загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Козеріг. Любовний гороскоп знаку зодіаку Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп любові Рак. Любовний гороскоп знаку зодіаку Рак (22 червня - 22 липня)

Рак - самий емоційно вразливий і чутливий з усіх 12 знаків. Рак може жити самою багатою і самої болісної життям. Успіх його, як індивідуума, залежить від того, чи зуміє він зруйнувати проблему взаємин з матір'ю, щоб не залишитися залежним від неї.

Рак часто відкидає фізіологічний аспект любові. Тому цей знак легше для жінок, що вирішують проблему взаємин з матір'ю тим, що самі стають матерями. Багато хто не в силах порвати з сім'єю і залишаються старими дівами або компаньйонка батьків.

В юності Раки - романтики, в їх мріях - ідеальна любов. Вони - як тиха, глибока вода. З уяву випереджає життєвий досвід. Чутливість, глибина почуттів роблять Раков чудовими, ніжними коханцями при реалізації першого захоплення.

Але від кожної сексуального зв'язку Раки чекають виняткової любові, що розуміє, що вражає, що підтримує, а у відповідь віддадуть себе цілком і оточать партнера ніжністю.

Ці романтики цілком можуть бути власниками, і навіть тиранами. Раки зазвичай першими відчувають удар від розчарування і намагаються втекти від ворожого світу, якщо це можливо, то до матері, або шукають порятунку на самоті.

Чоловіки-Раки здатні бути мирними, спокійними і досить простими, а любов їх дуже вірною й непохитною. З таких Раков часто виходять віддані чоловіки і гарні батьки, що живуть тільки для сім'ї і заради неї. Інші Раки можуть бути примхливими, що мучаться загадками для самих себе, витонченими і вкрай неоднозначними. Цей тип постійно переходить від жінки до жінки в нескінченних пошуках свого ідеалу або ж впадає в фатальне безвідповідальне відчуття. Він навіть може накласти на себе руки або об'єктом любові. Деякі Раки часом знаходять жінку набагато досвідченіший і старших за себе, яка зможе розкрити їхні потенційні можливості, в основному філософські та ліричні. Робить вона це крізь підтримку й умиротворення, і тоді віддача Рака стає необмежено велика.

Жінки Раки теж діляться на два типи: жінок - чарівних, ласкавих, деколи дуже соромливих, іноді навіть фригідними, трохи задерикуватих з дитячими спалахами роздратування, і жінок, що намагаються відрізати себе на п'єдестал, вселити почуття недосяжності любові.Перший тип може добровільно довести себе до того, що стане сущим об'єктом сексу, смиренної до рабства, переоцінюють чоловіка, що шукає в ньому ідеального батька, "квочки", вони часом зайво опікують своїх дітей.

І чоловіки, і жінки Раки схильні цілком підпорядковувати себе своєму партнеру. Вони ідеальні, якщо відчувають себе улюбленими, і вони найважчі, якщо не відчувають любові, самі живучи при цьому важкою болісною життям.

Рак - єдиний знак, здатний знайти взаєморозуміння буквально з усіма, але все-таки особливе щастя Рак знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів