загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Капоейра - модне засіб підтримки фізичної форми
Капоейра - бразильський вид бойового мистецтва, в якому використовується переважно техніка ніг при ретельно розроблених переміщеннях, що включають елементи акробатики, ритм під час тренування задається традиційними музичними інструментами....  далее..
Капоейра: бразильське мистецтво чи модний фітнес?
Капоейра ... В одному назві вже чути твердість духу і рухливість тіла. Капоейра - (за - бразильськи - "капуейра" (capoeira) - модний нині фітнес, екзотичне єдиноборство, своєрідний танець з елементами боротьби....  далее..
Калланетик
Техніка вправ Калланетик заснована на "Стрейчинг" (розтяжках) і статичних вправах, які викликають активність глибоко розташованих м'язових груп. Тому швидко починають худнути глибокі ділянки залежане жирової тканини. Калланетик дає дивовижні результати, які можна "виміряти"...  далее..
Як вибрати велотренажер
Вибрати підходящий велотренажер насправді не так вже й складно, куди складніше не здатися після перших тренувань і продовжувати вдосконалювати своє тіло. А то ж так часто красень велотренажер перетворюється з елегантного спортивного обладнання в дорогу вішалку для домашнього одягу...  далее..
Як вибрати тренера
Без допомоги цієї людини ви навряд чи впораєтеся. Він знає, які вправи вам потрібно виконувати, пояснить, як правильно їх робити, знайде правильні слова, щоб підтримати вас, і практично за руку приведе до потрібної мети. Ця людина - персональний тренер....  далее..
Як вибрати спорт-зал?
Якщо Ви зважилися на покупку дорогого абонемента в тренажерний зал, скористайтеся перевіреними рекомендаціями фахівців....  далее..
Як вибрати напрямок фітнесу?
Кожній з нас хоч раз у житті доводилося стояти перед вибором: «Куди піти і чим зайнятися?» З появою величезного числа фітнес-клубів, а також напрямків фітнесу, вибрати найбільш відповідний варіант для себе стало ще складніше. Спробуємо визначитися у виборі фітнес - програми, разом...  далее..
Як повернути форму після народження дитини
Це, дійсно, саме чудове подія. Останні 9 місяців всередині вас ріс малюк. І в міру того, як він ставав все більше, більше ставало і ваше тіло. Але збільшувався не тільки живіт, немає, здавалося, що більше стає все, навіть ступні ніг!...  далее..
Як знову почати тренуватися після довгих свят
Як знову почати працювати над собою? Питання, звичайно, цікавий і складний. Коли думаєш про те, що і скільки було з'їдене, ставати не просто совісно, а соромно жахливо! А як приємно було повільно валятися в свята в ліжку з думкою про те, що сьогодні вихідний, вся країна гуляє,...  далее..
Як зробити живіт плоским?
Навряд чи знайдеться жінка, яка в своєму житті не спробувала хоча б одну дієту. Але навіть ті, хто ними захоплюється, колекціонує та "сидить" на них, знають, що утримати досягнутий результат украй складно. Справа в тому, що організм швидко звикає жити в умовах недостатнього...  далее..
Як зробити так, щоб шия не видавала вік?
Якщо чоловіки не дуже звертають увагу на стан своєї шиї, то для жінок - це вічна головний біль, особливо з плином років. Вся справа в надто ніжної шкіри і майже повній відсутності підшкірно-жирової клітковини в цій частині тіла. А тому і процеси старіння на шиї помітніше, ніж в інших...  далее..
Як підвищити витривалість
Ті, хто вперше приходить у фітнес-клуб, часто стикаються з такою проблемою: сил вистачає тільки на розминку, а потім дихання збивається, м'язи тремтять, ноги підкошуються. ... Але ж кожен тренер скаже вам, що головне у виконанні вправ - це безперервність і тривалість! Жирові...  далее..
Як побудувати ідеальну фігуру
Бажання мати струнку і рельєфну фігуру дедалі частіше призводить людей у тренажерні зали. Але не у всіх є можливість оплатити особистого тренера. Тому пропонуємо дев'ять правил, які потрібно дотримуватися, щоб витрачений час і сили принесли очікуваний результат, а не проблеми...  далее..
Який вид спорту вибрати?
Ви твердо вирішили зайнятися своїм здоров'ям і фігурою? Якщо від такого важливого кроку вас відділяє лише один нюанс, - ви не знаєте, який вид спорту вибрати, - жіночий журнал NashaKrasa допоможе вам розібратися у всьому різноманітті методик, що дозволяють зробити фігуру ідеальною,...  далее..
Як накачати м'язи тільки силою думки?
Змусити м'язи працювати без руху, просто концентруючись на них? Ідея звучить фантастично. Однак дослідження показали, що віртуальні вправи для розвитку мускулатури дають ефект - так само, як і реальні....  далее..
Як боротися з нудьгою під час занять на тренажерах
Не випадково англійська назва стаціонарної бігової доріжки - treadmill - у перекладі означає «нудна, втомлива робота». Дійсно, зображати з себе білку в колесі - не саме захоплююче заняття. Не має значення, з яким тренажером ви працюєте, і як багато рівнів вам вдалося пройти, нудьга...  далее..
Як швидко сісти на шпагат
Може бути, ви коли-небудь займалися спортом і мали непогані успіхи чи просто вирішили вразити домашніх своєю незвичайною гнучкістю, найкращий спосіб це продемонструвати - сісти на шпагат. Сьогодні жіночий журнал NashaKrasa йдучи назустріч побажанням своїх читачок, розповість про...  далее..
Кочу, кочу, куди хочу
Як і де краще крутити педалі велосипеда? Під час їзди на велосипеді посилено працюють м'язи всього тіла, а найактивніше - литкові, сідничні, прес, м'язи передньої і задньої поверхні стегна. «А ще це відмінна тренування серцево-судинної системи», - відзначає Дамір Сафін, інструктор...  далее..
Витончені руки
Зайва вага, на жаль, відкладається не тільки в нижній частині нашого тіла, але і на горі. Одне з улюблених місць його «проживання» - рука до ліктя. В'ялі м'язи і жир, відклався у верхній частині рук, часто не дають нам надягати відкриті топи і маєчки. Але до літнього сезону...  далее..
Гра на результат
Мати персонального тренера модно. І більше того - корисно: ефект від тренувань зростає стократно. Зупиняє одне - це дорого. Як знайти хорошого тренера і не викинути гроші на вітер?...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22