загрузка...

Вітання по іменах. Вітання на ім'я для чоловіків у віршах
Була б компанія безглузда, Гірчити б меди й хліб, Але я в гулянні бачу Гліба І кажу я: «З нами Гліб!» І запевняю, що не сп'яну, А в силу почуттів, здатний Гліб Розворушити і Несміянов, І навіть тих, хто глухий і сліпий. К...  далее..
Вітання по іменах. Вітання на ім'я для чоловіків у віршах
Голосові вітання з іменами...  далее..
Як красиво упакувати подарунок: оригінальні ідеї. Що подарувати, а головне як. Вибираємо колір для упаковки подарунка
Можна порадувати близької людини яким-небудь оригінальним і незвичайним подарунком, при цьому подарунок можна не пакувати і обійтися без різноманітних стрічок і бантиків. Але все-таки іноді саме те, як ви піднесете свій подарунок, буває визначальним. Адже щиро здивувати і підняти...  далее..
Новорічні подарунки за знаками зодіаку: найкращі подарунки. Які подарунки любить стрілець, козерог, водолій та риби
Продовження Що подарувати Стрільцеві. Які подарунки любить Стрілець подарунки за знаком зодіаку Стрілець - це люди...  далее..
Новорічні подарунки за знаками зодіаку: найкращі подарунки. Які подарунки любить лев, діва, ваги і скорпіон
Продовження Що подарувати Леву. Які подарунки любить Лев Лев - це цар. У всіх сенсах цього слова. Левам властива величність, краса, постава, поважн...  далее..
Новорічні подарунки за знаками зодіаку: найкращі подарунки. Які подарунки любить баран, телець, близнята і рак
Зараз, напередодні найкрасивішого і улюбленого всіма свята - Нового року - дуже до речі поговорити про подарунки. Ми всі любимо отримувати як довгоочікувані, так і несподівані сюрпризи. Але іноді доводиться сюрпризи і підносити. І тут виникає безліч питань: що подарувати коханій, мамі, т...  далее..
Подарунки для коханих. Що можна подарувати коханій і коханої? Які подарунки подобаються чоловікам і жінкам
Перед святами ми завжди мучимося питанням про те, що подарувати. Напередодні Дня всіх закоханих хочеться поговорити про подарунки для коханих, який подарунок вибрати, щоб порадувати свою половинку. Відмінним подарунком один одному був би спільний похід у лазню, з віником і ма...  далее..
Подарунки просто так. Що подарувати знайомому? Подарунок в радість
Що ви відчуваєте, коли отримуєте подарунок? Радість від того, що знайшли річ, про яку давно мріяли? Захоплення від виявленої чуйності та турботи кохану людину? Які ваші відчуття, коли вас вітають з офіційним святом або днем народження? А що ви переживаєте, якщо отримали несподіван...  далее..
Ах цей чудовий букет
Дарувати один одному квіти на свята, або просто надавати знаки уваги за допомогою квітів - ці явища давно увійшли в наше життя. Ця, безумовно, гарна традиція, яка так захоплює і розбурхує наші почуття. Кожна людина в своєму житті дарував квіти - мамі, бабусі, першої вчительки чи ко...  далее..
Вітання з Днем Перемоги. Вітання з 9 травня. Вітання у віршах
/p> Це варто почитати: Привітання з днем народження. Вітання по знаках зодіаку для жінок і чоловіків Статті наших партнерів. ЖІНОЧИЙ САЙТ NashaKra...  далее..
Вітання з Днем Перемоги. Вітання з 9 травня. Вітання у віршах
Тому, хто скаже так, не вірте: «Йшли, бо був наказ» ... Стояли в двох кроках від смерті За волі серця, і - не раз! Не чекали Бога иль месію, А взяли рушниці та багнети І захистили ви Росію - Рідні наші старики! У день ра...  далее..
Привітання з Днем закоханих. Привітання з Днем Святого Валентина. Вітання на 14 лютого
Голосові вітання з Днем усіх закоханих...  далее..
Привітання з Днем закоханих. Привітання з Днем Святого Валентина. Вітання на 14 лютого
Високим почуттям окрилений, Колись у давні року Придумав хтось день закоханих, Ніяк не відаючи тоді, Що стане цей день коханим, Бажаним святом у році, Що Днем святого Валентина Його з пошаною назвуть. Посмішки і квіти всюди, У любові с...  далее..
Поздоровлення з 1 вересня. З Днем Знань.
Осені день перший, найбільш ранній Перші з дерев кружляють листи ... Знають Цього дня всі як День знань: Знову в школу збирайся ти. Нехай навчання буде світлою, зоряної І вдасться більше вам дізнатися, Щоб навесні дзвінкої,...  далее..
Привітання з днем народження за східним календарем
Ти наш, російський, інженер! .. Чи не водиш в лазні ти Венер, До тебе не ходять Афродіти ... Але все ж таки, в гості Загреб, Доповімо: любимо ми тебе, Та в міру ми п'яні і ситі! Нехай цигани не співають, Співаємо ми самі - гущі, простіше ... З дружин...  далее..
Привітання з днем народження для рідних і близьких
Тобі, кохана, рідна, Свій пристрасний присвячую вірш: Весь розчинена в тобі до дна я - Так дресировані, вірний, тихий, Як не буває і собака - Ще на життя в тебе закоханий! Але не собака я, проте ... Я знаю: ми - з березою клен! Приємно було б, виїж...  далее..
Привітання з днем народження для рідних і близьких
Мама! Ти - моя рідна сама! От і знову світлий ювілей! Так тебе привітаю тільки, мама, я: До ста років живи і не хворій! Молодістю онуків оточена, Ти - джерело світла, доброти, Будь же, мамо, Богом береженого, І порадую нас довше ти!...  далее..
Привітання з днем народження для дорослих (від 17 до 39 років)
Тобі - 17! Попереду Величезний світлий шлях. Ти сміливо по ньому йди І знання не забудь. Світи усмішкою завжди, Кар'єру лад, затишок, І щастя - буде! А біда Та смуток - навіки підуть! Вітання на 18 років...  далее..
Привітання з днем народження
Ні, не передати одним рядком, Слів на десять теж не знайду: День народження ... Це день такий - Краще за інших деньків на рік! Ранок на кшталт ... Тільки - не до сну, Тільки чому - ти не зрозумієш: Навіть нехай мороз - навколо весна,...  далее..
Поздоровлення з ювілеєм весілля. Вітання з річницею весілля
Біг років високий і точний, Але ось прийшов той час: День весілля тестя, тещиного! Я вітаю вас! Вам нелегко спочатку Бувало, визнаю. Народили дочка, качали - Улюблену мою. Наскільки щастя триває, знати б?! Але що там ворожит...  далее..