загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Підготовка до занять йогою
Щоб займатися йогою необхідно підготуватися. Практика асан і мудрий розрахована на дуже уважне ставлення до того, що відбувається і з усвідомленням, і з тілом. Тому проводити заняття рекомендується в тихому й спокійному місці, уникаючи факторів, що відволікають увагу трену...  далее..
Асани для м'язів ніг, сухожиль і ступень. Продовження
Ця асана усуває запори, тонізує внутрішні органи, сприяє розвитку гнучкості хребта, тренує всі групи м'язів. З положення стоячи, ноги нарізно. Зробивши повний вдих йогів, підніміть руки...  далее..
Асани для м'язів ніг, сухожиль і ступень. Продовження
Благотворно впливає на органи черевної порожнини, зміцнює черевні м'язи і поперек. Виконується з положення в позі алмаза. Покладіть руки за спину. Візьміть праве зап'ястя пальцями лівої руки (можн...  далее..
Асани для м'язів ніг, сухожиль і ступень. Початок
Ця асана розтягує і тренує м'язи внутрішньої поверхні стегон та м'язи гомілок, посилює м'язи паху і тазу, позитивно впливає на м'язи та зв'язки сечостатевої області, збільшуючи приплив крові до цієї галузі. Бхадрасана відновлює рухливість колін, суглобів кісто...  далее..
Вправи з положення сидячи з прогином тому
У першому варіанті основний ефект досягається за рахунок впливу на спинні м'язи - вони зміцнюються, розтягуються м'язи ніг і сідниць. Другий варіант чудово впливає на хребет, тренується шийний відділ, щитовидна залоза отримує більше харчування за рахунок посилення її кровопостачання....  далее..
Вправи йоги для крижового відділу
При виконанні цієї вправи добре тонізуються і зміцнюються зовнішні і внутрішні м'язи спини. Поза полегшує викликані великими навантаженнями болю в спині. Крім того, зміцнюються і розтягуються м'язи живота, оскільки поза посилює тиск у черевній порожнині. Всі хребці і хребетні зв'язк...  далее..
Асани для шийного відділу хребта
Надає сприятливу дію на хребет, стимулює мозкову активність, попереджає відкладення жиру в області стегон і живота, зміцнює грудні м'язи й м'язи шиї, підсилює кровообіг в області тазу. Крім того, вона регулює діяльність щитовидної та паращитовидної залоз, стимулює печінку, се...  далее..
Йога асани - пози хатха-йоги
Асани йоги (що значить поза, положення) відіграють важливу роль у підтримці життєвої сили й поліпшенні здоров'я. Всього існує 84000 поз, найважливішими з яких є 84, а для підтримки та збереження здоров'я буває достатньо і 20-30 поз. Асани хатха-йоги можна розділити...  далее..
Йога та здоровий спосіб життя
Процес засвоєння їжі складається з подрібнення їжі, змочування слиною, проковтування, проходження через стравохід, шлункового і кишкового травлення, всмоктування в кров необхідних речовин, засвоєння і виведення продуктів розпаду. Щоб всі ці стадії проходили нормально, необхідно...  далее..
Йога, дихальні вправи, пранаяма
Сядьте в будь-яку позу для медитації, спина пряма, не згинайте і не нахиляйтеся. Закрийте великим пальцем праву ніздрю і повільно вдихайте через ліву. При виконанні цієї вправи подумки повторюйте «ом» п'ять разів. Видихайте так само, під час видиху подумки вимовляєте «ом» десять ра...  далее..
Пранаяма - контроль над диханням в йозі, дихальні вправи
За допомогою дихальних вправ ви навчитеся контролювати нервову систему, а поступово тренуючись, ви зможете досягти контролю над праной (життєвої енергії). Дихання - це є життя, коли ми припиняємо дихати - ми вмираємо. Наше життя - всього лише послідовність вдихів і видихів:...  далее..
Медитація і йога. Асани для медитації
Сядьте на нагромаджу вовняна ковдра і витягніть ноги вперед. Візьміть двома руками праву ступню, зігніть ногу в коліні і покладете ступню на ліве стегно. Таким же чином зігніть ліву ногу і покладіть її на праве стегно. Тулуб тримати прямо! Потім покладете кисті рук між п'ятами,...  далее..
Йога та здоровий спосіб життя
Голодування - це гарний профілактичний засіб, очищає організм від токсинів і шлаків. В якості профілактики рекомендується одноденне або триденне голодування. Якщо ви вирішили використовувати одноденне голодування, то повинні поїсти ввечері (не об'їдять), і не приймати їжу до на...  далее..
Йога та здоровий спосіб життя
В організмі будь-якої людини є певна життєва сила, яка постійно сприяє збереженню здоров'я і самого життя. В основі її роботи лежить ряд принципів, закладених самою природою, і перший з них - це самозбереження. Цей принцип проявляється і як інстинкт продовження роду, і як інстинкт збереження життя в...  далее..
Динамічні асани. Продовження
Ця вправа підвищує тонус судин мозку, забезпечуючи їх додатковим харчуванням. Крім того, сіршасана у всіх різновидах благотворно впливає на роботу нервової і серцево-судинної, ендокринної систем, покращує зір і слух, лікує варикозне розширення вен і стабілізує роботу шлунково-киш...  далее..
Динамічні асани. Початок
Ця вправа розвиває еластичність хребта, зміцнює м'язи передньої і задньої частин тіла. Крім того, оскільки воно поєднується з правильним диханням, посилюється тонізуючий вплив на весь організм, на всі внутрішні органи. При виконанні вправи важливо не забувати про позитивний настрій і хо...  далее..
Сходи йоги. 8 ступенів для оволодіння йогою
В даний час збільшується інтерес до різного роду оздоровчим системам, в тому числі до йоги і біоенергетичним методів оздоровлення. Йогу включили в свої програми деякі організації, що займаються оздоровчими системами. Суть йоги - це досягнення гармонії усередині себе і з навколишні...  далее..
Йога та очищення організму, Крія
Прагнучи розвинути гнучкість і витривалість, бажаючи поліпшити настрій і самопочуття, рухаючись до самопізнання, не можна забувати, що наше тіло - не просто слухняний виконавець наших наказів. Наше тіло - це частина нас самих, тому нам необхідно належним чином дбати про нього....  далее..
Йога та дихання. Вправа для вироблення правильного дихання при занятті йогою
Вправи хатха-йоги включають три основних елементи: асани, контроль над свідомістю і контроль над диханням. Жоден з цих елементів не можна виключити з системи, оскільки в такому випадку вона буде набагато менш ефективна або навіть зовсім неефективна. Енергія, існуюча у Всесвіті, та...  далее..
Основи йоги. Види йоги. Рівні йоги
Для заняття йогою не має значення ні професія, ні релігія, ні національна приналежність, ні вік. У йозі немає нічого містичного, вона не є релігійним обрядом. Її мета - розвивати такі якості організму, які дозволяють краще розуміти дійсність і затверджувати самосвідомість, підтримувати...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22