загрузка...
ГОРОСКОП     |     Любовний гороскоп на 2010 рік

Любовний гороскоп

Любовний гороскоп вбереже вас від гіркоти розлук і болю розчарувань. Він вкаже шлях до вашої другій половині, вистелений зірками. Любовний гороскоп розповість, як зберегти любов і сховатися від страху самотності й порожнечі. Розкриваючи секрети справжньої і відданої любові кожен день, любовний гороскоп вчить щирості і взаєморозуміння.


Історія моди

Любовний гороскоп. Овен

Готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це і ряду випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти.

Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить будь-які установки в ім'я здійснення своїх перших бажань. Дівчинка-жінка стане неусвідомленої задиракою і сама підведе себе під неприємність.

Мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду. Якщо вони закохуються, ніщо не встоїть перед їх пристрастю. Їх часто тягне заборонний плід вони прагнуть дістати його за всяку ціну. Натомість готові віддати себе.

Вони великодушні, часом розважливі. При відштовхуванні пристрасть Овен переходить в одержимість. Рання гордість і лють, а іноді аж до вбивства. З іншого боку, вони швидко примирюються і заспокоюються.
Для Овен будь-яке гарне пригода, спокуси - запрошення до зміни.
Всі Овени імпульсивні, поривчастий, іноді наївні.

Майже зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися також як у примхливої дитини. Як діти вони люблять хвалитися, "зривати" оплески.

У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко віддані, але тимчасово, поки відносини не визначилися. При першу ознаку повторюваності все кидають і видаляються.
Примітивний чоловічий тип має щось від печерної людини. Він прагнути підпорядкувати жінку і реалізувати сексуальні потреби, але покинути її, коли все позаду. Більш розвиненою тип хоче бути героєм для коханої, мріє про подвиги для неї.

Овен не виносить, щоб його обмежували в прагненні до волі, ідеалу, амбіції. Коли втрачає себе на час, руйнується життя. Якщо його не обожнюють, починає боятися себе.

Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не контролює свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона пориває з ним. Більш розвиненою тип - тип абсолютної любові і відданості.

Дилема: конкурувати або кооперуватися. Зі своїм другом любить домінувати, підкорятися тільки більш інтелектуальному й розвиненому напарникові.
Тоді вона може стати чудовою коханкою, чиїми капризами зневажають через їхню тимчасовості.

Одруження у Овен перебуває під більшою загрозою, ніж у інших знаків, потребує в любовному терпінні для збереження шлюбу. Його енергію слід направляти обережно, не пригнічуючи його ентузіазму, надаючи потрібний напрямок.
Овен повинен уникати в шлюбі й дружбі Раку, Скорпіона, Риб. Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.


Любовний гороскоп. Телець

В юності мрійливі, закохуються задовго до появи першого об'єкту кохання. Коли це трапляється, їм треба час, щоб прокинутися, відкритися реальності, іншій особистості, поки їхня особистість стане об'єктом любові.
Пристрасть навіть у більш зрілі роки виникає не раптом, а росте повільно й непомітно, але коли почуття заговорять, більш чуттєвого знака немає. Від свого вибору він не відступає.

Для Тельців почуття й бажання - одне і теж. Захопленість у Тельців повна: він іде до кінця, незалежно від того, солодкий або гіркий цей кінець. У любові Тельця не зможе зупинити ані критика, ані незручність, ні дискомфорт, хоча в інших відносинах Телець практичний.
Чутливість Тельця вище сексуального потягу, її видно в усьому, що відноситься до коханої людини: одягу, кольору обличчя, запаху, тону голосу. Любов Тельця таїть у собі інтимність і ізоляцію пустельного острова в сонячному сяйві, містику теплою і темною печери. Вона глибоко зворушлива, ніжна, не ускладнена нічим і тривати довго.

Тельці хочуть володіти своїм коханим (-ою) і належать їм до кінця.
Якщо дійсність не відповідає ідеалу, Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри, не хоче ніяких примирень і відволікань, іноді навіть може померти через розбитого серця. Можуть впадати в інші крайнощі - "донжуанством", алкоголізм, обжерливість, але це порівняно рідко.

З жінок-Тельців виходять найжахливіші старі діви, чоловіки-Тельці в цілому тепліше, вдумливіше, вони віддані коханці, хоча й власники, їм приємно задовольняти всі потреби своїх обраниць і навіть оточувати їх розкішшю. Але вони не конкурують з іншими чоловіками за прихильність до своєї коханої, не ділять її з іншими, не йдуть на компроміс, не забувають і не пробачають зрад і обманів.
Жінки-Тельці хочуть поклоніння й чекають від улюблених докази їх почуттів. Впевнена в цьому, стають урівноваженими, ласкавими і жвавими. Зазвичай вони знають, як утримати чоловіків.

Зв'язок з Тельцем - це заплутування, втягування часом у скрутне становище.Шлюб з Тельцем скидає з рахунків можливість розлучення й розрахований на гармонію.

З Тельців виходять ніжні батьки, із задоволенням піклуються про своїх дітей. Фізично й психологічно не переносять емоційної прихильності партнера до дітей.
Тельці процвітають у гармонії сімейного життя, не виносять сварок, можуть бути злегка диктаторами стосовно дітей.

Сентиментальний Телець і Скорпіон - дві протилежності один до одного. Не завжди сприятливий союз Тельця з Дівою, Козерогом, Водолієм, Левом (для любові і дружби). Слід уникати Риб, Рака.


Любовний гороскоп. Близнюки

Любити чоловіка Близнюка легко і приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким.
Не потрібно ускладнювати й драматизувати відносин, необхідно ставитися до всього спокійно і просто, не набридати йому і спробувати весь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не нарядам, а блискуче відшліфованій розуму.

Близнюки, як правило, одружуються не один раз, хоча чим пізніше укладений шлюб, тим більше ймовірності, що він зберегтися надовго, може бути назавжди.

Близнюки мають здатність читати таємні думки. Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою відчуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди й у всьому. Але майже всяке правило має виключення.

Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі.

У ранній юності жінка-близнюк абсолютно непередбачувана і любов для неї - тільки гра. Але чим старше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися.
З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, так як саме любов - та область, де найкраще розкривається жіноча сутність, її багатство та складність натури.
Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може змагатися з нею по винахідливості в любові. З нею ніколи не засумуєш.
Для впевненості в постійності жінки-Близнюка необхідно завжди перебувати поруч з нею, нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями та почуттями, піддана частій зміні настроїв.

Їх вабить до Водолія і Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем, шукають Лева, Овена, Рака, повинні уникати Риб і Скорпіона.


Любовний гороскоп. Рак

Найчутливіший і емоційно вразливий з усіх 12 знаків. Може жити найбагатшою і самої болісної життям.Успіх його, як індивідуума, залежить від того, чи зуміє він зруйнувати проблему взаємин з матір'ю, щоб не залишитися залежним від неї.
Часто відкидає фізіологічний аспект любові. Тому цей знак легше для жінок, що вирішують проблему взаємин з матір'ю тим, що самі стають матерями. Багато хто не в силах порвати з сім'єю і залишаються старими дівами або компаньйонка батьків.

В юності Раки - романтики, мріють про ідеальну любові. Вони - тиха, глибока вода. Уява випереджає життєвий досвід. При реалізації першого захоплення їх чутливість, глибина почуттів роблять їх прекрасними, ніжними коханцями.
Але від кожної сексуального зв'язку вони чекають виняткової любові, що розуміє, що вражає, що підтримує, а у відповідь віддадуть себе цілком і оточать партнера ніжністю.

Ці романтики можуть бути тиранами, власниками, вони звичайно першими відчувають удар від розчарування і біжать від ворожого світу, якщо можна, до матері, або шукають порятунку на самоті.

Чоловіки-Раки можуть бути мирними, спокійними і простими, а любов їх вірною й непохитною. З таких виходять віддані чоловіки й батьки, що живуть тільки для сім'ї. Інші можуть бути примхливими, що мучаться загадками для самих себе, витонченими і неоднозначними. Цей тип кочує від жінки до жінки в пошуках свого ідеалу або ж впадає в фатальне безвідповідальне відчуття. Він навіть може накласти на себе руки або об'єктом любові. Деякі знаходять жінку досвідченіше і старше себе, яка вміє виявити їхні потенційні можливості, в основному ліричні і філософські. Робить вона це через підтримку й умиротворення, і тоді віддача Рака дуже велика.

Жінки теж діляться на два типи: чарівних, ласкавих, занадто соромливих, іноді фригідними, трохи задерикуватих з дитячими спалахами роздратування, і жінок, що намагаються відрізати себе на п'єдестал, вселити почуття недосяжності любові. Перший тип може добровільно довести себе до того, що стане сущим об'єктом сексу, смиренної до рабства, переоцінюють чоловіка, що шукає в ньому ідеального батька, "квочки", вони часом зайво опікують своїх дітей.

І чоловіки, і жінки схильні підпорядковувати себе цілком своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо почувають себе улюбленими, і вони найважчі, якщо не відчувають любові, самі живучи при цьому важкою болісною життям.
Єдиний знак, що може знайти взаєморозуміння з усіма, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.


Любовний гороскоп. Лев

Лев - знак, сприятливий для чоловічої частини принаймні там, де чоловіку дозволено ще створювати імперію, династію.

