загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Жінки і бодібілдінг. Правила бодібілдингу та загальні поради для жінок
Кожна жінка мріє як можна довше залишатися молодою. Але молодість - це не тільки гладка шкіра і хороша фігура, а ще й міцні здорові кістки. З роками щільність кісток зменшується, і тоді виникає ризик остеопорозу. Краще від цього застрахуватися змолоду. Пам'ятайте, що верхніх і нижні...  далее..
Танець живота або фітнес. Белліданс чи танець живота для початківців. Рухи белліданс і костюми для танцю живота
Танець живота на арабською мовою відомий як Raqs Sharqi, турецькою - як Oryantal dans?, Тобто «східний танець». Своєрідність східного танцю живота - в його пластичності. Багато хто з його рухів походять від танців запліднення, релігійного поклоніння і ритуалів народжуваності....  далее..
Красива спина. Як зробити спину красивою: вправи для спини. Комплекс вправ для зміцнення м'язів спини та виправлення постави
Оголені спини ми бачили на подіумах усього світу. Але дозволити собі з'явитися в такому вигляді може лише жінка з бездоганною шкірою і поставою. Згорблена спина, опущені плечі старять навіть саму молоду жінку. А складочки на спині стільком жінкам доставляють неприємності! При т...  далее..
Неправильна постава. Вправи для виправлення постави
Найчастіше ми дуже стурбовані спробами зробити живіт плоским, сідниці - підтягнутими, а груди зорово збільшити з допомогою ліфчика. Нам і на думку не спадає, що чим витрачати на корекцію фігури зайвих 40 хвилин на день, краще виправити поставу. Коли ми просто раптом перестаємо сутул...  далее..
Користь плавання. Схуднення за допомогою плавання. Стилі плавання та їх переваги
Вплив спортивних тренувань на фізичний і моральний стан людини неможливо переоцінити. Чудово, коли є можливість вибрати той режим фізичних навантажень, який оптимально підходить вашому способу життя, відповідає вашим уподобанням і станом здоров'я - як би там не було, а вправи...  далее..
Фітнес. Що таке фітнес? Як фітнес впливає на здоров'я людини
Що таке фітнес? Фітнес - це не просто певні види фізичних вправ, а ціла наука, яка займається проявами і формуванням механізмів рухової активності людини і її впливом на організм. Базою фітнеса є знання з фізики, хімії, анатомії, фізіології, психології та багато іншого. Всі вони поклика...  далее..
Зоряний фітнес
Нам треба прикладати багато зусиль, для того що б бути у формі. Дієта, спорт та здоровий спосіб життя - одного разу ступивши на дорогу краси, вже не можна згортати. Інакше, всі зусилля підуть прахом, а вам доведеться починати все заново. Хочете вірте, хочете ні, але зірки нітрохи...  далее..
Зірки про фітнесі
Ви займаєтеся фітнесом на регулярній основі? У вас є якась власна програма? На це питання на сторінках жіночого журналу NashaKrasa відповідають: Анфіса Чехова, Михайло Пореченков, Андрій Чадов, Ганна Семенович, Ольга Арнтгольц, Глюкоza та інші....  далее..
Жіночий фітнес: міфи й омани
В даний час існує така безліч програм тренувань і дієт, що складно зрозуміти, яка з них дасть тобі видимі результати, а яка залишить шкодувати про час, проведений в спортзалі. І прикидати, на що більше корисне можна було витратити цей час - і гроші....  далее..
Жіночі види спорту
Мода! Ще зовсім недавно це поняття пов'язували виключно з одягом, сьогодні воно значно ширше. Мода на здоровий спосіб життя і, зокрема, на заняття спортом, зняла з цього слова наліт гламурності. Жінки йдуть у спортивні зали не тільки для того, щоб схуднути. Головним чином, звернення...  далее..
«Залізні» омани дівчат про тренування з обтяженнями
Одне з головних достоїнств жінки - це її приваблива зовнішність. З цим твердженням сперечатися марно. Незалежно від віку всі ми, дорогі жінки, ревно стежимо за собою і заради підтримки нашої зовнішності в належному вигляді готові на будь-які матеріальні витрати. Всі ці грошові жертвопринесення...  далее..
"Залізні" страхи жінок
Більшість жінок приходить в зал для того, щоб вдосконалити своє тіло і надати йому бажані форми. Не важливо, скільки жінці років: 20 або 45. Кожна прагнуть до певних канонів, нав'язаним суспільством або прихованим глибоко в підсвідомості....  далее..
Здорова і струнка мама: відновлюємо фігуру після пологів
Щасливі ті жінки, які, не утрудняючись, швидко відновлюються після вагітності і пологів і знов знаходить колишню фігуру, наприклад, як моделі Наталія Водянова або Хайді Клум (через кілька тижнів після пологів вони знову стояли на подіумі). На жаль, таких жінок небагато, але відновити...  далее..
Зарядка в метро
Всі хочуть бути красивими, сильними, здоровими. Але, на жаль, не у всіх є час для спортзалів, клубів. Як робити зарядку в метро, автобусі і навіть під час очікування в черзі, розповідає майстер спорту, консультант московського Фізкультурно-оздоровчого центру АМО ЗІЛ, професор Нурбей...  далее..
Зарядка на борту літака
Нескладна "льотна" зарядка зробить перепади тиску під час повітряного подорожі менш відчутними. Початкове положення для всіх вправ буде єдиним: сидячи на пасажирському кріслі лайнера. До речі, це чудове положення для гімнастики. У старослов'янських методи оздоровлення...  далее..
Зарядка для ледачих
Цілюща сила масажу відома багатьом. Він розслабляє або бадьорить, розминає і тонізує, а ще допомагає схуднути. Сьогодні в індустрії краси людські руки поступилися місцем сучасної технології - Міостімуляція....  далее..
Заняття йогою
У розкладі занять практично кожного спортивного клубу та фітнес-центру можна зустріти слово «йога». Цей текст допоможе тобі зрозуміти, що саме викладається в даному закладі і на якій системі зупинити свій вибір....  далее..
Заняття спортом - головне правильно почати
Говорити про те, що заняття спортом - це благо, причому, не тільки для фігури, зайве. Саме тому кожен з нас коли-небудь в житті рішуче відкидав всі сумніви і лінь і приймав рішення зайнятися спортом. Але тут-то і підстерігає головна трудність: існує ряд поширених помилок, які можуть...  далее..
Заняття бігом в холодну пору року
Вам подобається займатися бігом на свіжому повітрі для підтримки своєї фізичної форми. Проте, коли приходить холодна пора, перед вами постає дилема: продовжувати заняття бігом на свіжому повітрі або перейти в спортзал. Для тих, хто не бажає залишати своє улюблене заняття навіть з...  далее..
Навіщо потрібна розминка?
Жіночий журнал NashaKrasa про те, що таке розминка, і тому, що вона собою являє. Розминка це 10 - 15-ти хвилинний відрізок часу, протягом якого організм готується до фізичних навантажень. Деякі хочуть миттєво досягти результату, виявляються від розминки і займаються без видимих проблем....  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22