загрузка...

Радіоелектронна боротьба. Продовження
Ще в січні 1902 р. у доповіді російського Морського технічного комітету зазначалося: "... телеграфування без проводів володіє тим недоліком, що телеграма може бути схоплені на всяку іноземну станцію і, отже, прочитано, перебита і переплутала сторонніми джерелами електрики"...  далее..
Свято 15 квітня. День фахівця з радіоелектронної боротьби
15 квітня в Росії відзначається День фахівця з радіоелектронної боротьби. 3 травня 1999 міністр оборони Російської Федерації підписав наказ за N 183: "15 квітня 1904 р. в ході російсько-японської війни вперше були застосовані засоби радіоелектронної бо...  далее..
Олександр Сергійович Пушкін. Біографія Пушкіна. Роки життя Пушкіна. Дата смерті Пушкіна
Продовження Біографія Пушкіна. Останній період життя Пушкіна 1833-34 роки починають останній, виключно важкий період життя Пушкіна. Авторитет першого російського поета зберігається за ним, але в основному як відлуння слави Пушкіна-романтика 20-х рр..; Най...  далее..
Олександр Сергійович Пушкін. Біографія Пушкіна. Роки життя Пушкіна. Життя Пушкіна. Творчість Пушкіна
Продовження Біографія Пушкіна. Творчість Олександра Сергійовича Пушкіна Цикл "Повістей Бєлкіна" ("Постріл", "Заметіль", "Трунар", "Станційний доглядач", "Панночка-селянка"), що поєднують внутрішню полем...  далее..
Олександр Сергійович Пушкін. Біографія Пушкіна. Роки життя Пушкіна. Життя Пушкіна
Продовження Творчість Олександра Сергійовича Пушкіна У липні 1824 поета, як неблагонадійного і внаслідок конфліктів з начальством, виключають зі служби і висилають в родовий маєток псковське с. Михайлівське під нагляд місцевої влади. Тут, на кінець кризового пері...  далее..
Олександр Сергійович Пушкін. Біографія Пушкіна. Роки життя Пушкіна. Життя Пушкіна
img src="/img/pushkin1.jpg" alt="Олександр Сергійович Пушкін. Біографія Пушкіна. Роки життя Пушкіна. Життя Пушкіна" class="pictures" align="left" /> Народження Олександра Сергійовича Пушкіна. Дата (рік) народження Пушкіна Пушкін Олександр Сергійович [26.5 (6.6) .1799 року,...  далее..
Свято 6 червня - Пушкінський день Росії Олександр Сергійович Пушкін. День народження Пушкіна. Значення творчості Пушкіна
6 червня в Росії відзначається Пушкінський день Росії - день народження Пушкіна. Пушкінський день Росії раніше, за радянських часів, називався Пушкінські свята поезії. Пушкінський день Росії відзначається з 1998 р....  далее..
Великдень - Світле Христове Воскресіння. Готуємося до Великодня: фарбуємо яйця і печемо паски
Є свята світлі, добрі, сімейні. Їх багато. Але особливо прекрасні ті, що пов'язують нас з Вищим, з Богом. Один з таких - Великдень, що вважається в православній релігії самим важливим, оскільки завершує багатоденний Великий Піст. Недарма про неї знають навіть ті, хто не має ві...  далее..
Попов Олександр Степанович. Біографія Попова
img src="/img/radio_popov.jpg" alt="Попов Олександр Степанович. Біографія Попова" class="pictures" align="left" /> 7 травня в Росії відзначається День радіо - День працівників всіх галузей зв'язку. Біографія Попова Попов Олександр Степанович (4 (16) березня 18...  далее..
Свято 31 травня 2010. Початок Петрова поста Що можна їсти в Петрів піст (Петрівський піст)
У 2010 році на 31 травня припадає початок Петрова посту (Петрівського посту). Цей пост починається зазвичай через тиждень після дня Святої Трійці в понеділок. Петрів піст. Петрівський піст. Встановлення Петрова поста Встановлення Петрова поста відноситься до перши...  далее..
Страсна Седмиця. Великі дні Посту
Дні Великої седмиці спрадавна присвячені Церквою кожен особливі спогади і кожен називається Великим. У Богослужінні цього дня Свята Церква запрошує віруючих супроводжувати Христу, розіп'яти з Ним, померти заради Нього для життєвих насолод, щоб пожити з Ним. З подій євангельсь...  далее..
Свято 8 лютого 2010 року. Масляна (початок Масниці) Історія і традиції на Масляну
br /> Порадуйте один одного голосовими листівками до свята "Масляна" 8 лютого 2010 у Росії - початок Масниці (масляного тижня). Масляна - один із самих радісних і...  далее..
Свято 20 грудня. День працівника органів безпеки Російської Федерації
img src="/img/organs_of_safety.jpg" alt="Свято 20 грудня. День працівника органів безпеки Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> Свято співробітників безпеки Росії відзначається щорічно 20 грудня. Раніше це свято називалося День чекіста. Днем наро...  далее..
Свято 14 січня - Старий Новий рік. Історія Старого Нового Року. Святкування Старого Нового року
img src="/img/old_new_year.jpg" alt="Старий Новий Рік" class="pictures" align="left" /> У ніч з 13 на 14 січня Росіяни відзначають Старий Новий Рік - свято, незрозумілий для багатьох іноземців. Ніхто до ладу на може сказати - чому ж Старий Новий Рік відрізняється від традиційного,...  далее..
Свято 31 травня - День без тютюну Шкода куріння. Чим небезпечні сигарети
31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Свято День без тютюну був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров'я в 1988 році....  далее..
Свято 19 грудня. День Святителя Миколая Чудотворця
19 грудня Російська Православна Церква відзначає День святителя Миколая Чудотворця. Багато великих і преславний чудес створив людину на землі і на морі великий цей угодник. Він допомагав сущим в бідах, рятував від потоплення і виносив на сушу з глибин моря, звільняв з по...  далее..
Свято 1 січня. Свято Новий Рік. Історія свята. Новий Рік в різних країнах
img src="/img/new_year_pic.jpg" alt="Свято 1 січня. Свято Новий Рік" class="pictures" align="left" /> У ніч з 31 грудня на 1 січня люди зустрічають Новий рік. Новий Рік - мабуть найулюбленіше свято більшості дітей і дорослих. На Новий Рік прийнято дарувати подарунки,...  далее..
Новорічна ялинка. Як наряджати і прикрашати ялинку на Новий Рік 2010. Історія, традиції та стилі прикраси святкової ялинки
... І ось вона святкове на свято до нас прийшла! Наряджати під Новий рік ялина люди почали більше двох тисяч років тому. Батьківщиною новорічної ялинки є Німеччина. А до нас у Росію завіз цей чудесний звичай Петро I, коли в 1699 році наказав прикрашати будинки сосновими, ялин...  далее..
Новорічні прикмети: прикмети зустрічі Нового Року. Які є прикмети зустрічі і святкування Нового Року
Всі ми з дитинства любимо Новий рік. Для багатьох з нас це свято так і залишився чарівної і красивою казкою з дитинства. Ми готуємося до зустрічі Нового року задовго до його настання, ми чекаємо його в передчутті чогось незвичайного. Новий рік має дуже давню історію і за все його існування...  далее..
Як можна краще і веселіше провести новорічні канікули. Як провести зимові канікули з користю для здоров'я
У цьому році Новорічні канікули будуть тривати цілих 10 днів, тому у багатьох виникає питання: як провести їх з користю? Звичайно, можна спробувати купити недорогу путівку і відправитися на канікули в теплі країни, або навпаки, туди, де можна займатися зимовими видами спорту і насолоджу...  далее..