загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Риби. Любовний гороскоп знаку зодіаку Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп любові Козеріг. Любовний гороскоп знаку зодіаку Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Подібні до червоного вина, Козероги покращуються з віком, коли зникає їх внутрішня скутість. Спочатку Козероги далекі з людьми через далекий зв'язок з інстинктами. Вони перешкоджають захопленню, боязні втрати і страждання. Козероги прагнуть отримати мінімум задоволень через мінімум болю, але маска крижаної байдужності може приховувати самі болісні пристрасті, які придушуються, щоб почуттів. Наслідок - зриви різної форми.

Деякі Козероги намагаються заповнити внутрішню порожнечу спрагою влади й колекціонуванням, інші ж йдуть у мовчання або в нервові примхи, і, буває, занедужують фізично в пустелі егоїзму й скнарості.

Інші Козероги, погоджуючись із такою долею, живуть нещасливо на самоті, наче байдужність є природним людським станом, або вдають, що примирилися з долею, проголошуючи свою самітність доказом своїх духовних достоїнств, ховаючи догматизм і жовчну уїдливість під покривом фальшивої доброти.

Інші можуть бути піддані пам'яті про втрати в минулому і відмовляються пробачити зради. Вони вірні, лояльні і живуть невтішної сумною і глибоко ранимою життям.

Багато Козероги можуть жити самотнім життям, без любові чи ледве ні до 40, а іноді і 50 років. Потім вони відкриваються, підкорюються всьому, проти чого боролися всі довгий час і що відкидали, і віддаються цьому цілком і повністю.

Козерогові властиві дві крайнощі: від сором'язливості до кричущої порнографії, від самоортреченія до дикої вольності, розбещеності, від індиферентності до дикої ревнощів.

Багато чоловіків Козероги - жінконенависників і часто залишаються старими холостяками. Якщо вже вони і дивляться на жінку, то шукають у ній частинки чесності, надійності, завершеності, звичайно серед колег у своєму колі. Найчастіше обирають жінку старше себе, бажано із грішми, некапризну, яка була б спокійної, добре підтримувала порядок і мало витрачала. Козеріг не допускає скандалів, практично не розлучається. Дружина ніколи не довідається про його даму серця. З іншого боку, немає кращого компаньйона для жінки в літньому віці, ніж Козеріг.

Жінки-Козероги іноді бувають дуже жорстокосердий. Вони ненавидять роль домогосподарки, воліють створити власну кар'єру і домогтися незалежності, чим захопитися спокусливим романом, часто вони бувають холодними в обіймах партнера. Заміж виходять у силу соціальних і фінансових причин.Деякі з них мають комплекс "попелюшки", вони хочуть бути коханими тому, що вважають себе досить привабливими.

Інші Козероги бувають спокійними й привабливими дружинами. Якщо коханцеві-козерогові не везе, він може примиритися. Внутрішньою зброєю йому служить віддаленість інстинктів. Козероги страждають менше від інших знаків.

В емоційному плані Козеріг повинен шукати Тельця, Діву, Скорпіона, особливо гарна співдружність зі скорпіоном.

Слід уникати Близнюків і Рака.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець

Повернутися в меню гороскопів