загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Вода як складова формули фітнесу
Ще задовго до нашої ери у священній індійській книзі «Ріг-Веда» були описані цілющі властивості води. Результатам обмивань приписувалися: краса і здоров'я, молодість і сила, свіжість і ясність розуму, а також бадьорість і відмінний колір шкіри....  далее..
Замість енергетичних напоїв краще пити мінералку
Енергетичні напої, що продаються в фітнес-клубах, можуть бути небезпечні для здоров'я. До такого висновку прийшли експерти Наукового комітету з їжі Європейського союзу....  далее..
Весна: встаємо на ролики!
Веселі компанії ролерів проносяться повз, а ви тільки зітхаєте: раніше не навчилися. То чи варто починати? Насправді вчитися ніколи не пізно. А катання на роликах не тільки прекрасний фітнес та приємне проведення часу, але і спосіб завести нові знайомства й урізноманітнити своє життя....  далее..
Верхова їзда: модний фітнес
Кінь - унікальний «живий тренажер», який приводить в тонус одразу всі м'язи вершника. А про позитивний психотерапевтичний ефект, який це тварина надає на психоемоційний стан людини, написано безліч наукових праць. NashaKrasa розповідає про кінське терапії, про класичні і нетрадиційних...  далее..
Вегетаріанство і фітнес
Вегетаріанство - вже саме по собі - викликає безліч суперечок. Існує величезна кількість книг і статей про вегетаріанство, і якщо спробувати уявити всю інформацію в єдиній системі, вийде хаос....  далее..
Ваш тип фігури
Існує кілька типів фігур, саме від типу фігури залежить де будуть відкладатися зайві кілограми. А-подібна Плечі вузькі,...  далее..
Вакуумний тренажер - ваш вірний помічник
Багато представниць прекрасної статі незадоволені своєю фігурою, тому регулярно відвідують фітнес-клуби, правильно харчуються і дійсно, поступово ненависні кілограми тануть, але чомусь обсяги талії, стегон і сідниць залишаються незмінними. Що ж робити? Як же знову набути осину талію...  далее..
Вже талія - довший життя
Cвойства черевного преса, цієї живої броні підтверджуються спортивної практикою. Наприклад, дореволюційний російський атлет Олександр Засс укладав парі, що ніхто не зіб'є його з ніг ударом в живіт. Спробувати дозволялося навіть боксерам - професіоналам....  далее..
Збільшуємо об'єм грудей: комплекс вправ
Молочні залози розташовані на великій і малій грудних м'язах, тому для збільшення бюста треба за допомогою фізичних вправ збільшити обсяг грудних м'язів....  далее..
Ранкова зарядка
Словосполучення "ранкова зарядка" часто викликає асоціації з дитинством: школа, піонерський табір, програма всесоюзного радіо. Багато хто взагалі забули про існування зарядки: у когось немає вільного часу вранці, хтось займається в тренажерному залі, а комусь просто лінь....  далее..
Ранок зміцнюючий комплекс йогів
Як зробити ранкове пробудження приємним і приносить користь нашої фігурі і поставі? Займіться ще в ліжку ранковим зміцнює комплексом йогів. Він забере у вас всього п'ять хвилин, а бадьорості і гарного настрою подарує на цілий день!...  далее..
Вправи з гантелями
Жінки часто уникають тренажерних залів, тому що вважають, що вправи з гантелями виключно для чоловіків. Вони думають, що якщо будуть піднімати гантелі, то стануть потужніше, але не стрункішою. І тому вважають за краще аеробіку або інший вид спорту. Проте жінки навіть при великому...  далее..
Вправи з еспандером
Про красивою і підтягнутою фігурі мріє кожна жінка, яку природа обдарувала пишними формами. Ті ж, кому невимовно пощастило, і зайва шоколадка ніяк не відбивається на обсязі їх стегон і талії, з цієї статті також зможуть почерпнути цікаву інформацію, так як вправи з еспандером не...  далее..
Вправи при остеохондрозі: лікуємося без ліків
Багато хвороб, якими ми страждаємо в дорослому віці - це своєрідний привіт з нашого дитинства. Часто причиною шийного остеохондрозу стає родова травма, про яку людина не згадує аж до того часу, коли спали раніше хвороба загострюється. Існують й інші причини шийного остеохондрозу:...  далее..
Вправи від болів в спині
Затерплі шия, ниючі плечі - все це наслідки того, що весь день ми проводимо, сидячи за комп'ютером. Кілька простих вправ після пробудження - і болю підуть, а при регулярному виконанні комплексу більше не повернуться....  далее..
Вправи Кегеля
З тих пір, як були придумані вправи Кегеля, минуло п'ятдесят років, однак суперечки в медичних колах з приводу їх ефективності не вщухають досі. Одні вважають це дуже корисною практикою, інші стверджують, що в них немає особливого сенсу. Жіночий журнал NashaKrasa пропонує розібратися,...  далее..
Вправи для зменшення талії
Талія - та частина нашої фігури, на яку звертають увагу чоловіки. З тих пір, як пішли в минуле сукні з широкими спідницями до підлоги, нам випала нагода похвалитися і іншими достоїнствами, проте, тонка талія привертає погляди завжди. Крім того, струнка талія - ознака здоров'я....  далее..
Вправи для схуднення
Для людей, які звикли до фізичних навантажень, виконувати ці прості фізичні вправи, не складе великих труднощів, а от іншим доведеться трошки попотіти. Але отриманий ефект від вправ того варто. Як показує статистика, дієти без фізичних вправ не тільки не допоможуть скинути зайву...  далее..
Вправи для схуднення стегон
Якщо подивитися на картини середньовічних живописців, можна помітити одну особливість: моделями тодішніх майстрів служили аж ніяк не худі красуні, а навпаки дами, що називається, в тілі. Причому особливо «видатної» частиною цього тіла були стегна. Білі та пишні вони служили ознакою...  далее..
Вправи для ніг
Як домогтися того, щоб на вас ідеально сиділи будь-які джинси? Відповідь проста: терміново займіться фізкультурою! Виконуючи ці вправи 3 - 4 рази на тиждень, ви зможете поліпшити лінію стегна, підкачати ікри і зміцнити сідниці....  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22