загрузка...

5 психологічних прийомів схуднення
Професор Брайан Уонсінк описав п'ять прийомів, що дозволяють уникнути переїдання. Головне - слід пам'ятати, що наш шлунок має недостатньою чутливістю і не реєструє кількість з'їденого раніше, ніж через 20 хвилин після прийому їжі. Тому люди звикли покладатися на зір,...  далее..
500 років високих підборів
Природно, точний день появи на світі туфель на високих каблуках не відомий - проте Shoe Express стверджує, що п'ятисотлітньою ювілей слід відзначати в цьому році....  далее..
1931 на дієті
Чи знаєте ви, що середньостатистична жінка проводить 31 рік свого життя, сидячи на дієті? І це незважаючи на попередження фахівців з харчування про те, що постійні дієти можуть насправді зробити жінку тільки товщі....  далее..
25 найбільш знаменитих людей 2007
Журнал Entertainment Weekly опублікував список 25 найбільш популярних людей, що минає 2007 року. Одним з найвідоміших людей, на думку журналу, є...  далее..
25 листопада - 10 грудня. За ліквідацію насильства щодо жінок!
25 листопада був проголошений Генеральною асамблеєю ООН Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок у 1999 році. Хоча активістки феміністично налаштованих жіночих рухів відзначали цю дату як день боротьби проти насильства, починаючи з 1981 року. І цей листопадовий...  далее..
21 січня - Міжнародний День обіймів. Обіймайтеся!
Свято це ще зовсім молодий - він з'явився в 70-х роках ХХ століття. Зате як він з'явився, вже ніхто не пам'ятає. Відомо тільки те, що народження його приписується студентської молоді Західної Європи....  далее..
21 листопада. Не забудьте привітати!
Кажуть, якщо шанувати всі свята, включаючи державні, народні, релігійні і особисті, то кожен день доведеться що-небудь відзначати. Але з іншого боку, ніж погано, якщо є привід кого-небудь з чим-небудь привітати?! Не обов'язково адже влаштовувати святкування з розмахом? Хоча чому...  далее..
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Ви, напевно, хоча б раз замислювалися про те, яка ж чудова штука - життя! Вона дає можливість помилуватися жовто-зеленим травневим килимом з кульбаб, багряним заходом над річкою, сонячними відблисками в калюжах після дощу, вигадливими візерунками, які малює на склі мороз. "Життя...  далее..
16-річна дівчинка стала мамою сімох дітей
16 річна мешканка Аргентини з містечка Леос провінції Кордоба народила трійню вдруге. Про це повідомляє Бі-Бі-Сі. Своїх перших трійнят Памела народила у віці 15 років. У 14-річному віці вона народила сина....  далее..
13 січня - Старий Новий рік
Як тільки справа наближається до вечора 13 січня, ми автоматично кидаємося шинкувати салат Олів'є, діставати фужери під шампанське і шукати по телевізору чергові Пісні про головне. Ще б пак - такий шанс повторити чарівну новорічну ніч! І рідко хто замислюється, звідки взявся...  далее..
13 січня - День російського друку
День російського друку заснований у 1991 році першим президентом Росії Борисом Єльциним. Свято позначений датою 13 січня в честь виходу першої вітчизняної газети Російські Ведомости. У радянській історії був присутній День друку, святкування якого відбувалося п'ятого травня і...  далее..