загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

I go to аеробіка
А-Е-Р-О-Б-І-К-А! Заманливо. Та й слово дуже життєрадісний і красиве, таке ж гарне, як стрункі ніжки, гнучка талія і підтягнутий живіт, і таке ж життєрадісне, як ми самі, коли у нас гарний настрій і самопочуття. А ще в цьому слові море енергії: А-Е-Р-О-Б-І-К-А звучить як ритм чітких,...  далее..
Ідеальний бюст
Якого б розміру не був ваш бюст, головне зовсім не це. Важливо, щоб груди були підтягнута, гарної форми. І тоді навіть з першим розміром чашок бюстгальтера ви будете ловити захоплені і зацікавлені погляди чоловіків. Грудей необхідно особливу увагу, в першу чергу, від нас самих. Значить,...  далее..
Хула-хуп: осина талія
Буквально з дитинства приходить до нас на допомогу хула-хуп. Згадуємо ми про нього в ті моменти, коли хочемо блиснути тонкою талією або привернути увагу до краси свого тіла. Сьогодні, коли до нового року залишилося трохи більше двох місяців, саме час розпочати заняття і стати такою,...  далее..
Худнемо від сексу! Вісім приємних вправ
За витратами енергії секс рівносильний роботи середньої тяжкості. Займаючись їм, ви втрачаєте до 300 ккал на годину, а під час оргазму - понад 400 ккал. Чудова новина, якщо не враховувати, що в середньому статевий акт триває не більше 20 хвилин, а оргазм - менше 30 секунд. Так що...  далее..
Ходіть по магазинах і худніть
Фітнес може бути куди більш захоплюючим заняттям, ніж ми звикли думати. «Шопінг-ходьба» - нове модне захоплення бажаючих бути в хорошій формі - стрімко набирає популярність у всьому світі....  далее..
Гребний тренажер для дому
Відмінний спосіб завжди бути стрункою і підтягнутою - заняття на кардіотренажери. Одним з найбільш ефективних кардіотренажерів вважається гребний тренажер. З його допомогою і вагу можна скинути, і сформувати відмінне тіло, і здоров'я зміцнити, і, нарешті, заощадити гроші на абонемент...  далее..
Грація кішки: 5 секретів гарної ходи
Краса жінки - це не тільки правильно підібраний фасон сукні та професійний макіяж. Звичайно, і вони теж, але все це - далеко не головне. Що може залучити в минулій повз жінці, якщо ви не встигли як слід розглядати ні її обличчя, ні наряд? Звичайно ж, хода, яка змушує довго проводжати...  далее..
Державний фітнес
Дивне поруч: держава раптом вирішило пособити розвитку фітнес-індустрії в Росії, хоча останні років 18 практично не виявляло інтересу до даного ринку....  далее..
Гарячий степ
Степ-танці - це ціла сукупність різних танцювальних напрямків, який розвивалися з середини вісімнадцятого століття і аж до наших днів. В Ірландії, в Шотландії, у Франції - степ був скрізь, але називатися він міг по-різному. Наприклад, в США аналогом степу є чечітка, яка була надзвичайно...  далее..
Гладкість і мускулистість
Нас, жінок, постійно турбуючи жирові відкладення в області стегон і сідниць. Тобто - це злий целюліт. Про нього ми писали часто і багато. Сьогодні представляємо вам нескладні, але дуже ефективні вправи....  далее..
Гіподинамія: мій особистий ворог
У кожної жінки є подання про ідеальний для неї побут. Мрія, одним словом. Звичайно, лицар на білому яхті дістається не всім, але і тяжка жіноча доля, на щастя, теж залишилася десь в минулому столітті. Принаймні, моя особиста побутова казка збулася - хвала науковому прогресу! Сиджу...  далее..
Гімнастика в офісі - новий спосіб тім-білдингу
Як показує статистика, більшість дорослих людей в наші дні трудяться в офісах, на постійному місці роботи, і, відповідно, ведуть малорухливий спосіб життя. І дійсно, якщо щодня сидіти в приміщенні і дивитися в монітор комп'ютера по вісім годин, то на спорт часу залишиться не...  далее..
Гімнастика від безсоння
У світі з'явилася спеціальна фітнес-програма для тих, хто відчуває труднощі зі сном. Чи можна вирішити цю проблему за допомогою гімнастики? Розповідає тренер санкт-петербурзького спортивного клубу «Омега» Анастасія Вікторівна Григор'єва....  далее..
Гімнастика для задоволення
Ми займаємося фітнесом, намагаючись бути красивими і спокусливими. Струнке тіло дуже привабливо, ніхто не сперечається. Але особливо бажаною для сильної половини людства жінку робить не обсяг талії або розмір грудей, а вміле володіння інтимними м'язами....  далее..
Гімнастика для суглобів
У більшості людей з віком погіршується рухливість суглобів, виникає скутість і навіть хворобливі відчуття при русі. Ліки та спеціальні процедури допоможуть зняти біль, але ось для відновлення рухливості потрібні інші засоби. Жіночий журнал NashaKrasa познайомить вас з комплексом...  далее..
Гімнастика для очей
Наші очі не тільки дзеркала душі, але і дзеркала здоров'я. Якщо ми не виспалися, переробили, перевтомилися - очі видадуть нас. Червоні, втомлені - вони зовсім не прикрашають нас. Як же позбутися від втоми? Жіночий журнал NashaKrasa пропонує вам комплекс вправ, спеціально для...  далее..
Гнучке тіло
Багато жінок у гонитві за ідеальною фігурою не надають особливого значення такої важливої характеристиці фізичної форми, як гнучкість. І справді, якщо мета - пробігати по 10 кілометрів за раз, то навіщо потрібна гнучкість? Тут витривалості б, і більше. А вже якщо зі штангою присідати,...  далее..
Географія активного відпочинку
Відпустка - це щасливі дні. Так хочеться розслабитися і нічого не робити! Але якщо весь час відпустки провести сидячи на пляжі або в басейні, ніжитися під променями сонця, це може швидко набриднути і перетворитися на сумовите проведення часу між сніданком, обідом та вечерею. Повернувшись...  далее..
Funk - танцюйте на здоров'я
Сьогодні у фітнес-клубах представлено безліч цікавих напрямків групових занять. І серед них танцювальні класи - самі творчі і захоплюючі. Для всіх, хто займається танцювальними напрямками, вже давно знайомі і близькі назви: Hip-Hop, клубні танці, Street Dance, Street Jazz, City Jam...  далее..
Французька одяг для фітнесу, танцю і руху
Багато хто з нас, цінуючи широкий вибір одягу, який є у нас в останні роки, все більше цікавляться пошуком виробників одягу, що пропонують не лише якість (це обов'язково), приємний дизайн і регулярні нові моделі, але і щось ще - відмінні цікаві деталі , за які марку можна полюбити...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22