загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Формула стрункості
Кожна епоха вибирала свій ідеал - то повних і великих, то крихких і тонких, то з пишною, то з невеликими грудьми. Але, на щастя, у всі часи можна зробити поправку на індивідуальний смак. І якщо все навколо віддають перевагу жінкам, складених, як знамениті манекенниці, а вашому обранцеві...  далее..
Формула краси від Катерини Серебрянської
Починаючи займатися спортом, ми найчастіше ставимо перед собою певні цілі та завдання. Проте не завжди все виходить так, як ми замислюємося. Що заважає? І чому одні досягають відмінних результатів, а інші стоять на місці? Формулою краси і постулатами підтримки форми ділиться відома...  далее..
Формальності спорту
Літні радості позаду, і попереду нас чекає дощова осінь з боротьбою за відтворення форм. Вирушаючи у фітнес центр, не забудь про елементарні правила етикету спортивного!...  далее..
Фізіотерапія - відмінний спосіб підтримати здоров'я
Лікар-фізіотерапевт натискає кнопки, клацає тумблерами, блимають лампочки, тихо гудуть загадкові прилади, а нам тільки і залишається, що сидіти або лежати, нудьгуючи належний час. Ні яскравих вражень, ні гострих відчуттів. Уколи і щось робити цікавіше....  далее..
Фізична активність під час вагітності
Фізична активність під час вагітності допомагає краще себе почувати, запобігає деякі неприємні моменти і сприяє швидкому відновленню після пологів. До того ж необхідно підготувати організм до тієї навантаженні, яка випадає на долю жінки при догляді за дитиною (наприклад, потрібні...  далее..
Фітнес в мегаполісі
Метро, автобуси, електрички, робота і знову все по колу: метро, автобуси і електропоїзди. Знайома ситуація. Майже у кожного жителя мегаполісу значний час займають поїздки від дому до місця роботи. Звичайно, можна в поїздці читати гарні книги, але як бути, якщо неможливо присісти,...  далее..
Фітнес тренування можуть врятувати від важких недуг
Усім нам відомо, що спортивний спосіб життя допомагає нашому тілу весь час знаходиться в тонусі і підвищує його імунітет до різних інфекцій. Проте ученим вдалося встановити ще один плюс у фітнес тренуваннях....  далее..
Фітнес проти имунітету
У гонитві за здоровим способом життя, ми інколи з головою кидаємося в фітнес. Але замість того щоб зміцніти тілом і душею ... починаємо без кінця хворіти. Чому?...  далее..
Фітнес поради для початківців: інструкція із застосування
За статистикою, навесні кількість відвідувачів фітнес-центрів зростає майже в два рази. Завсідники їх навіть жартома називають "пролісками" - за аналогією з квітами, які з'являються з першими променями весняного сонця. Втім, нічого дивного в такій активності немає....  далее..
Фітнес по групі крові
В даний час існує величезна кількість різних фітнес-напрямків. Куди піти? Чим зайнятися? Аеробіка, бодібілдинг, йога, пілатес, аква і т.д. Розібратися серед усього цього різноманіття допоможуть учені. Вони з'ясували, що від групи крові залежить те, як ви собі відчуваєте у фітнес-клубі....  далее..
Фітнес від солдата Джейн
Солдат Джейн повертається. Фітнес-інструктори придумали, як змусити нас повністю викладатися на тренуваннях. Для цього потрібно перетворити спортклуб на полігон. Хочете ідеальну фігуру? Тоді кроком марш і слухай мою команду!...  далее..
Фітнес - зброя проти старості
Для любителів фітнесу є хороші новини: чим довше і регулярніше ви їм займаєтеся, тим більш здоровий організм ви будете мати на старості. А, отже, менше залежати від оточуючих людей і більше покладатися на себе в повсякденному житті, будь то ведення господарства або просто елементарний...  далее..
Фітнес на роботі
Сидіть цілий день на робочому місці, втомилися? Пора зайнятися гімнастикою на робочому місці! Таку гімнастику треба робити кожен день, як у старі добрі часи, але вже без недоречного сміху і без занудливо прінуділовкі. Робоча гімнастика повинна йти від душі. Розминка на робочому місці...  далее..
Фітнес на пляжі
Найбільша річна несправедливість: за довгоочікувані відпускні дні жінки набирають кілограми, з якими так болісно розлучалися протягом декількох попередніх місяців. Повністю розслабившись, ми забуваємо про дієту і правильне харчування, а більшу частину часу проводимо в шезлонгу біля...  далее..
Фітнес влітку: із спортзалу на природу!
Влітку можна без особливого жалю пропустити заняття в задушливому спортзалі і насолоджуватися свіжим повітрям і сонячним світлом з користю для фігури. Вуличний фітнес актуальне в цю пору року як ніколи! На сторінках жіночого журналу NashaKrasa розповідь про те, які вправи підійдуть...  далее..
Фітнес як стиль життя
Твердження, що фітнес - це «абсолютно пусте проведення часу», а якщо вже так хочеться порухатися, то краще зайнятися яким-небудь «справжнім видом спорту» - не нове. Подібні скептичні випади у бік фітнесу виникли в момент його появи, і зникнуть, найімовірніше, в той момент, коли фітнес...  далее..
Фітнес і сміх - брати навік
Часто сміється чоловік, згідно з останніми дослідженнями вчених, ніяк не повинен бути "кулькою" - життєрадісна регіт (ну, або в кого там що - хихикання, заливистим Ікан, істеричний сміх) протягом 15 хвилин на день спалює більше 2 кг жиру на рік....  далее..
Фітнес-гороскоп
Біг, підняття важких речей, баскетбол, йога, тай-бо, що вибрати? Для кожного знака зодіаку існує персональний спосіб тримати себе у формі. Овен...  далее..
Фітнес-голота
Говорячи голота, ми зовсім не маємо на увазі гнітючу злидні відвідувачів фітнес-клубів (де ви взагалі таке бачили?). Ми маємо на увазі їх обнадійливу ... наготу. Ну, а це-то то ви де зустріли, запитає хтось. Згодні, до нас поки традиція не дійшла, зате Штати і Захід вже щосили оголюються,...  далее..
Фітнес FAQ - часті питання
14 самих поширених питань про фітнесі, знайдемо відповіді разом. 1. Який час найкраще для тренування? Точно сказати,...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22