загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Водолій. Любовний гороскоп знаку зодіаку Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп любові Терези. Любовний гороскоп знаку зодіаку Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Терезами звичайно управляє шлюб. Щоб відчувати себе досконалими Ваги більше інших знаків потребу в союзі з партнером.

Терези - міст між Дівою, якою керує розум, і Скорпіоном, керованим бажаннями. Міст висячий і коливний, позначає так само кінець людського роду, що значить - обмежена енергія, короткий подих, недолік фізичних сил. Звідси випливає і те, що старість у Терезів не є сильним пунктом. Вони можуть відчувати її уколи, правда дуже пом'якшені.

Терези, як правило, не закохуються з першого погляду, не поневолені почуттями. Для Терезів Венера позначає додаткову любов. Завершуючи індивідуальний і соціальний портрет Терезів, необхідно відзначити, що основною їх рисою є можливість і вміння знаходити спільну мову з людьми, подобатися в суспільстві.

Ваги дуже сентиментальні, вони не можуть не бути ніжними, потреба в суспільному схваленні може змусити їх віддати перевагу гарному обличчю або вигідному положенню, ніж внутрішній глибині й сумісності, можуть одружуватися лише наполовину за покликом серця.

Терези покладливі, і вміють знайти спільну мову з людиною. Їхньому тілу не вистачає чогось інстинктивного, тварини, тому воно повинне підтримуватися сверх'обільним, іноді порнографічною уявою. Вони зроблять майже все, що завгодно, лише б не опинитися самотніми.

Жінки-Терези ніжні й чарівні, можуть адаптуватися з будь-яким чоловіком, іноді навіть до самозречення й мазохізму. Це ідеальні помічниці, що знаходять щастя в успіхах чоловіка. Але вони теж відвертаються й можуть шукати щастя на стороні, якщо не почувають себе улюбленими, втішаються швидко.

Чоловіки-Терези не намагаються зобразити із себе завойовника, а часто очікують від жінки першого кроку. Якщо жінка першого кроку не робить, то Ваги відчувають себе відкинутими і небажаними, вони здаються й шукають удачі десь ще. Схильні зваблювати кожного в будь-який час, якщо Терези впевнені, що їх хочуть, що вони є центром уваги обранця.

Немає партнера більш чарівного, великодушного й більш пристосованого. У зворотному випадку Терези стають холодними і похмурими. На Терезів легко впливати. У досягненні успіху й мети вони розраховують на жінок.

Чоловіки і жінки іноді коливаються між двома прихильностями, які здаються їм рівною мірою необхідними.Буває, що все життя намагаються об'єднати, сполучити їх, зробити обидва предмети любові друзями.

Щоб зробити вибір, Терезам необхідно спочатку навчитися любити, приймати рішення, спираючись на почуття.

Для Терезів найбільше підходять знаки: Овен, Лев, Водолій, Близнюки.

Слід остерігатися Рака і Козерога.

 • Любовний гороскоп для знаку Водолій
 • Любовний гороскоп для знаку Риби
 • Любовний гороскоп для знаку Овен
 • Любовний гороскоп для знаку Телець
 • Любовний гороскоп для знаку Близнюки
 • Любовний гороскоп для знаку Рак
 • Любовний гороскоп для знаку Лев
 • Любовний гороскоп для знаку Діва
 • Любовний гороскоп для знаку Скорпіон
 • Любовний гороскоп для знаку Стрілець
 • Любовний гороскоп для знаку Козеріг

Повернутися в меню гороскопів