загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Близнюки. Любовний гороскоп знаку зодіаку Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп любові Риби. Любовний гороскоп знаку зодіаку Риби (21 лютого - 20 березня)

Представників цього знаку стільки варіацій, скільки риб у море. Чоловік у діапазоні від Дон-Жуана, що жадає віддати себе всім жінкам (акула в океані любові) - до мовчазно страждає жертви любові.

Жінки Риби від романтичної, містичної, фатальної жінки, до м'якої відданої, хоча і не дуже покірної дружини, що належить єдиному чоловіку цілком і назавжди, що здається занадто гарною, щоб в це повірити.

Є й обожнюють своє "божество" на відстані і нікому не відкриває своїх почуттів Риби, тим більше об'єкту страсті. Любов займає почесне місце в житті Риб, вони можуть любити на найвищому екзальтованому рівні, або не любити зовсім - звести любов до нижчого рівня - це може бути рай або пекло.

Немає більш складного серця, чим серце Риби - воно широко, загадково, незбагненно як ціле море. Його населяють різноманітні пориви. Любов приходить до Риб таємно й росте дуже непомітно. Вони самі рідко часом знають, де вона взагалі начілась і де вона закінчилася. Удавана індиферентність пояснюється внутрішньою скутістю або страхом зв'язати себе. Риби можуть довго підтримувати платонічні відносини і поодинці переживати свою пристрасть, без явної потреби у взаємності, хоча деякі Риби дуже легко піддаються пристрасті, а чуттєвість їх заразлива і сильна.

Риби не є завойовниками, а скоріше навпаки, вважають за краще, щоб бути обраними, але повинна бути чітко видно, що ви віддаєте перевагу саме їх, і нікого то другого. Риби не борються із суперником, вони краще підуть зі шляху і побажають вам щастя з іншою людиною. Вважають за краще принести нелегку жертву, ніж влаштувати сцену ревнощів. Головна трудність Риб - не знає, як почати, зав'язати відносини з людиною, але й не знає, як їх порвати.

Коливаються між залишити, покинути, або повернутися. Мовчазна похмурість, багато Риби закохуються в збиткових людей, моральних і фізичних калік, яких і намагаються врятувати своєю любов'ю, тому що любов для багатьох Риб позначає допомогу, вони повинні відчувати себе бажаними, розуміючими, бути щасливими без сумніву.Якщо це так, то немає більш відданого, поступливого, прощає партнера.

Урок для Риб: учитися не жертвувати синицею в руках заради журавля в небі.

Риби щасливі з Дівою, Тельцем, Раком і Козерогом, розуміють без слів Скорпіона.

Рибам слід уникати Терезів і Близнюків.