загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

П'ять кроків до ідеалу: Саманта
Ти завжди хотіла бути схожою на Саманту Джонс? На сторінках жіночого журналу NashaKrasa покрокова інструкція, яка допоможе тобі перетворити мрію в реальність....  далее..
П'ять кроків до ідеалу: Міранда
Завжди хотіла бути схожою на Міранду Хоббс? На сторінках жіночого журналу NashaKrasa покрокова інструкція, яка допоможе тобі перетворити мрію в реальність....  далее..
П'ять кроків до ідеалу: Керрі
Завжди хотіла бути схожою на Керрі Бредшоу? На сторінках жіночого журналу NashaKrasa покрокова інструкція, яка допоможе тобі перетворити мрію в реальність....  далее..
П'ять пунктів фітнесу
Персональний тренер Халлі Беррі і Єви Херціговой розповідає, як знайти форму, не докладаючи до цього майже ніяких зусиль. Прислухаємося до порад персонального тренера зірок....  далее..
Путівник по аеробним класами
Як правило, більшість займаються фітнесом нерідко стикається з проблемою вибору уроків, які б підходили для досягнення намічених цілей. Не рекомендується постійно «тягати» гантелі або щодня відвідувати танцювальні класи, уроки аеробіки і т.д. без мінімальних знань про те, що відбувається...  далее..
Пульсометр - для ефективних тренувань!
Пульсоміри існує вже багато років, але тільки недавно технологія їх створення та розробка методик тренувань об'єдналися, завдяки чому тренування з пульсомірів стали простими і найбільш ефективними. І хоча у багатьох спортсменів є пульсомір, часто вони не використовують його повною...  далее..
Прості поради, як підтримати і покращити фігуру після пологів
Вагітність позаду, а чудовий новонароджений малюк радує вас кожен день все новими і новими досягненнями. Перші тижні, проведені вдома після виписки з пологового будинку, можна без перебільшення назвати найщасливішими днями в житті кожної жінки. Все, що відбувається з нами в ці дні,...  далее..
Проганяє весняну нудьгу!
Прості і доступні вправи для підняття настрою і працездатності показує викладач йоги Наталія Антохіна Ці вправи в йозі називають П'ять тибетців. Кожне з них піднімає тонус, розвиває витривалість, налаштовує весь організм на активну роботу....  далее..
Стрибки на батуті
Дивовижна річ, за допомогою якої можна схуднути і в той же час ... відпочити та розважитися - це батут. Стрибки на батуті неспроста користуються великою популярністю серед любителів фітнесу: всього 8 хвилин занять замінюють 3 км бігу, 20 хвилин стрибків - 1 година вправ на степі....  далее..
Причини невдач у фітнесі
Чи буває так, що ми терпимо невдачі у справі, якою займаємося? Часто-густо, і фітнес - не виняток. Само собою, знаходяться відмовки. «У мене неважливі генетичні дані, - твердите ви у виправдання. - Я в житті не торкався до спортивної фармакології, занадто багато часу забирає робота,...  далее..
Прес-служба
Попереду 14 і 23 лютого і 8 березня. На сторінках жіночого журналу NashaKrasa 10 рецептів підготовки м'язів преса до неминучих дієтичним диверсіям сезону пробудження весни....  далее..
Правильне дихання при заняттях фітнесом
При правильному поєднанні дихальної гімнастики з вправами на певні групи м'язів «зайве» з проблемних областей людського тіла забирається легше, ніж якщо займатися виключно фізичної муштрою....  далее..
Правильний біг
Всі ми час від часу бігаємо: поспішаємо добігти до прохідної, поки годинник не показали початок робочого дня, намагаємося встигнути заскочити в від'їжджаючий трамвай, прагнемо до рятівного тепла під'їзду під час раптового зливи. Напевно, саме тому вважається що біг - найпростіший...  далее..
Правильна постава: прості тести і вправи для виправлення постави
Побачивши незнайому людину, ми насамперед намагаємося скласти про нього початкове думку. Його одяг говорить нам про матеріальний достаток, слова і дії допомагають з'ясувати інтелектуальний рівень, манера триматися і пози, які він приймає несвідомо, повідомляють нам про його психологічному...  далее..
Правда про розтяжці
Три головні компоненти гарної фізичної форми - це сила, витривалість і гнучкість. Більшість бодібілдерскіх тренувальних програм націлені на розвиток перших двох. Рідко можна побачити бодібілдера, що виконує вправи на розтяжку. Одна зі шкіл стверджує: якщо атлет правильно розминається...  далее..
Чи правда, що від Wii худнуть?
Вам не віриться, що від ігрова приставка допоможе схуднути? Ви не самотні у своїх сумнівах. Wii Fit - модна іграшка для тих, хто...  далее..
Поза Лотоса
Поза Лотоса вважається кращою Асанов для виконання медитацій в йозі. Одним вона приносить болісні відчуття, а інші одержують справжню насолоду, приймаючи цю позу. Чому так виходить? Кожен організм має різну ступінь забрудненості, отже, очищення дається комусь легко, а комусь важко....  далее..
Подбайте про головне. Комплекс вправ для хребта
Як вважає один мій знайомий лікар-вертебролог: хребет - це найголовніше в нашому організмі. І якщо ви раптом відчули в собі якийсь збій (любить повторювати він), перевірте, перш за все, стан свого хребта. Не думаю, що таким нехитрим способом він привертає до себе клієнтів. Впевнена,...  далее..
Постродовой фітнес
Тривалість відновного періоду, після якого ви зможете відновити звичні заняття фітнесом, залежить від типу і тяжкості пологів. Лікарі ж рекомендують повертатися до активних занять спортом після медичного огляду і не раніше, ніж 6 тижнів після пологів....  далее..
Популярні види сучасних танців
Танець живота, брейк данс, латина, клубний танець, хіп-хоп, rnb ... Який стиль ближче вам - залежить тільки від вашої індивідуальності. Танець...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22