загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Тренажери для будинку: бігова доріжка
Заняття спортом допомагають нам підтримувати своє здоров'я і тіло в необхідній формі. Тему «про користь і шкоду занять спортом», ми залишимо на наступний раз. А сьогодні поговоримо про «необхідної формі». Якщо порівняти деякі спортивні «вправи» по своїй дії на спалювання калорій...  далее..
Пілатес. Принципи та результати пілатесу
Майже всі 80 років свого існування пілатес був привілеєм небагатьох тільки присвячених. Довгий час він був вотчиною балетних танцюристів і кіноактрис, атлетів і гімнастів. Але залишатися в секреті вічно він не міг. За найбільш своєю природою пілатес, можливо, слушно і ефективна про...  далее..
Як підтримати струнку фігуру
Гарною й підтягнутою завжди хочеться бути будь-якій жінці, а як же інакше, стрункі красуні завжди привертають спраглі погляди осіб протилежної статі. Однак фітнес-центри, спортивні та тренажерні клуби підвладні не всім, для кого це дорого, кому-то ніколи. Але сумувати не доводиться...  далее..
Калланетик (каланетіка). Заняття Калланетик і гімнастика. Комплекс вправ Калланетик
Американка Каллан Пінкні, творець популярної системи вправ, названої на її честь, запевняє, що після 10 тренувань ви станете молодше на 10 років. А все тому, що година занять Калланетик дає організму стільки, скільки 7:00 занять класичної гімнастикою, або 24 години аеробікою. Немає необхід...  далее..
Оздоровчий біг. Зміцнення організму оздоровчим бігом
Оздоровчий біг є найбільш простим і доступним (у технічному відношенні) видом циклічних вправ (до них відносять біг, спортивну ходьбу, плавання і т.п.), а тому і наймасовішим. За найскромнішими підрахунками, біг як оздоровчий засіб використовують більше 100 млн. людей середнього і літн...  далее..
Джапо йога. Як здійснювати Джапо. Чотки для ждапа-йоги. Правила та різновиди Джапо-йоги
Джапо йога - це духовна практика в індуїзмі, заснована на медитативному повторенні мантр чи імен Бога. Джапо вважається легким шляхом богопізнання. Це пов'язано з тим, що вона не вимагає фізичних навантажень, як інші види йоги. Обряд повторення молитов у різних формах і...  далее..
Янтра-йога. Заняття янтра-йогою. Важливість правильного дихання при заняттях янтра-йогою. Історія янтра-йоги
Слово «янтра» зародилося в санскриті і є багатозначним. По-перше, «янтра» означає мандалу. Мандала - це геометрична фігура, яка допомагає медитувати. «Янтра» також має значення звільнення з циклу перероджень. У тибетському мові це слово означає «рух». При цьому вважається, що рух...  далее..
Розвиток і тренування інтимних м'язів. Вправи для інтимних м'язів
Чи вважаєте ви себе сексуальною? Чи влаштовують вас ті емоції і переживання, які ви отримуєте при сексуальній близькості? На жаль, згідно з опитуваннями жіночих журналів, майже кожна друга жінка відчуває певну сексуальну незадоволеність. Звичайно, нюанси у всіх свої, але в цілому статист...  далее..
Як швидко прибрати живіт: ефективний спосіб
Ви прекрасні, якщо виглядаєте в дзеркало анфас. Але ось, якщо повертаєтеся в профіль, на жаль, форми залишають бажати кращого. І провиною всьому випирає животик. Ви бачите своє відображення в дзеркалі і розумієте, що якщо б ви чекали дитини, то животик можна було б назвати милим, гарним,...  далее..
Спортивні тренажери в будинку (домашні тренажери). 10 висновків за і проти домашніх тренажерів
Дуже часто виникає питання - як забезпечити можливість занять спортом вдома. На допомогу приходять тренажери. Чи варто "заводити" домашні тренажери будинку, купувати їх чи ні? Чи необхідні домашні тренажери або може піти в спортзал? Які? Що ми отримаємо в результаті встановлен...  далее..
Заняття фітнесом вдома. Фітнес в домашніх умовах
Рано чи пізно більшість жінок починають проявляти інтерес до способів підтримки краси. Хтось вираховує, скільки калорій у винограді, хтось ходить на масаж, а хтось віддає перевагу фізичні навантаження. Безперечно, фізичні навантаження і є самим ефективним способом. Багато хто на...  далее..
Гімнастика і розминка в офісі. Вправи в офісі
Зарядка на робочому місці - ось що врятує нас від апатії, а наше тіло від окостеніння! Офісні вправи можна проводити раз на день - допустимо, ви в своєму робочому графіку відводите на нього 15-20 хвилин. Краще це робити в полудень чи перед обідом (але не відразу після вправ...  далее..
Гімнастика в басейні і ванні. Вправи для зміцнення м'язів спини, стегон, ніг. Зміцнення м'язів живота. Вправи для зниження ваги. Вправи для збільшення обсягу грудних м'язів
Аквагімнастика - вправи, що виконуються у воді. Вона володіє чудодійними властивостями. Завдяки їй підвищується загальний тонус організму, опірність простудних захворювань. Вона допоможе вам поліпшити фігуру, зігнати зайву вагу, зміцнити м'язи. Така гімнастика вимагає великих зусиль і в...  далее..
Зарядка для бадьорості: як швидко прокинутися
Моя працездатність завжди виявлялася до вечора. До 2-х-3-х годин ночі я могла читати, в'язати, вишивати. І, звичайно ж, прокинутися рано вранці було проблематично! Вимкнувши будильник, я могла відразу заснути. Що б більше цього не повторювалося - я поставила будильник...  далее..
Гімнастика для стегон. Як зробити стегна красивими
Як несправедливо влаштоване життя! Ну чому кожен новий кілограм осідає саме на стегнах, додаючи їм все більше зайвих сантиметрів?! А тут ще шкіра на них стала в'ялою і пухкою - з'явився целюліт. Не впадайте у відчай, а беріться за справу. Щоденне виконання гімнастики для стегон доз...  далее..
Як набрати вагу, займаючись фітнесом? Як поправитися від фітнесу? Тренування для набору ваги
За допомогою фітнесу виявляється можна не тільки схуднути, але й набрати вагу. Звичайно фітнес - це не панацея для бажаючих округлиться, проте апетит він вам точно підвищить. А якщо ви будете багато їсти, будете швидше одужувати. Важливу роль грає ваша спадковість і природна конст...  далее..
Загартовування: користь і гігієна організму. Види загартовування
Загартовування організму представляє собою систему профілактичних процедур, які підвищують опірність людського організму різним несприятливим діям навколишнього середовища. Загартовування сприяє виробленню умовно-рефлекторних реакцій терморегуляції, що підвищує адаптацію організму до...  далее..
Фітнес або секс: поєднуємо приємне з корисним
Секс і фітнес - поняття в чомусь близькі і деяким чином тісно пов'язані. Допитливі вчені не перший десяток років намагаються з'ясувати, як фізичні навантаження впливають на сучасну людину, що живе в атмосфері постійних авралів на роботі, "брудною" навколишнього...  далее..
Фітнес в басейні. Як вправи у воді (у басейні) впливають на корекцію фігури
Давайте поговоримо про те, чому вправи у воді так сильно приваблюють людей. Для цього розберемо властивості води, за рахунок яких виконання фізичних вправ в басейні настільки ефективні і приємні. Практично кожна людина цікавиться фітнесом чув про те, що вправи у воді дуже корисн...  далее..
Фітнес тренування для жінок: користь фітнесу
Фітнес. Слово модне і на слуху, але чи знаєте ви, що ж воно означає? Багато хто вважає, що фітнес - це один з підвидів аеробіки, певний комплекс вправ, але це не зовсім вірно. У перекладі з англійської фітнес - (to be fit) бути, перебувати у формі, вести активний спосіб житт...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22