загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Терези. Любовний гороскоп знаку зодіаку Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп любові Телець. Любовний гороскоп знаку зодіаку Телець (21 квітня - 20 травня)

В юності Тельці мрійливі, закохуються задовго до появи першого об'єкту кохання. Коли це трапляється, їм треба час, щоб прокинутися, відкритися реальності, іншій особистості, поки їхня особистість стане об'єктом любові.

Пристрасть у Тельців виникає не раптом навіть у більш зрілі роки, а росте повільно, поступово і непомітно, але коли почуття заговорять, то більш чуттєвого знака немає. Від свого вибору він не відступає.

Для Тельців почуття й бажання - одне і теж. Захопленість у Тельців буває повна: він іде спочатку і до кінця, незалежно від того, солодкий або гіркий цей кінець. У любові Тельця не в силах зупинити ані критика, ані незручність, ні дискомфорт, хоча в інших відносинах Телець практичний.

Чутливість Тельця вище сексуального потягу, її видно в усьому, що відноситься до коханої людини: одягу, кольору обличчя, запаху, тону голосу. Любов Тельця таїть у собі інтимність і ізоляцію пустельного острова в сонячному сяйві, містику теплою і темною печери. Вона глибоко зворушлива, ніжна, не ускладнена нічим і тривати довго.

Тельці хочуть володіти своїм коханим (-ою) і належать їм до кінця.

Якщо дійсність не відповідає ідеалу, Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри, не хоче ніяких примирень і відволікань, іноді навіть може померти через розбитого серця. Можуть впадати в інші крайнощі - "донжуанством", алкоголізм, обжерливість, але це досить таки рідко.

З жінок-Тельців виходять найжахливіші старі діви, чоловіки-Тельці в цілому тепліше, вдумливіше, вони віддані коханці, хоча й власники, їм приємно задовольняти всі потреби своїх обраниць і навіть оточувати їх розкішшю. Але вони не конкурують з іншими чоловіками за прихильність до своєї коханої, не ділять її з іншими, не йдуть на компроміс, не забувають і не пробачають зрад і обманів.

Жінки-Тельці хочуть поклоніння й чекають від улюблених докази їх почуттів. Впевнена в цьому, стають урівноваженими, ласкавими і жвавими. Зазвичай вони знають, як утримати чоловіків.

Зв'язок з Тельцем - це заплутування, втягування часом у скрутне становище. Шлюб з Тельцем скидає з рахунків можливість розлучення й розрахований на гармонію.

З Тельців виходять ніжні батьки, із задоволенням піклуються про своїх дітей.Фізично й психологічно не переносять емоційної прихильності партнера до дітей.

Тельці процвітають у гармонії сімейного життя, не виносять сварок, можуть бути злегка диктаторами стосовно дітей.

Сентиментальний Телець і Скорпіон - дві протилежності один до одного. Не завжди сприятливий союз Тельця з Дівою, Козерогом, Водолієм, Левом (для любові і дружби).

Слід уникати Риб, Рака.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Ваги
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів