загрузка...

Свято 14 березня 2010 День працівників геодезії і картографії Росії
У другу неділю березня, а в 2010 році цей день випадає на 14 число березня, картографи та геодезисти Росії відзначають своє професійне свято - День працівників геодезії і картографії Росії, який встановлений Указом Президента Російської Федерації від 11 листопада 2...  далее..
Свято 2 квітня. День єднання народів
img src="/img/day_unification_peoples.jpg" alt="Свято 2 квітня. День єднання народів Білорусі і Росії" class="pictures" align="left" /> 2 квітня відзначається День єднання народів Білорусі та Росії. Саме в цей день в 1996 році президенти Білорусі і Росії Олександр Лукашенко...  далее..
Свято 27 березня. Міжнародний день театру. Історія театру
Міжнародний день театру встановлений в 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру (МІТ). Діяльність даної організації, відповідно до її статуту, повинна бути спрямована на "зміцнення миру і дружби між народами, на розширення творчого співробітництва всіх діячів світу&...  далее..
Свято 25 січня. День студентів (день Російського студентства). Тетянин день
img src="/img/day_students.jpg" alt="День студентів (день Російського студентства)" class="pictures" align="left" /> 25 січня в нашій країні відзначається День студентів (день Російського студентства). Історія дня студентів Історично так склалося, що саме в той...  далее..
Свято 13 січня - День російського друку
img src="/img/day_seal.jpg" alt="День російського друку" class="pictures" align="left" /> День російського друку 13 січня 1703 в Росії за указом Петра I вийшов у світ номер першої російської газети «Ведомости». Перший номер газети носив назву «Відомості про війсь...  далее..
Свято 4 липня - День працівників морського та річкового флоту. Продовження
"Другий захід" на створення океанського флоту був зроблений вже в 50-ті роки XX століття. Спочатку, ще за життя Йосипа Сталіна, передбачалося створення потужного надводного флоту з артилерійських кораблів - есмінців, крейсерів і лінкорів, а в перспективі і авіаносців, у поєдна...  далее..
Свято 4 липня - День працівників морського та річкового флоту
Морський та річковий транспорт - одна з важливих і надійних галузей економіки. День працівників морського та річкового флоту - професійне свято працівників морського і річкового флоту, що відзначається щороку в першу неділю липня. День працівників морськог...  далее..
Свято 10 жовтня. День працівників сільського господарства та переробної промисловості
img src="/img/agriculture.jpg" alt="День працівників сільського господарства та переробної промисловості" class="pictures" align="left" /> День працівників сільського господарства та переробної промисловості святкується в Росії щорічно у другу неділю жовтня. Св...  далее..
Свято 31 жовтня. День працівників автомобільного транспорту
img src="/img/bus.jpg" alt="День працівників автомобільного транспорту" class="pictures" align="left" /> Сьогодні ми вже не можемо уявити своє життя без автомобільного транспорту. Але ми і не замислюємося про те, наскільки нелегкий труд водіїв професіоналів, тих, хто доставляє ван...  далее..
Свято 2 серпня. День Повітряно-десантних військ Російської Федерації
img src="/img/flag_vdv.jpg" alt="Прапор повітряно-десантного флоту РФ" class="pictures" align="left" /> 2 серпня кожного року Росія традиційно відзначає День Повітряно-десантних військ Російської Федерації - свято сміливих та відважних бійців, для яких немає важливіше завдання, ні...  далее..
Свято 24 жовтня. День підрозділів спеціального призначення Російської Федерації (спецназу)
img src="/img/special_troops1.jpg" alt="День підрозділів спеціального призначення Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> Спецназ - підрозділи спеціального призначення. Специфіка бойового застосування підрозділів спеціального призначення полягає в організації та...  далее..
Свято 27 серпня. День російського кіно
img src="/img/day_of_the_russian_cinema.jpg" alt="День російського кіно" class="pictures" align="left" /> Щорічно 27 серпня Росія традиційно відзначає свято день Російського кіно. Свято день Російського кіно затверджений Указом Президії Верховної Ра...  далее..
Свято 5 жовтня. День вчителя в Росії
img src="/img/teacher.jpg" alt="день вчителя в росії" class="pictures" align="left" /> У числі багатьох російських свят є в нашому календарі професійне свято працівників сфери освіти - Міжнародний день вчителя. Він був заснований ЮНЕСКО в 1994 р. До 1994 року, за...  далее..
Свято 4 жовтня. День Космічних військ Росії
img src="/img/space.jpg" alt="космічні війська Росії" class="pictures" align="left" /> Космічні війська Росії призначені для ведення інформаційної діяльності в інтересах виключення можливості раптового нападу противника, підвищення ефективності застосування військ у ми...  далее..
Свято 1 жовтня. Міжнародний день людей похилого віку
img src="/img/day_of_senior.jpg" alt="бабуся" class="pictures" align="left" /> Щорічно 1 жовтня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, згідно з резолюцією 45/106 від 14 грудня 1990 року відзначається Міжнародний день людей...  далее..
Свято 12 липня. День Святих першоверховних апостолів Петра і Павла
img src="/img/day_of_peter_and_paul_big.jpg" alt="Свято 12 липня. День Святих першоверховних апостолів Петра і Павла" class="pictures" align="left" /> Петро і Павло - два стовпи віри - два діаметрально протилежних характеру: натхненний простець і несамовитий оратор - приходять до єдин...  далее..
Свято 17 грудня. День Ракетних військ стратегічного призначення Російської Федерації. РВСП
img src="/img/rocket_troops.jpg" alt="Свято 17 грудня. День Ракетних військ стратегічного призначення Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> Ракетні війська стратегічного призначення (РВСП) як вид Збройних Сил були створені 17 грудня 1959 рішенням...  далее..
Свято 1 серпня. День тилу Збройних сил Російської Федерації
img src="/img/flag_rear.jpg" alt="Прапор тилу Збройних сил Російської Федерації" class="pictures" align="left" /> 1 серпня військовослужбовці, працівники тилових служб відзначають своє професійне свято - День Тилу Збройних Сил, який був заснований наказом міністр...  далее..
Свято 6 серпня. День Залізничних військ Російської Федерації
img src="/img/flag_railway_troops.jpg" alt="Прапор залізничних військ РФ" class="pictures" align="left" /> 6 серпня в Росії відзначається День залізничних військ Російської Федерації, затверджений Указом Президента Російської Федерації від 19 липня 1996 № 1040 «Про встановлення Дн...  далее..
Свято 1 серпня. День залізничника
img src="/img/day_of_railroader.jpg" alt="День залізничника" class="pictures" align="left" /> У першу неділю серпня трудівники сталевих магістралей країни як завжди відзначають своє професійне свято - День залізничника. Коріння свята День залізничника й...  далее..