загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Три бандха йоги - три замки
Для всіх тих, хто вивчає йогу обов'язково знати три важливих бандха, що в перекладі з санскриту означає «замок». Вони дуже потрібні для виконання більш складних пранаям для пробудження Кундаліні - природної енергії і потужності, джерела щастя і довгого життя, які, відповідно до в...  далее..
Йога прана: правильне дихання. Інтегральна йога, Кріпалу-йога, Аштанга-йога, Йога Айенгара, Кундаліні-йога
Кожна зі шкіл йоги стверджує, що дихальна практика допомагає ефективному розширенню свідомості. Проте, кожна з них має свій підхід і погляд на техніки пранаями. Пранаяма є серцем йоги. У більшості шкіл ще до появи асан в практику включаються досить непрості техніки праная...  далее..
Віброплатформа - унікальний тренажер. Заняття на віброплатформе. Користь та протипоказання для віброплатформи. Тренажер Power Plate
Завдяки розвитку високих технологій, інженерам вдалося об'єднати результати багаторічних праць з розробки інноваційного генератора молодості та здоров'я та створити супер - тренажер (Power Plate) або віброплатформу. Цікаво, що технологія вібрації народилася саме в С...  далее..
Підтягнута груди. Вправи для підтяжки і зміцнення грудей
Ні для кого не секрет, що жіночі груди - об'єкт підвищеної чоловічої уваги. Навіть якщо молода людина загіпнотизований вашими похитувався в такт ходьби стегнами, його погляд все одно буде поступово підніматися все вище і вище, поки не упреться в спокусливі опуклості. Навіть якщо...  далее..
Як домогтися стрункої талії. Вправи для тонкої талії
Витончена, тонка і струнка талія завжди була одним із символів жіночої краси. Проте в старовину прагнення до тонкої талії доставляло дамам і юним дівчатам чимало неприємностей і мук, в тому числі могло призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Адже відомо, що прекрасній статі...  далее..
Ідеальна красива талія. Вправи для зменшення талії
Як відомо, тонка талія - це завжди красиво. Навіть якщо у тебе широкі стегна і маленькі груди. Саме ідеальна талія надає жіночим формам особливу привабливість і врівноважує пропорції, навіть якщо вони далекі від стандартів краси. Заздрити осі є причини, адже в неї немає схильності до жір...  далее..
Тантра йога: Що означає термін Тантра? Що таке Тантра йога? Види тантричної йоги: йога червоною, чорною і білою Тантри
Терміном Тантра місіонери з Європи назвали різнорідні вчення і практики індуїзму, буддизму, бон, нових релігій і культів Нью-Ейдж. Саме слово Тантра можна перекласти з санскриту як «безперервність», «зв'язок», «нитка». Воно має на увазі систему тілесних і психічних технік,...  далее..
Тай-чи. Історія виникнення Тай чі. Для чого потрібно займатися Тай-Чі. Як потрібно займатися Тай-Чі
Тай - Чи представляє собою китайську оздоровчу гімнастику, яка стає все більш і більш популярна у всьому світі. Наша країна не стала винятком. Дуже важливо, що протипоказання для занять тай-чи практично відсутні. Займатися можуть люди будь-якого віку. Рівень зусиль при цьому регул...  далее..
Настільний теніс - гра для цілеспрямованих людей. Що таке настільний теніс. Заняття і користь настільного тенісу для людини
Спорт - це чудово. Регулярні спортивні заняття обіцяють певні досягнення в спорті. Але, крім того, ще й виховують у займає вольові та моральні якості, зміцнюють здоров'я і прагнення до вдосконалення. Ігрові та поодинокі види спорту є найпоширенішими. Настільний теніс один з них...  далее..
Тренажер шведська стінка. Дерев'яні і металеві шведські стінки. Кому корисна і вправи на шведській стінці
Що таке шведська стінка в нашій країні знає кожен школяр. Навіть у Радянському Союзі, коли в шкільних спортзалах було не так багато спортивного обладнання, на шведській стінці могли займатися всі. І сьогодні немає жодного спортивного залу без шведської стінки - адже цей нескладний...  далее..
