загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Телець. Любовний гороскоп знаку зодіаку Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп любові Стрілець. Любовний гороскоп знаку зодіаку Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Вогонь Стрільця не схожий на палкість Лева й Овна. Це вогонь, що жевріє під золою - перегорілі, але ще не згаслі вугілля внутрішніх страстей. Нескінченно мінливий Стрілець цілком може заявити про себе.

Одні Стрільці - безліччю різноманітних способів направляють свої стріли вертикально на високі духовні вершини, вважаючи фізичний акт любові засобом містичного абстрагування або на громадські устремління. Вони шукають партнера, що стоїть в житті набагато вище за них, якому вони за це продають свою звичайно ідеальну пристрасть.

Інші ж вибирають мета горизонтальну і тут немає кінця і краю їхнім завоюванням. Любов - спорт, пригоди, захват, коротше - Дон Жуан на високій коні, але до пізнання життєвого уроку Стрільця: "Стріла і мішень у кінцевому рахунку одне ціле, націлене в їхнє власне серце.

Чоловіки-Стрільці цінують комфорт, певну атмосферу легкості, розкоші, віддають перевагу жінці, яка не тільки підвищує їх горду зарозумілість про себе, але і також добре веде домашні справи, справляючись з ним під час відсутності чоловіка. Вони можуть бути відмінними батьками й захисниками, але люблять випробовувати своє чоловіче єство. Можуть бути самими невірними чоловіками, уважаючи це своєю чоловічою прерогативою.

Ніхто більше них не дотримується настільки дволиких понять про міру. Вони впадають в напади лютої ревнощів, якщо їм платять тим же. Вони не прощають зрадництва, особливо якщо думають, що про це знають інші. Стрілець ненавидить скандали, як ніхто інший, всіляко їх уникає.

Жінки - Стрільці або вкрай горді, войовничі, або це величні патронеси, що бажають, щоб їх любили, щоб їх любили чоловіки, яких вони можуть любити, поважати й зводити на п'єдестал.

Більше за все для Стрільців дороге ім'я. Деякі люблять, щоб їх звеличували й поклонялися їм. Вони теж не прощають зрадництва, але роблять все для уникнення скандалу, інші не люблять бути зв'язаними і вважають за краще заміжжя вільну любов або конкурують із чоловіками за прихильність іншої жінки.

І чоловіки, і жінки надають перевагу партнера, що виділяється з натовпу.Людини не тільки іншого соціального середовища, але й іншої раси й навіть релігії або іншої країни, до якого вони раді переїхати й жити хоча б у вигнанні, але з прерогативами добровільної "закордонне".

Стрілець щасливий у шлюбі, дружбі і справах з Близнюками, Овен, Водолієм, Терезами та Левами.

Завжди прагне уникати Діву.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів