загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Скорпіон. Любовний гороскоп знаку зодіаку Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Гороскоп любові Діва. Любовний гороскоп знаку зодіаку Діва (24 серпня - 23 вересня)

У Діви немає природного інстинкту до підприємливості. Якщо їх серце спіймано, вони відступають, ховаються в укриття, щоб все обдумати. Діви ненавидять і бояться всякої невідомості жахливо і очікувань.

Деякі Діви бояться, що виношування дітей негативно позначиться на їх жіночності, привабливості. Інші стають матерями, прив'язаними до дітей і відмовляються від своєї незалежності.

Пристрасть бачиться Діві хворобою душі, яку повинен вилікувати розум. Діви часто аналізують свої почуття, намагаючись все більш звести їх до мінімуму за допомогою розуму, сумнівів, дебатів, глузування, будучи при цьому прив'язаними сильніше, ніж вони думають.

Діви - палаючий лід, вони не показують свої почуття і любов, доводячи справами набагато більше, ніж можна показати словами. Ніжність для Дів приймає форму приниження, клянучись у відданості, у відповідь вони не чекають того ж. Діви дотримують слова. Вони будують відносини, розраховуючи головним чином на моральну чесність, чистоту, глибоке цнотливість, прихильність. Якщо це з якихось причин виявляється неможливим, то Діви віддадуть перевагу самотність.

Серед представників інших знаків не можливо зустріти такого більшого кількість холостяків і старих Дів, ізольованих у вежі критицизму. Найбільші труднощі зустрічаються на першій стадії відносин. Діви дуже скуті, вони часто відчувають незручність, коли потрібно відкрити свої почуття іншій людині, іноді вони не беруть свої можливості, повертаються додому самотніми, замучений пристрасними бажаннями чи ретируються на рівень звичайних загальноприйнятих відносин, які приносять їм байдужність, але спокій, що дає кожному з партнерів сидіння на самоті, призводить їх до глибокого животіння. У пізні дні життя Діви несподівано підривають все це заради однієї неймовірної пристрасті.

Діва має найбільший відсоток зупинки, затримки в останню хвилину: майже все зробивши, зупиняються Діви.

Коханці-Діви поділяються на 3 категорії: щасливий тип вміє пов'язати справу із задоволенням; це чарівний чоловік з рівним характером чоловік, який любить кулінарію і займатися всякими. Жінка цієї категорії ласкава, оживлена, дуже віддана і "подає каву в ліжко".

Другий тип Дев - помірний тип - чоловік може бути холодним до латентної імпотенції, він пуританин, незграбний послушник, фантазують в основному на самоті, інколи переривається короткочасними пригодами.Жінка другого типу буває узкомислящей, що робить зі свого самотності монумент чесноти або перетворюючи життя навколо себе в табір муштри і вдома.

Третій тип Дев дає можливість сексу диктувати свої правила, має постійні пригоди за пригодами, серце при цьому практично не бере участь. Іноді навіть зі схильністю до порнографії. Жінки цього типу можуть почати як Лоліта і закінчити як німфоманки в чернечому одязі.

Сприятливий виявиться союз Діви з Козерогом, Тельцем, Скорпіоном і Раком.

Слід уникати Овена, Стрільця.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів