загрузка...

Ікона "Вознесіння Господнє"
img src="/img/voznesenie_icon-big.jpg" alt="Ікона Вознесіння Господнє" class="pictures" align="left" /> Євангелісти Лука і Марк з числа сімдесяти, хоча і були серед присутніх, до кола власне дванадцяти апостолів не належать, а проте вони зображуються саме серед дванадцяти. Єванге...  далее..
Свято 18 квітня. День військової слави Росії. День перемоги російських воїнів князя Олександра Невського над німецькими лицарями на Чудському озері (Льодове побоїще, 1242 рік)
18 квітня в Росії святкується День військової слави. День перемоги російських воїнів князя Олександра Невського над німецькими лицарями на Чудському озері (Льодове побоїще, 1242 рік). Олександр Невський. Коротка біографія Народився в родині князя Ярослава Всеволод...  далее..
Свято 29 березня 2010 - Початок Страсного тижня Великого Посту в 2010 році Традиції та обряди Страсного тижня Великого Посту
Страсний тиждень Великого Посту починається 29 березня 2010 відразу ж слідом за Вербною неділею, яке в 2010 році потрапляє на 28 березня. Страсний тиждень - це сама сувора тиждень Великого посту в православних християн. Всі дні Страсного тижня присвячуються спогаду страждань і...  далее..
Свято 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв голокосту. Історія Голокосту
img src="/img/holokost.jpg" alt="Свято 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту" class="pictures" align="left" /> 27 січня відзначається свято - Міжнародний день пам'яті жертв голокосту. Свято 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту...  далее..
Російські свята у вересні. Вересневі свята
1 вересня Росія відзначає хвилюючий і прекрасне свято - День знань. У всі віки люди прагнули до знаннями, вчилися, навчали і тільки 1 вересня 1984 Верховна Рада СРСР офіційно заснував 1 вересня святом - Днем знань. 1 вересня - для всіх нас свято, яке щороку об'єднує людей різ...  далее..
Свято 27 вересня. Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
img src="/img/holiday-september-27th.jpg" alt="Свято 27 вересня. Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього" class="pictures" align="left" /> 27 вересня св. Церква святкує Воздвиження чесного животворящого Хреста Господня. Воздвиження Чесного і Животворящого хреста...  далее..
Свято 21 вересня. Різдво Пресвятої Богородиці
img src="/img/holiday-september-21st.jpg" alt="Свято 21 вересня. Різдво Пресвятої Богородиці" class="pictures" align="left" /> 21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці. Це свято встановлене Церквою ще в IV столітті і святкується як день всесвітньої радості. 21 вересня...  далее..
Свято 11 вересня. Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна
img src="/img/ioann_predtecha.jpg" alt="Іоанн Предтеча. Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна" class="pictures" align="left" /> 11 вересня, в пам'ять усікновення глави святого Іоанна Хрестителя Церквою встановлене свято і строгий пост як вираз скорботи...  далее..
Російські свята в листопаді. Листопадові свята
16 грудня 2004 Держдума РФ прийняла одночасно в трьох читаннях поправки у федеральний закон "Про дні військової слави" (переможних днями Росії) ". Однією з поправок було введення нового свята День народної єдності та фактичне перенесення державного вихідного дня з 7...  далее..
Російські свята в березні. Березневі свята
«Всесвітній день письменника» відзначається за рішенням 48-го конгресу Міжнародного Пен-клубу, що відбулося 12-18 січня 1986 року. ПЕН-клуб був заснований 5 жовтня 1921 в Лондоні за ініціативою англійської письменниці Кетрін Емі Доусон-Скотт і письменника Джона Голсуорсі, який став першим ......  далее..
Російські свята в червні. Червневі свята Росії
1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня. Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу ......  далее..
Російські свята в липні. Липневі свята
У Росії 3 липня щорічно відзначається День працівників Державної автомобільної інспекції (ДАІ). Перша автоінспекція з'явилася в столиці ще в 1919 році. Вона була утворена при авточасті транспортного відділу Моссовета. Після війни до складу ДАІ був включений знаряддя ......  далее..
Російські свята в січні. Січневі свята
У ніч з 31 грудня на 1 лютого люди зустрічають Новий рік. Новий Рік - мабуть найулюбленіше свято більшості дітей і дорослих. На Новий Рік прийнято дарувати подарунки, ставити в будинку красиві ялинки, прикрашати їх різнокольоровими кульками та гірляндами ......  далее..
Російські свята в лютому. Лютневі свята
Сталінградська битва розпочалася 17 липня 1942 і закінчилася 2 лютого 1943 За характером бойових дій вона ділиться на 2 періоди: оборонний, який тривав до 19 листопада 1942 р., і наступальний, що завершився розгромом найбільшою стратегічною угруповання ворога в межиріччі Дону і Волги. .....  далее..
Російські свята у грудні. Грудневі свята
Кримська війна 1853-1856 рр.. була породжена зіткненням інтересів у басейні Чорного моря, на Кавказі та на Балканах. Це був час формування нових імперій - Британської, Французької та Російської. Видатна перемога російського флоту в Синопському битві справила великий вплив на подальш...  далее..
Російські свята в серпні. Серпневі свята
1 серпня відзначається Всеросійський день інкасаторів. Інкасатори, це люди від яких багато в чому залежить надійність і безпеку грошових коштів і матеріальних цінностей. Робота інкасатора надзвичайно складна. Він повинен бути, що називається, майстром на всі руки: не тільки досвідчен...  далее..
Російські свята у квітні. Квітневі свята
Перше квітня - своєрідна весела "аномальна зона" на календарі, день, коли похмуру логіку сірих буднів можна порушити яких-небудь несусвітні бешкетництвом і при цьому не уславитися людиною несерйозним. 1 квітня - день веселих жартів і обманів ......  далее..
Історія розвитку адвокатури
В кінці 70-х - початку 80-х років ішла подальша розробка питань правового обгрунтування адвокатури як інституту. У брежнєвської конституції 1917 містилася стаття про колегію адвокатів (ст. 161), в якій адвокатура офіційно визнавалася конституційним органом. З іншого боку, в цій як...  далее..
Історія розвитку адвокатури
Становлення російської адвокатури після судової реформи 1864 р. відзначено формуванням процесуального статусу адвоката, що бере участь у цивільному й кримінальному судочинстві, який відповідав європейським зразкам, становленням професійних моральних вимог. Висунулись і яскраві осо...  далее..
Історія розвитку адвокатури
Попередники російської адвокатури - стряпчі, приватні заступники по судових справах. Судова реформа 1864 р. - початок формування присяжного адвокатури. «Установа судових установлень» 1864. про присяжних повірених, (вимоги до присяжних повірений, Рада присяжних пов...  далее..