зріст. - Є ва...  далее..