загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Рак. Любовний гороскоп знаку зодіаку Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп любові Овен. Любовний гороскоп знаку зодіаку Овен (21 березня - 20 квітня)

Овен готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це і ряду випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти.

Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить всякі установки в ім'я здійснення своїх перших бажань.

Дівчинка-жінка стане неусвідомленої задиракою і сама підведе себе під неприємність.

Мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду. Якщо Овени закохуються, то ніщо і ніхто не встоїть перед їх пристрастю. Їх частенько вилучити заборонений плід, і вони прагнуть роздобути його в підсумку будь-яку ціну. Але і натомість готові віддати себе цілком.

Овени великодушні, часом розважливі. При відштовхуванні пристрасть Овен переходить в одержимість, а іноді аж до вбивства. Але з іншого боку, вони швидко примирюються і заспокоюються.

Для Овен будь-яке гарне пригода, спокуси є запрошенням до змін.

Всі Овени імпульсивні, поривчастий, іноді наївні.

Овени майже зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися також, як у примхливої дитини. Як діти вони люблять хвалитися, "зривати" оплески.

У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко відданими, але це тимчасово, в основному поки відносини невизначені. При першу ознаку Овени повторюваності все кидають і видаляються.

Примітивний чоловічий тип має щось від печерної людини. Овен ставиться на меті підпорядкувати собі жінку і реалізувавши свої сексуальні потреби, залишити її, коли все буде вже позаду. Більш розвиненою тип хоче бути героєм для коханої, мріє про всілякі подвиги для неї і заради неї.

Овен не виносить, щоб його обмежували в прагненні до волі, ідеалу, амбіції. Коли втрачає себе на час, руйнується життя. Якщо Овена не обожнювати, то він починає боятися самого себе.

Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не управляємо своїми бажаннями. Якщо чоловік не задовольняє її, вона відразу пориває з ним. Більш розвиненою тип - тип абсолютної любові і відданості.

Дилема: конкурувати або кооперуватися. Зі своїм другом любить домінувати, підкорятися тільки більш інтелектуальному й розвиненому напарникові.

Тоді вона може стати чудовою коханкою, чиїми капризами зневажають через їхню тимчасовості.

Одруження у Овен перебуває під більшою загрозою, ніж у інших знаків, потребує в любовному терпінні для збереження шлюбу.Його енергію слід направляти обережно, не пригнічуючи його ентузіазму, надаючи потрібний напрямок.

Овен повинен уникати в шлюбі й дружбі Раку, Скорпіона, Риб.

Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.