загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Діва. Любовний гороскоп знаку зодіаку Діва (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп любові Лев. Любовний гороскоп знаку зодіаку Лев (23 липня - 23 серпня)

Лев - знак, сприятливий для чоловічої честі принаймні в тих місцях, де чоловікові все ще дозволено створювати династію й імперію.

Для жінок-Лева часто скрутна реалізація їх романтичної амбіції: знайти чоловіка, який поставить її на п'єдестал, на який у неї є право. Вони звичайно намагаються вийти заміж за високо стоять на соціальній драбині, довго утримуються від шлюбу, поки не знайдуть того, кого, як їм здається, хочуть: добре підкованого чоловіка із грішми, що дозволить їй як слід виглядати і верховодити будинку. Вони вважають любов козирною картою в грі з життям і стримує свої почуттєві питання, яких у неї не дуже багато, часто бувають фригідними.

Багато жінок-Леви думають, що вони дуже красиві, часто так воно і є. Через страх втратити свою красу вони бояться віддавати себе фізично, у багатьох трапляються нервові зриви приблизно до 30 років на грунті одруження або заміжжя з розрахунку.

Чоловіки Леви можуть бути самими великодушними, і щедрими шанувальниками або коханцями. Вони не дуже вже ніжні, але дуже жагучі. Вони прагнуть знайти жінку, гідну їх самих та їхніх звичайно їх великої романтичної долі, для якої, на їхню думку, вони і народжені. Вони й гадки не можуть, що будь-яка жінка може їх відкинути. З іншого ж боку, вдалий комплімент Льву кидає його до ваших ніг, в ньому є щось від Павлина.

Любов для Львів - це свято, екзальтація. Апетити Львів шалено великі, бажання наполегливі, біль глибока, вони не бачать ніякого сенсу в нерішучості, у сумнівах щодо почуттів і ситуацій. Леви дуже не люблять, коли їм стають упоперек дороги.

Якщо Лев не любимо, він не в силах пробачити собі такого вибору - його злість руйнівна. З іншого боку, ніяка жінка не може стояти на шляху до положення в житті і кар'єрі. Якщо вона це робить, то Лев позбувається для принизливого для нього бажання, навіть якщо це загрожує для нього самотністю.

Процвітаючий у суспільстві Лев може дозволити верховодити собою вдома, коли ніхто цього не бачить. Лев може виявитися найбільш поступливою чоловіком у світі.Лев невдаха ж навпаки, може бути найжахливішим тираном в особистому житті, норовистим, помпезним, він ображає жінку, звинувачує її у всіх невдачах свого життя.

І чоловіки, і, жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між любов'ю і становищем у суспільстві на користь любові й постаратися подолати марнославство, коли зроблено вибір.

Леви бувають щасливі зі Стрільцем, Овен, Близнюками, Терезами.

У дружбі і шлюб слід сторонитися Скорпіона й Тельця.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів