загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Бокс і жінки
Бокс - спорт для тих, кому набридло покірно плисти за течією. Швидкісні аеробно-силові комбінації підтягують фігуру і загартовують характер. Приготуйтеся наносити удари у повну силу....  далее..
Богиня м'яча і ракетки
Ти вирішила стати зіркою великого тенісу? Або просто хочеш грати "для себе"? NashaKrasa радить, з чого почати твій тріумфальний шлях до перемоги....  далее..
Body IQ - прислухаємося до свого тіла
У процесі еволюції людина відійшла далеко від інших живих істот, і наша поведінка регулюється мозком, а не інстинктами. Але людське тіло має свій власний інтелект, так званий Body IQ. Наш організм постійно посилає мозку сигнали, на які, на жаль, більшість з нас розучилося реагувати....  далее..
Підбадьорлива десятихвилинка. Позбавтеся від мук ранкового пробудження
Кому не знайоме це моторошне відчуття вранці, коли в усьому тілі - важкість, сил немає зовсім і спати хочеться так, як ніби тільки-тільки заснув? Раніше вважалося, що це типові ознаки гіпотонії, зниженого тиску. Але зараз вже говорять про те, що так може проявлятися і не тільки вона...  далее..
Бодіскульпт-правильний фітнес
Ця техніка зараз особливо популярна серед зірок шоу-бізнесу, так як спрямована на вдосконалення конкретних зон тіла, які необхідно привести в порядок. Бодіскульпт представляє собою інтервальний силове тренування, не створює надмірних навантажень на організм....  далее..
Бодіфлекс - спосіб схуднути легко і з задоволенням
Практично всі жінки прагнуть поліпшити свій зовнішній вигляд, адже не секрет, що від нього багато чого залежить. Для цього ми готові сидіти на дієтах, виснажувати себе фізичними вправами, вживати різні засоби для схуднення, іноді з ризиком для здоров'я, а також відвідувати дорогі...  далее..
Бодіфлекс: результат за кілька хвилин?
Зараз з'явилося дуже багато літератури, що обіцяє приголомшливі результати за 5, 8, 10 15 хвилин занять на день. Що дуже красиво й багатообіцяюче виглядає, але з практичної точки зору піддається великому сумніву. Особливо, якщо врахувати те, яких результатів ви хочете досягти....  далее..
Бодібілдінг для жінок
Кожна жінка мріє як можна довше залишатися молодою. Але молодість - це не тільки гладка шкіра і хороша фігура, а ще й міцні кістки. З роками щільність кісток зменшується, і тоді виникає ризик остеопорозу. Краще від цього "застрахуватися" змолоду. Пам'ятайте, що верхніх...  далее..
Бодібалет - новий напрямок фітнесу
Ви мріяли коли-небудь стати балериною? Що ж, тепер ваша мрія цілком здійсненна. Звичайно, в театрах виступати ви не будете, але похвалитися розтяжкою і легкою ходою зможете! У цьому вам допоможе новий напрямок у фітнесі - бодібалет....  далее..
Біомеханічна стимуляція
Біомеханічна стимуляція - це механічна дія на м'язи людини для отримання психо - фізіологічних ефектів, які є основою тренування м'язів, суглобної рухливості, поліпшення координації рухів, і, отже, прискореного освоєння елементів складних рухів людини....  далее..
Безпроблемні зони
Якщо вимовити фразу проблемні зони то у більшості жінок виникають асоціації з, животом, стегнами, сідницями тому як саме ці ділянки тіла викликають найбільш серйозне занепокоєння у представниць прекрасної статі....  далее..
Вагітність і тренування з обтяженнями
Перш за все, заняття спортом під час вагітності повинні бути спрямовані на зміцнення м'язів для мінімізації ризику пошкодження суглобів і зв'язок. У цій статті Ви прочитаєте про основні принципи тренувань під час вагітності та інших радах про здоров'я....  далее..
Вагітність і фізичні навантаження
Мало хто буде сперечатися, що гімнастика вам корисний - як до вагітності, так і під час неї. Однак іноді фізичні навантаження можуть бути надмірними, що, безсумнівно, шкідливо і небезпечно, якщо ви вагітні. Жіночий журнал NashaKrasa про користь фізичних вправ під час вагітності....  далее..
Вагітна? Марш на спорт!
Ні для кого не секрет, що епідемія ожиріння по всьому світу - вже укорінений діагноз. Жири наступають. І добре б наступали аби на кого, але ось підвищений вагу для вагітних - це зовсім вже неправильно та й зовсім небезпечно! А тому - всі на фітнес!...  далее..
Бережіть нерви рук
Якщо ви читаєте ці рядки, то буде цілком природно припустити, що ви проводите за комп'ютером принаймні кілька годин на день. І якщо велику частину цього часу вам доводиться друкувати або вчиняти маніпуляції з мишкою - швидше за все вам знайома біль у кистях, пальцях і зап'ястях....  далее..
Беллі-денс - для преса, канкан - від стресу!
Набридли заняття в тренажерному залі? Саме час хоча б ненадовго змінити формат тренувань. Розшукайте в розкладі спортклубу танці й відправляйтеся на урок, який покращить не тільки фігуру, але і настрій....  далее..
Біг для стрункості і тонусу
Весна - саме час згадати про те, що перед літнім сезоном непогано б скинути зайві кілограми. Зайнявся бігом, ви не тільки допоможете своєму організму спалювати жир, але і прискорите обмін речовин, підвищите тонус і поліпшити настрій....  далее..
А тепер - ранкова гімнастика!
Пам'ятаєте, в старих добрих радянських фільмах: герой включає вранці радіо, і звідти бадьорий голос диктора повідомляє: «А тепер - ранкова гімнастика!»? Ранкова гімнастика заряджає енергією, гарним настроєм і самопочуттям на весь день. Швидше за піднімайтеся, беріть рушник і...  далее..
Асани йоги. Вправи в картинках
Ті, хто вже цікавився йогою, напевно знають, що існує кілька шкіл йоги, кожна з яких концентрується на якомусь аспекті фізичного і духовного стану людини. Як відомо, основною відмінною рисою йоги є те, що вона розглядає людину в сукупності, як єдине ціле, і вважає, що його думки...  далее..
Аргентинське танго: танець танго, уроки танго
Що ви уявляєте, коли чуєте про танго? Жаркий вечір Буенос-Айреса, напруга емоцій, чуттєві дотику, шерех яскравих суконь? Важко повірити, але танець, який став символом пристрасних стосунків чоловіка й жінки, спочатку був суто чоловічим. І це не єдиний секрет, що зберігає цей дивовижний...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22