Що таке степ-аеробіка: заняття і вправи степ-аеробіки
Наприкінці XX століття Джин Міллер розробила нову методику - степ-аеробіку, це винахід допоміг їй розробити коліно після сильної травми. Американка використовувала для тренування ступені, що ведуть в будинок, і добилася неймовірних результатів. Надихнувшись отриманими результатами,...  далее..
З чого почати займатися спортом: початок тренувань, коли займатися, як стежити за своєю вагою
Рух - основа всього. Рух - це життя. Наше тіло обожнює рух. Зрозуміло, ми не говоримо зараз про супернагрузках, ми говоримо про ендорфіну, гормонах радості, які виробляються від регулярних занять фізкультурою. Зараз відкрилося стільки багато спортивних залів, фітнес-клубів,...  далее..
Спорт і здоровий спосіб життя. Спорт - здоров'я і красота.Вибіраем улюблений вид спорту
Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух - здорове життя. Більшість сучасних жінок ведуть відносно спокійний і навіть сидячий спосіб життя. Правильне і здорове харчування в поодинці не зможе забезпечити здоров'я і красу нашої тіло. На допомогу до нас при...  далее..
Спортзал (фітнес клуб). Чому багато жінок не хочуть відвідувати фітнес клуби. Як вибрати фітнес клуб
Статистика стверджує, що 71% жінок незадоволені своєю вагою, формами стегон і сідниць. Деякі навіть не можуть змусити себе займатися сексом з-за побоювань, що чоловік побачить їх недосконале тіло, соромляться роздягнутися перед коханим при увімкненому світлі. А адже більшість з них могли...  далее..
Спортивна ходьба: як приступити до занять і проводити тренування. Типи ходьби і оптимальна навантаження
Ходьба є найбільш безпечним видом фізичних вправ. Сидячий спосіб життя, як відомо, украй шкідливий для нашого організму. Ходьба представляє собою найбільш доступну форму аеробного навантаження. У перекладі з грецької мови слово «аер» означає повітря. Аеробні навантаження прийнято вважати...  далее..
Сноуборд для новачків: сніговий спорт. Одяг та захист для сноуборду, купівля та спорядження для сноуборду
Зима в самому розпалі, а значить саме час скористатися погодою і зайнятися сніжними видами спорту. Молодіжний спорт сьогодні немислимий без сноуборда. Люди зі сніжними дошками - це райдери, сноубордисти або бордери. Вони воліють безрозмірну одяг у стилі «унісекс», їхня улюблена м...  далее..
Катання на ковзанах: як правильно вибрати ковзани і каток, вчимося кататися на ковзанах. Догляд за ковзанами й захист лез
Хто з жінок, спостерігаючи за виступом фігуристки, не мріяв хоч раз пережити це відчуття польоту, свободи і краси? Нехай навіть не в солідному палаці спорту, а на вечірньому міському ставку, під світлом ліхтарів та електричних гірлянд? Що ж, цю мрію можна втілити, не відкладаючи. О...  далее..
Шейпінг і струнка фігура. Переваги шейпінгу, шейпінг проти целюліту
Шейпінг - це один з напрямків ритмічної гімнастики, покликану цілеспрямовано змінювати фігуру. Англійське слово "shape" перекладається як «форма». Шейпінг допомагає виліпити форму тіла за вашим бажанням - прибрати «зайве» і накачати відсутню. Переваги шейпінгу...  далее..
Сахаджа йога. Сенс вчення Сахаджа Йоги. Шрі Матаджі Нірмала Деві. Сахаджа Йога в Росії
Сахаджa Йога - це медитативна практика. Вважається, що вона здатна здійснювати прорив у свідомості людини і дає можливість досягти наступного ступеня в еволюції людства. Це вчення було створено в 1970 році Шрі Матаджі Нірмала Деві. З тих пір цей вид йоги набував все більшої популярнос...  далее..
Джоггінг: заняття бігом. Біг - користь для здоров'я
Популярність бігу сьогодні не настільки велика, як це було в 80-х - 90-х роках минулого століття. Поголовне захоплення джоггінг (бігом підтюпцем) витягали людей з ліжка з ранку раніше. Бігали в парках, скверах, навколо власного будинку, - поодинці і з друзями, з плеєром і секундомір...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22