загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Стародавня китайська гімнастика тай-чи
Китайська гімнастика тай-чи зовні виглядає як дивний танець, а на ділі є сильним інструментом фізичного, а іноді й духовного вдосконалення і самозахисту. Прекрасна м'яка фізична практика, що не вимагає великих зусиль і доступна людям обох статей, всіх віків і фізичних станів....  далее..
До зустрічі на татамі
Карате, айкідо, кун-фу, тейквондо - не просто різноманітні системи рухів і прийомів, призначені для самозахисту. Глибока філософія, що лежить в їх основі, формує якості особистості, яких нам деколи так не вистачає, причому не тільки в екстремальних ситуаціях, але і в звичайному житті:...  далее..
Домашній фітнес
Не любите суспільство потеющіх напинається людей у спортзалі? Не переживайте, можна займатися вдома. Правда, вважається, що фітнес будинку це зовсім не те, ви не зможете викладатися на повну силу, нарощувати мускулатуру. Питання, а для чого жінці мускулатура, як у Греко-римського...  далее..
Дихальна йога
Ви, напевно, чули, що ключ до здоров'я - це правильне дихання. Чули і не надавали значення, тому що в сучасній рекламі ніхто нічого нормально не пояснює. Та і як цьому вірити, якщо "правильних" дихань греблю гати - то одна методика спливе, то інша. Саме що цікаве -...  далее..
Роби тіло! Крутимо обруч для стрункої талії
На що тільки не йдуть жінки заради стрункої талії! Наприклад, співачка Шер видалила кілька ребер, щоб зробити свій стан стрункіше на пару сантиметрів. Багато знамениті акторки виснажують себе дієтами до тих пір, поки їх талія не схудне до голлівудського еталону. Жіночий журнал NashaKrasa...  далее..
Робимо талію будинку
Багато наші читачки з великим ентузіазмом почали займатися фітнесом вдома. У багатьох з'явилися перші результати: вся фігура підтягується, талія стає тоншою. Але виникли деякі питання, на які ми постараємося відповісти. Як правильно крутити обруч і чи можна вберегтися від синців?...  далее..
Дарума Тайс - гімнастика для здоров'я
Виявляється руху нашого тіла це не тільки «механізм», а шлях до здоров'я. Хто не хоче пізнати всю цілющу силу власного організму? Споконвіку люди прагнуть до краси і досконалості. У Європі в багатьох спортивних клубах практикують гімнастику під назвою «дарума Тайс». Ця гімнастика...  далее..
Почуття міри у спортзалі не зайве
У прагненні відмінно виглядати, випромінювати здоров'я і бути впевненими в собі ми, часом, вирушаючи в спортзал, забуваємо про почуття міри. А в результаті, займаючись різними видами спорту, отримуємо розтягування і травми. Чому ж так відбувається? Дізнаємося разом з жіночим...  далее..
Чудеса бодіфлексом: три в одному
Хто з нас хоч раз не мріяв про те, щоб сісти на дієту або зайнятися спортом, щоб привести фігуру в колишню форму? У нашому світі, яким править образ струнких людей, всі так чи інакше хочуть схуднути, вдосконалити свою зовнішність. Але людська природа така, що ми хочемо отримати великий...  далее..
Що таке Т-Тапп? Або система тренувань Терези Тапп
Вона різнобічна і охоплює масу проблемних зон, що дозволяє зменшити запаси жиру, скидати зайві кілограми і скорочувати обсяги, а також вона покращує загальне здоров'я людини та рівень його фізичної підготовки. Цікаво? Про систему тренувань Терези Тапп читаємо далі на сторінках...  далее..
Що таке Super Slow?
З появою на початку 70-х на ринку фітнес-обладнання американець Кен Хатчинс розробив новий вид фітнесу «Супер повільний стиль» (SS). К. Хатчинс прийшов до висновку, шляхом багаторічних спостережень, що багатогодинні тренування за ефективністю можна порівняти з 15 хвилинними, але...  далее..
Що таке сукупного?
Назва "skipping" походить від англійського "Скіп" - стрибати, підстрибувати. Цим новомодним словом названа сама як там не є наша, до болю знайома, скакалка. У США і Європі разом з модою на здоровий спосіб життя сукупного придбав популярність і розвивається як...  далее..
Чим корисний кардіо-стриптиз?
Класичний стриптиз - це мистецтво спокушати. Сучасний кардіо - стриптиз зробили справжнім фітнесом. Ви не тільки підтягнете м'язи, ви станете справжньою спокусницею!...  далее..
Людина без мотивації
Жінки, добровільно виснажують себе в тренажерних залах, викликають у мене почуття неподедельного захоплення і такий же непідробною заздрості. Здавалося б, чого тут заздрити: купив абонемент в зал і тренуйся на здоров'я. Ан ні! Уявивши, що два чи три рази на тиждень мені треба...  далее..
Cекрети форм
Талія, як у Діти, плечі, як у Шарліз, вигин спини Бейонсе ... Мрієте мати статурою зірок? Сьогодні NashaKrasa розкриває VIP-рецепти стрункості зірок. Вони постійно зайняті новими проектами, зйомками, інтерв'ю та благодійністю. Розклади зірочок складені на роки вперед! Але викроїти...  далее..
Будьте у формі: 6 простих вправ
Багато хто вважає, що чим болючіше фізичні вправи, тим швидше вони допоможуть нам повернути форму. Але по-справжньому ефективна гімнастика не повинна служити розплатою за щасливі години відпочинку - вона повинна приносити радість і впевненість, а не залишати нас у виснажених. Проста...  далее..
Будокон підбирається до Росії
Будокон - це новий вид фітнесу, заснований на поєднанні військових мистецтв, практик медитації та йоги. Він вже отримав визнання багатьох голлівудських знаменитостей і тепер підбирається до Росії....  далее..
Bosu - новий вид фітнесу
Новий вид фітнесу bosu (босу) отримав свою назву на честь забавного тренажера bosu balance trainer, схожого на половину гумового м'яча....  далее..
Боротьба з сутулість
Для того, щоб виглядати стрункою, недостатньо лише мати тонку талію і підтягнуті стегна. Ви можете бути худою і міняти дієти, але при цьому здаватися непривабливою через невміння правильно тримати себе. Адже стрункість - це ще і хода, і постава. Згорблена спина псує навіть володарок...  далее..
Великі секрети про маленький животик
Ох вже ці одвічні проблеми похудания! Скільки клопоту вони нам доставляють. І от коли ви, обмежуючи себе в самих улюблених страви нарешті домагаєтеся бажаного результату, ваш животик виглядає просто бездоганно. І тут настає самий неприємний момент - усвідомлення того, що обмежувати...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22