загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Відмінність шейпінгу від аеробіки та фітнесу
Шейпінг - це унікальний метод корекції фігури, аналогів якому, мабуть, не знайти. Щоб краще зрозуміти його особливості, порівняємо його з аеробікою і фітнесом, оскільки саме ці три шляхи оздоровлення та корекції фігури розглядаються в даній книзі, і з особливостями двох перших ви...  далее..
Про фітнесі ... і варикозі
Всі ми знаємо, що без руху стрункої фігури не бачити. Але як бути, якщо можливості тренуватися обмежені нашими власними венами? Сумно, але факт: понад 60% із нас схильні до варикозного розширення вен. І йдеться зовсім не про людей старшого віку - найчастіше проблема виникає у тих,...  далее..
Чи потрібна тобі спортивна фігура?
Кінний спорт викривляє ноги, а плавання робить тендітні жіночі плечі мужоподібні? Розбираємося з самими живучими спортивними міфами і помилками....  далее..
Нове захоплення Голлівуду - будокон
Нові види фітнесу з'являються кожного тижня і багато хто з них приходять з Америки, а якщо на нім коштує знак якості "перевірено Голлівудом", то успіх йому гарантований заздалегідь....  далее..
Нове тіло лише за тиждень
Скоро настане пора надягати відкриті сукні, а ви боїтеся показати втратило тонус тіло? Секрету тут всього два: займатися по 15-20 хвилин кожен день і правильно виконувати всі вправи. У тижневої програмі вкрай важливі регулярність і чітке дотримання техніки виконання. Краще зайвий...  далее..
Нижня білизна та купальники для занять спортом
Ти купуєш нові кросівки, стильний спортивний костюм і вже передчуває, як відкриєш новий сезон у фітнес-центрі? Тоді не забудь зазирнути в ще один відділ, щоб купити непомітну, але дуже важливу деталь спортивної екіпіровки - спортивне нижню білизну і купальники для аква-аеробіки....  далее..
Чи не втрачений час
Тобі ніколи займатися фітнесом - навчання, справи, робота ... та й дорога туди і назад плюс до всього займає багато часу. Є ідея! Використовуй час, який витрачаєш на очікування, на користь своєї фігури....  далее..
На зарядку ставай!
Боротьба із зайвими кілограмами і целюлітом, це боротьба не на життя, а на смерть. Якщо ви готові вступити в нещадну війну з власним тілом і лінню, вперед! Комплекс вправ, представлений у цій статті, допоможе вам підтягти сідниці, стегна, прес і позбудеться від непотрібних кілограмів....  далее..
На зарядку - лягай! Кінезітерапія
Прокинутися вранці і налаштуватися на роботу, навчання або дачні клопоти вже через 15 - 20 хвилин цілком реально. У цьому впевнений доктор медичних наук, лікар-кінезітерапевт Сергій Бубновський, який розробив простий, але ефективний комплекс вправ....  далее..
Налаштуй себе на результат
Людство далеко просунулося в економіці, техніці, медицині. Тепер для досягнення будь-яких цілей, в тому числі і спортивних, ми навчилися використовувати науку про душу - психологію....  далее..
Музика для спорту: тренування, що заряджає настроєм
Гарна фігура, відмінна фізична форма - про це мріють багато жінок. А ті щасливці, для яких проблеми зайвої ваги неактуальні, напевно, замислювалися про те, як здорово було б бігати вранці, займатися фітнесом або аеробікою. І найчастіше, і треба визнати цей факт, благе бажання так...  далее..
М'язова маса
Багато жінок дотримуються думки, що силові навантаження необхідні тільки для чоловіків, дамам ж зовсім ні до чого накачувати м'язи - існують танці, шейпінг, аеробіка, і цього цілком достатньо, щоб підтримувати своє тіло у формі. Наскільки вони праві?...  далее..
Методика Берга для збільшення зростання
Невисокий зріст - одна з найпоширеніших причин виникнення комплексів у будь-якому віці. Маленькі чоловіки, найчастіше, відчувають невпевненість у спілкуванні з жінками. А мініатюрні представниці прекрасної статі сприймаються оточуючими маленькими дівчатками, яким, нерідко, доводиться...  далее..
Місце зустрічі для фігури.
Що таке фітнес-бар? Для початку - місце, де можна відпочити після активного тренування. Посидіти в затишній обстановці, розслабити натруджені м'язи. Або, навпаки, налаштуватися на робітничо-пригающій лад перед заняттям. Тут можна познайомитися з накачаними чоловіком вашої мрії...  далее..
Повільний фітнес
Завдання "повільного фітнесу" полягає в зміцненні м'язового каркаса, ретельного опрацювання зв'язок і суглобів. Раніше любителі такої скрупульозної роботи над власним тілом були обмежені у виборі занять - крім йоги і Калланетик з стречінг (що по суті одне і те ж)...  далее..
Медитація в русі
Повільний вдих, видих, плавне рух рук - і всі тривоги позаду. Стародавні китайці знали толк у спокої і гармонії. Вони навіть придумали особливу гімнастику - тайцзицюань, або тай чи....  далее..
Медитація: керівництво для початківця
Медитація - один з найпростіших способів зняти напругу, це своєрідний імунітет до стресів. Але, незважаючи на всю простоту і доступність іноді буває дуже важко приступити до занять. Ця стаття присвячена тому, як подолати перші труднощі й полюбити "самоспоглядання"....  далее..
Мрії збуваються - погляньте на мою осину талію
Навіть якщо ваша талія далека від ідеалу, не впадайте у відчай ні в якому разі! Небагато завзятості і цілеспрямованості і Ваша мрія обов'язково збудеться, головне, не здаватися. NashaKrasa.com.ua пропонує кілька способів, які допоможуть Вам безпечно позбавитися від жирових відкладень...  далее..
Лови хвилю: фітнес на пляжі
Той, хто худне, займається фітнесом, а це досить нудно. Той, хто ліг на пляжі, не займається там взагалі нічим. Пропонуємо третій шлях - полуекстремальний спорт на воді. Занять багато - у кожного свої плюси....  далее..
Зайві складки
Хочете позбутися складок на боках і знайти тонку талію? Горезвісним «боками» відають косі м'язи живота. Вони нахиляють верхню частину тулуба в бік, повертають його, так би мовити, «навколо власної осі». І вони ж моделюють жадану талію....  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22