загрузка...

Pantene Pro-V: створено експертами - рекомендовано експертами
Щоб бути привабливими, ми прагнемо до досконалості у всіх деталях. Доглянуте волосся - це найважливіша складова нашого вигляду. На що ми тільки не йдемо, щоб вони засяяли у всій красі! Ми піддаємо їх забарвленні, завивці, розпрямлення, пробуємо всілякі укладання ... Але найчастіше...  далее..
Palette Color & Gloss: шик, блиск, краса!
Компанія Schwarzkopf пропонує модницям зустріти літо в новому яскравому образі - за допомогою колекції доглядають фарб для волосся Palette Color & Gloss. Унікальна формула новинки, збагачена маслом горіха макадамія, ніжно відновить волосся, надаючи локонам сяйво і м'якість....  далее..
Пако Рабанн приїхав до Москви
У суботу до столиці прилетів відомий модельєр Пако Рабанн. Метр модної індустрії прилетів до Москви на відкриття бутику Вероніки Жанві, яка вважає...  далее..
Ожиріння пов'язане зі сном?
Вчені з Національного центру медичної статистики США прийшли до висновку, що люди, які сплять по шість годин на день, мають таку ж схильність до ожиріння, як і ті, хто спить дев'ять і більше годин....  далее..
Про вибір квітів у подарунок
Як вибрати квіти в подарунок? Це питання завжди неминуче постає перед нами, коли ми збираємося подарувати букет, і відповідь на нього знайти зовсім не просто непросто....  далее..
Від Валентина з любов'ю
Згідно з дослідженнями соціологів, День Святого Валентина в цьому році збираються відзначити більше 30% росіян. Відзначити як годиться: з квітами, валентинками, шоколадними серцями і освідченнями в коханні. Але що подарувати коханій людині в цей день? Ось питання, який мучить більше...  далее..
Відлущуючий скраб Глибоке дію з ефектом холодку
Літо. Сонце. Жарко. Ти готова пірнути з головою у море ... ну або хоча б під душ ... Важко не тільки тобі, твоя шкіра теж жадає прохолоди! Спеціально для таких випадків Clean and Clear радить використовувати відлущуючий скраб з ефектом холодку Глибоке Дія!...  далее..
Від сексу поліпшується нюх і знижується вага
Доведено, що при повноцінного сексуального життя у людини: Поліпшується нюх Феномен поліпшення нюху після статевого...  далее..
Ставлення до сексу видно по обличчю
Американські психологи, вивчаючи сексуальність людини, прийшли до досить цікавих висновків. По-перше, ставлення людини до сексу помітно виражене...  далее..
відмінних від Лени Леніне
Останнім часом на прилавках книжкових магазинів з'явилася величезна кількість книг з найрізноманітніших тем. У принципі Росія, як і в радянський період, залишається найбільш читаючої країною, хоча спрямованість цього чтива помітно змінилася. Книжковий ринок надає читачеві можливість...  далее..
Відкривається бутік STORY
...  далее..
Відкрито новий спосіб зниження ваги
Вчені виявили метод зменшення об'єму шлунку, альтернативний хірургічного втручання, що застосовується сьогодні для досягнення зниження ваги....  далее..
Відкриття бутіка від Nouvelle Etoile
На самому початку липня в Москві відбудеться довгоочікуване відкриття ще одного розкішного бутіка від Nouvelle Etoile. У ньому буде представлений...  далее..
Відкрився бутік Burberry
У липні модниць Петербурга був зроблений приємний сюрприз - відкрився бутік Burberry. Неодмінно зверни увагу на сумки і прекрасні широкі пояси: у нинішньому сезоні це аксесуари номер один....  далее..
Відкрили п'ятий смак - вам він не подобається
Солодкий, кислий, гіркий, солоний ... а який смак у кальцію? Кальцієвий! Здатність людини відчувати цей новий смак виявили американські дослідники з Центру хімічних відчуттів Монелла (Monell Chemical Senses Center)....  далее..
Від кого народжувати росіянкам?
Під загрозою зриву опинилася реалізація Президентської програми з підвищення народжуваності. І винна в цьому демографічна ситуація в країні. За соціологічними даними, на 12,5 тисячі жінок припадає лише 10 тисяч чоловіків....  далее..
Від газети до Інтернету
Опитування, проведене компанією Harris Interactive в семи країнах, показало, що головним джерелом інформації для їх мешканців нині є телебачення. Роль газет стала помітно скромніші....  далее..
Готелі Єгипту очима туристів
Вийшла у світ книга «Готелі Єгипту очима туристів", в основу якої лягли відгуки туристів Інтернет-порталу Айда.Ру. Неупереджені думки мандрівників вигідно відрізняють дане видання від офіційної інформації про курорти і готелі Єгипту....  далее..
Від алергічного риніту страждає кожен четвертий росіянин
Страждаючі від нежиті найчастіше причиною своєї хвороби вважають застуду. І навіть не здогадуються, що своїм нездужанням вони можуть бути зобов'язані алергії. В Австралії число страждаючих алергічним ринітом досягає 40%, у Великобританії 30%, а в нашій країні - 25%. Мешканцям...  далее..
Про весілля, про Весілля і для Весілля
З 8 по 10 березня 2008 року в Москві в Центрі Міжнародної Торгівлі на Червоній Пресні відбудеться 2-а міжнародна спеціалізована виставка «Світ Весілля» подію, у своєму роді, унікальне і вже заслужили любов і визнання публіки....  далее..