загрузка...

Конкурси та ігри на свято Новий Рік: розважаємося по-новорічному
Ми чекаємо це свято з нетерпінням. Тільки начебто настав Новий рік, як ми вже чекаємо наступного. І після довгих очікувань у новорічну ніч хочеться веселитися як можна довше. Розподіляйте свої сили перед Новим роком, поспіть, відпочиньте, щоб втому та сон не повалили вас, не давш...  далее..
Свято 1 жовтня. Міжнародний день музики
img src="/img/music_day.jpg" alt="Міжнародний день музики" class="pictures" align="left" /> Музика - це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людяності і духовності. Слухаючи музику, людина пізнає себе. Завдяки музиці в людині пробуджується уявлення п...  далее..
Понеділок першої седмиці - початок Великого посту
Перший день Великого Посту називається Чистим понеділком. Це нецерковні назва закріпилася тому, що в Росії був звичай чистити будинок від "духу масниці", що завершилася напередодні, і ходити в лазню, щоб вступати в Великий Піст очищеними духовно - через вимагання вибаче...  далее..
Свято 23 березня - Всесвітній день метеорології (День метеоролога) Історія метеорології. Гідрометеорологічний Центр Російської Федерації
Тема погоди є найактуальнішою і популярною в середовищі людського спілкування. Від погоди залежить багато що, і наш настрій, і самопочуття, наші плани і, звичайно, їх здійснення. З давніх пір людство цікавиться погодою. У російських літописах перші свідоцтва про погоду з'являють...  далее..
Свято 8 березня. Міжнародний жіночий день (Свято весни)
img src="/img/march8.jpg" alt="Свято 8 березня. Міжнародний жіночий день (Свято весни)" class="pictures" align="left" /> 8 березня - "Міжнародний жіночий день", свято весни і підвищеної уваги до жінки. 8 березня наші прекрасні жінки чекають від нас ніжності, квітів і подару...  далее..
Свято 27 січня. День військової слави Росії. Зняття блокади міста Ленінграда (1944).
img src="/img/lifting_blockade_leningrad.jpg" alt="Зняття блокади міста Ленінграда (1944)" class="pictures" align="left" /> 27 січня в Російській Федерації на основі Федерального закону «Про дні військової слави (переможних днях) Росії» від 13 березня 1995 р. відзначається свято...  далее..
Свято 11 квітня. Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів
img src="/img/clearing_prisoners.jpg" alt="Свято 11 квітня. Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів" class="pictures" align="left" /> 11 квітня в Росії відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів. 11 квітня 1945, в ранні ранок,...  далее..
Лазарєва субота. Воскресіння праведного Лазаря
Богослужіння в Лазареву суботу відрізняється незвичайною проникливістю, значимістю. Євангеліє від Іоанна розповідає, як Христос в останні дні свого життя воскресив померлого Лазаря, брата Марфи та Марії, що жили у Віфанії. Господь любив цю родину, часто бував у ньому. І ось Лазар захвор...  далее..
Свято 23 серпня. День військової слави Росії. Курська битва (1943 р.). Курська дуга
img src="/img/kurskaya_battle.jpg" alt="Курська битва (1943 р.)" class="pictures" align="left" /> Курська битва займає у Великій Вітчизняній війні особливе місце. Вона тривала 50 днів і ночей з 5 липня по 23 серпня 1943 За своїм запеклу і завзятості ця битва не м...  далее..
Свято 21 вересня. День військової слави Росії. Куликовська битва (1380 р.)
img src="/img/kulikovsky-fight.jpg" alt="День військової слави Росії. Куликовська битва (1380 р.)" class="pictures" align="left" /> 21 вересня - День військової слави Росії - Куликовська битва (1380 р.). Куликовська битва - битва російського війська під проводом Великог...  далее..
Свято 7 березня 2010. Хрестопоклонну тиждень Великого Посту
У неділю третього тижня Великого Посту на Всеношну в центр храму виноситься Животворящий Хрест, якому весь тиждень поклоняються віруючі. Як подорожній, втомлений від довгої дороги, відпочиває під розкидистим деревом, так і православні християни, здійснюючи духовне подорож...  далее..
Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди. Хрещенська вода. Властивості та лікування водохресною водою
img src="/img/kresch_soch.jpg" alt="Водохресний святвечір" class="pictures" align="left" /> 18 січня в Руської Православної Церкви, день навечір'я Хрещення Господня, або, Водохресний святвечір. Водохресний святвечір - традиції та обряди Так, в селах під Хр...  далее..
Свято 6 липня - Всесвітній день поцілунків. Чому люди цілуються? Історія появи поцілунку
Всесвітній день поцілунку відзначається щорічно 6 липня. Це неофіційне свято зародився в кінці 19 століття у Великобританії. А близько двадцяти років тому він був затверджений Організацією Об'єднаних Націй. Чому люди цілуються? Історія появи поцілунку...  далее..
Свято 14 серпня. Походження (ізнесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього. Початок Успенського посту
img src="/img/iznesenie.jpg" alt="Походження (ізнесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього" class="pictures" align="left" /> 1 (14) серпня, в перший день Успенського посту, Православна Церква святкує походження (ізнесення) Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього. З...  далее..
Свято 4 грудня. Введення у храм Пресвятої Богородиці
img src="/img/introduction.jpg" alt="Введення у храм Пресвятої Богородиці" class="pictures" align="left" /> 4 грудня православна церква відзначає свято Введення в храм Пресвятої Богородиці - одне з двунадесятих православних свят. Історія свята Введе...  далее..
Свято 24 квітня. Міжнародний день солідарності молоді
24 квітня відзначається Міжнародний день солідарності молоді. Міжнародний день солідарності молоді відзначається щорічно в день прийняття рішень на заключному засіданні Бандунг конференції країн Азії і Африки в 1955 році як Міжнародний день...  далее..
Свято 8 вересня. Міжнародний день солідарності журналістів
img src="/img/international-day-solidarity-journalists.jpg" alt="Міжнародний день солідарності журналістів" class="pictures" align="left" /> 8 вересня відзначається свято - Міжнародний день солідарності журналістів. Щорічно 8 вересня за рішенням IV конгресу Міжнародної...  далее..
Свято 9 червня - Міжнародний день друзів Цілі створення свята. Що таке дружба
Щороку 9 червня в світі відзначається Міжнародний день друзів. Хоча ця святкова дата вважається неофіційною, але привід для її створення не втратив своєї актуальності. Історія свята Міжнародний день друзів до цих пір невідома. Також залиш...  далее..
Свято 13 листопада. Міжнародний день сліпих
img src="/img/international-day-blind.jpg" alt="Свято 13 листопада. Міжнародний день сліпих" class="pictures" align="left" /> 13 листопада відзначається Міжнародний день сліпих. 13 листопада 1745 у Франції народився Валентин Гаюї - відомий педагог, що заснував в Парижі і Пете...  далее..
Свято 29 квітня - Міжнародний день танцю. Жан-Жор Новерр: біографія. Історія розвитку танцю в Росії
29 квітня відзначається міжнародний день танцю. Свято служителів і шанувальників Терпсіхори відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новерра, реформатора і теоретика мистецтва танцю, який увійшов в істор...  далее..