загрузка...
ФІТНЕС     |     Вправи для схуднення

Вправи для схуднення стегон

Якщо подивитися на картини середньовічних живописців, можна помітити одну особливість: моделями тодішніх майстрів служили аж ніяк не худі красуні, а навпаки дами, що називається, в тілі. Причому особливо «видатної» частиною цього тіла були стегна. Білі та пишні вони служили ознакою достатку, добробуту і плодовитості своєї господині. Але часи, як відомо, змінюються, змінюються і уявлення про красу.


У рубриці Фітнес: Тайцзи

Зараз в моді підтягнуті стрункі фігури, м'язисті довгі ніжки. Що ж робити, якщо ти не дотягуєш до ідеалу? Жіночий журнал NashaKrasa пропонує нескладний комплекс вправ, який допоможе підтягнути м'язи ніг і позбавить їх від зайвих запасів.

упражнения для бедер

Темп сучасного життя часто не залишає часу на відвідування фітнес залів, масажних кабінетів та інших задоволень. Але, нічого не може завадити тобі в потоці денних турбот виділити півгодини на самостійні заняття.

Отже, знайди в будинку зручне місце, де зможеш без перешкод присвятити деякий час собі коханій. Перед заняттям сядь на стілець, розслаб стегна і кілька хвилин помасажуйте їх енергійними рухами, щоб розігріти м'язи. Тепер можна приступати до вправ.

Вправи для схуднення стегон: передня частина стегна


1.Ляг на правий бік і Обіпрись на праву руку, зігнуту в лікті. Ліву поклади вільно перед тулубом. Зігни ліву ногу і веди її вздовж правої, не відриваючи пальців від підлоги. Коли досягнеш максимальної точки, випрями ногу вгору. Потім повернися у вихідну позицію. Повтори по 8-12 разів для кожної ноги.

2.Сядь на підлогу, спираючись на руки. Ліву ногу витягни перед собою, а праву зігни в коліні, і поклади на бік. Міцно притискаючи до підлоги зігнуту ногу, піднімати і опускати пряму. Зроби по 8-12раз кожною ногою.


Вправи для схуднення стегон: внутрішнє стегно


Найбільша уперта і погано піддається тренуванню частина - внутрішньо стегно, тому їй приділи особливу увагу.

1.Встань прямо, ноги на ширині плечей, руки витягніть вперед. Глибше сядь на ліву ногу, випрямляючи праву і переміщаючи її на внутрішній край стопи. Не підводячись, перенеси вагу на праву ногу, одночасно випрямляючи ліву.Виконай по 10-15 разів в кожну сторону.

2.Ісходное становище теж, руки на поясі. Злегка присівши на правій нозі, відведи в сторону на носок ліву ногу. Повільно випрямляючи праву ногу, підтягував ліву, впираючись носком у підлогу. Повтори по 5-6 разів кожною ногою.

3.Сядь на підлогу, спираючись ззаду на лікті. Підніми зігнуті в колінах ноги і постарайся торкнутися ними чола. Повернися в початкове положення. Виконай 10-15 разів.


4.Встань прямо, ноги на ширині плечей. Нахились вперед і упрісь долонями в підлогу. Повільно ковзаючи, розпали ноги на максимальну ширину, спираючись на руки. Коліна не згинається. Вернись у вихідну позицію. Виконай 7-8 разів.

Вправи для схуднення стегон: немає в'ялим сідницях!


Істотно псують форму стегон в'ялі сідниці, тому не нехтуй наступними вправами.

1.Ісходное положення - стоячи, ноги на ширині плечей. Відставити праву ногу назад, підніми руки вгору і гарненько прогнили. Повернися в початкове положення. Повтори по 10-12 разів для кожної ноги. Для досягнення максимального ефекту можеш взяти в руки гантелі.

2.Встань прямо, руки на поясі, ноги разом. Зроби глибокий випад вперед, у цьому положенні виконай три пружинистих похитування, стежачи за тим, щоб ступня ноги, що стоїть ззаду не відривалася від підлоги. Зроби 10-12 разів кожною ногою.

3.Ляг на живіт, руки витягнуті вперед. Підніми одночасно руки і тулуб, гарненько прогинаючись. Потім підніми якомога вище прямі ноги, прогнили. Виконай 6-8 разів.


4.Ісходное положення те ж. Зігни ноги, вхопився руками за шкарпетки і з силою потягніть їх до себе, глибоко прогнувшись. Повільно поверніться у вихідну позицію.

5.Сядь на підлогу, спираючись на прямі руки. Затисну між ступнями м'яч (або інший предмет) і довгий його до себе якомога ближче. Повтори 7-8 разів.

упражнения для ягодиц и бедер

Вправи для схуднення стегон: прощавай «галіфе»


Якщо у тебе є «галіфе» - жирові ущільнення у верхній частині стегон, то наступні вправи як раз для тебе.

1.Стоя на колінах, шкребти над головою руки. Намагаючись зберігати спину прямою, сядь на праве стегно. Повернувшись у вихідне положення, опустися на ліве. Виконай по 10 разів в кожну сторону.

2.Ляг на лівий бік, спираючись правою рукою перед собою. З цього положення піднімай і опускай ноги 10-15 разів. Повтори на іншому боці.


3.Встань прямо, ноги на ширині плечей. Виконуй присідання, спочатку повільно, потім прискорюючи темп. Виконай 5-6 разів, поступово прискорюючи руху.

От і все, зовсім не складно, хоча спочатку тобі так не здасться.Якщо хочеш досягти результату швидше, не зайве буде дотримуватися дієти або хоча б виключити з раціону борошняний і солодке. Не забувай також про водні процедури і самомасаж зі спеціальними кремами.

Будь певна - зміни обов'язково відбудуться, а коли це трапиться - залежить тільки від тебе.


Олександра Панютіна
Жіночий журнал NashaKrasa.com.ua