загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ЙОГА в дорогу
Не так давно пасажирів у всьому світі розбурхали повідомлення про випадки тромбозу в результаті перельотів на великі відстані. Дослідження німецьких учених підтвердили, що тромби у венозних судинах нижніх кінцівок виникають насамперед через тривале нерухоме сидіння....  далее..
Йога як виконання бажань
Бадьоро гупаючи «перший раз у перший клас» - клас йоги - ти вже уявляєш себе просвітленим, навченим і сплячим на цвяхах. Ось що творять з людьми ярлички та стереотипи. Між тим, заповітні хвилини тренування наближалися ... переодягтися, несміливо зазирнути в зал, відчути себе декілька...  далее..
Йога - гімнастика для душі і тіла
Йога - не просто набір вправ для ранкової зарядки, а ціла філософія. Йогу вважають однією з найбільш гармонійних систем розвитку людини. Йога допомагає підтримувати хорошу форму і уникати стресів. Адепти йоги живуть набагато довше середнього, рідко хворіють, менше схильні до отруєнь....  далее..
Йога дарує радості сексу
Відмінна сексуальне життя - це не тільки весело, але ще й корисно для вашого здоров'я. «Сексуально активні люди живуть довше і мають менший ризик серцевого захворювання», - говорить Беверлі Уіппл, доктор філософії, співавтор «Науки оргазму»....  далее..
Я в воду ввійду
NashaKrasa перераховує кілька найефективніших вправ у воді. Водні тренування - це поєднання аеробної та силовий навантажень. «Вам доводиться долати...  далее..
Я люблю ФІТНЕС!
Якщо Ви займаєтеся в тренажерному залі, любите аеробіку або плаваєте в басейні, бігає вранці, займаєтеся йогою або Пілатес, відвідуєте танцювальні класи (в тому числі і танець живота), степ або Тай-Бо - розкажіть про свої успіхи нашим читачкам! Напишіть нам, чому ви любите фітнес?...  далее..
Погляд на аеробіку з іншого боку
Зараз вважається загальновизнаним, що аеробна навантаження допомагає спалювати жир. Спортивні зали заповнені біговими доріжками, степпер, еліптичними, грібними, велотренажер, на яких люди, охочі схуднути, проводять по 40-60 хвилин, виконуючи руху середньої інтенсивності - біг, ходьба,...  далее..
Підбадьоритися і підтягтися
Весна вже почалася, і для того, щоб привести себе у форму, у нас залишається все менше часу. Якщо ви хочете зміцнити м'язи, зробити ваше тіло більш струнким і підтягнутим і знайти бадьорість, вам допоможе цей простий комплекс вправ. Щоб виконувати його, не потрібні ні тренажери,...  далее..
У центрі уваги: другі 90
Коли заходить мова про Дженніфер Лопес, всі згадують не її пісні і не її ролі в кіно - всім згадується та частина її тіла, застрахована на мільйон доларів. Непогана ціна, між іншим! Але зовсім необов'язково платити стільки, щоб Ваш вид ззаду був настільки ж привабливим, як і...  далее..
Все життя у формі 25, 35 і 45 років
Якщо ви задалися метою назавжди розпрощатися з жировими відкладеннями, то мужайтеся - битва буде важкою. Більшість жінок набирають від 10 до 15 кілограмів між 20 і 55 роками, від 5 до 10 кілограмів неминуче набираються за віком, однак існує безліч способів уникнути цього і зберегти...  далее..
Вся правда про молочній кислоті
Існує безліч помилкових думок щодо дії молочної кислоти на організм. Чи часто вам доводилося чути, а можливо і говорити самим: «молочна кислота викликає біль у м'язах», «від неї ломить все тіло», «бувають судоми», «зводить кінцівки», «та й взагалі є в усьому винна саме вона!»...  далее..
У спортзал за фігурою. Що тобі підійде?
Ваша фігура вас не влаштовує, зайнятися зарядкою самостійно не вистачає сили волі, а в яку спортивну секцію записатися ви не знаєте? Закличні оголошень маса, але новомодні назви тренувальних комплексів часом ставлять у глухий кут. Тому, перш ніж зупинитися на чомусь, необхідно дізнатися,...  далее..
У спорткомплекс не пускає ... комплекс
Так уже влаштовані жінки: кожного дня ми підходимо до дзеркала в надії помилуватися на себе, але замість цього починаємо болісно і копітко вишукувати недоліки у власній фігурі. І, знайшовши їх, тужливо зітхає: «Треба б, нарешті, зайнятися собою ...». Так за що ж справа? На жаль,...  далее..
Все про танці живота!
Танець живота - це дуже красиво, а тим більше корисно. Вечір, свічки ... і перед здивованим чоловіком з'являється чарівна, граціозна жінка. Плавними рухами стегон вона вводить улюбленого в стан, подібний трансу. Звідки ця ритміка, пластику, граціозність? І чи не цей танець виконували...  далее..
Все на лижню!
Якщо вам пощастило і в епоху глобального потепління у вас все-таки випав сніг - значить, сам Бог велів мчати за місто, в найближчий лісок або на схил і кататися на лижах. Ви не знаєте, який у цьому користь? Не розумієте, в чому інтерес? Поняття не маєте, які взагалі лижі потрібні...  далее..
Вся справа у формі. Одяг для фітнеса
Відвідувати фітнес-центри престижно, корисно, приємно і надзвичайно цікаво. А які несподівані й перспективні знайомства можуть відбутися в групі аеробіки, тай-бо або йоги ... Тому тих, хто лише збирається поповнити ряди займаються, хвилює не тільки питання вибору клубу, виду занять,...  далее..
Час змінюватися і змінювати
Ви любите спорт, але вам жахливо набрид фітнес? П'ять дівчат вибрали альтернативний шлях самовдосконалення - вони борються, стріляють, стрибають, лізуть на стіни і танцюють у воді. Наші героїні розповідають про улюблених видах спортивного життя, а експерт жіночого журналу коментує...  далее..
Східний фітнес
Загадкові практики Стародавнього Сходу тепер стали доступні і відкриті. Йогу, тайчі і карате можна зустріти в розкладі сусіднього фітнес-клубу, а самі заняття стають настільки популярними, що цей напрямок може м'яко і без видимих зусиль (отак по-східному!) Потіснити звичну аеробіку,...  далее..
Відновлюємо працездатність: йога та концентрація уваги
Робочий день в офісі практично завжди напружений, спілкування з людьми забирає багато емоційних сил, рідкісна людина після цілого робочого дня відчуває себе бадьорим. Як відновити емоційну рівновагу і навіть увечері не відчувати важкості пройшли робочих годин? У першу чергу, потрібно...  далее..
Чарівна Калланетик
«Десять занять Калланетик зроблять тебе на десять років молодше!» - Стверджує американка Каллан Пінкні, якій вже за п'ятдесят. І їй можна довіряти: адже вона сама винайшла цей дивовижний статичний вид фітнесу - неквапливий, що не вимагає різких рухів і енергійних стрибків. Від...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22