Для жінок-Лева часто скрутна реалізація їх романтичної амбіції:
знайти чоловіка, який поставить її на п'єдестал, на який у неї є право. Вони звичайно намагаються вийти заміж за високостоящіх на соціальній драбині, довго утримуються від шлюбу, поки не знайдуть того, кого, як їм здається, хочуть: чоловіка із грішми, що дозволить їй як слід виглядати і верховодити будинку. Вони вважають любов козирною картою в грі з життям і стримують свої почуттєві питання, яких у них занадто багато, часто бувають фригідними.

Багато жінок-Леви думають, що вони красиві, часто так воно і є. Вони бояться фізичної близькості через страх втратити красу, багато розплачуються нервовим зривом приблизно до 30 років на одруження або заміжжя з розрахунку.

Чоловіки можуть бути самими великодушними й щедрими коханцями або шанувальниками. Вони не дуже ніжні, але дуже жагучі. Вони хочуть знайти жінку, гідну їх самих та їхніх великої романтичної долі, для якої, на їхню думку, вони породжені. Вони не можуть уявити, що якась жінка може їх відкинути. З іншого боку, вдалий комплімент Льву кидає його до ваших ніг, в ньому є щось від павича.

Любов для Лева - свято, екзальтація. Апетити Львів великі, бажання наполегливі, біль глибока, вони не бачать сенсу в нерішучості, у сумнівах щодо почуттів і ситуацій. Вони не люблять, щоб їм ставали поперек дороги.
Якщо Лев не любимо, він не може простити собі свого вибору - його злість руйнівна. З іншого боку, ніяка жінка не може стояти на його шляху до положення в житті і кар'єрі. Якщо вона це робить, то Лев позбувається від принизливого для нього бажання, навіть якщо це загрожує для нього самотністю.

Процвітаючий у суспільстві Лев може дозволити верховодити собою вдома, коли ніхто цього не бачить. Він може бути самим поступливим чоловіком. Невдаха ж може бути найжахливішим тираном в особистих відносинах, норовистим, помпезним, ображає жінку, звинувачує її у всіх невдачах життя.

І чоловіки, і жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між любов'ю і становищем у суспільстві на користь любові і постараються подолати марнославство, коли зроблено вибір.
Леви щасливі зі Стрільцем, Овен, Близнюками, Терезами. У дружбі і шлюб слід уникати Скорпіона й Тельця.


Любовний гороскоп. Діва

У Діви немає природного інстинкту що-небудь робити. Якщо їх серце спіймано, вони відступають, ідуть в укриття, щоб подумати. Вони ненавидять і бояться всякої невідомості й очікування.
Деякі Діви бояться, що виношування дітей позбавить їх жіночності, привабливості. Інші стають матерями, прив'язаними до дітей, і відмовляються від своєї незалежності.

Пристрасть здається Діві хворобою душі, яку розум повинен витягти. Вони аналізують свої почуття, намагаючись звести їх до мінімуму за допомогою розуму, сумнівів, дебатів, глузування, будучи при цьому прив'язаним сильніше, ніж вони думають.
Діви - гарячий лід, вони не виливають свої почуття і любов, доводячи справами більше, ніж словами. Ніжність приймає форму приниження: клянучись у відданості, того ж не чекають у відповідь. І вони дотримують слова. Вони розраховують на відносини, де головний акцент робиться на чесність, чистоту, глибоке цнотливість, прихильність, якщо вони не можуть мати цього, то віддають перевагу самотність.

Жоден знак не має більшої кількості холостяків і старих дів, ізольованих у вежі критицизму. Найбільші труднощі зустрічаються на першій стадії відносин. Діви сковані або відчувають незручність, коли треба дати зрозуміти іншому, які почуття вони плекають, іноді упускають свої можливості, залишаються самотніми, замучений пристрасними бажаннями чи ретируються на рівень звичайних загальноприйнятих відносин, які приносять їм байдужність, але спокій, що дає кожному з партнерів сидіння в самоті, приводить їх до глибокого животіння. У пізні дні життя вони раптом підривають все це заради однієї неймовірної пристрасті.
Діва має найбільший відсоток зупинки, затримки в останню хвилину: майже все зробивши, зупиняються.

Коханці-Діви поділяються на 3 категорії: щасливий тип поєднує справу із задоволенням; це чарівний з рівним характером чоловік, який любить кухарнічать і робити всякі домашні справи. Жінки цієї категорії ласкаві, оживлена, віддана і "подає каву в ліжко".
Помірний тип може бути холодним до латентної імпотенції, він пуританин, незграбний послушник, фантазують на самоті, пориває короткочасними пригодами. Жінка цього типу може бути узкомислящей, що робить зі свого самотності монумент чесноти або перетворюючи життя навколо себе в табір муштри і вдома.
Третій тип дає можливість сексу диктувати свої правила, має пригоди за пригодами, серце при цьому майже не бере участь, іноді зі схильністю до порнографії. Жінки цього типу можуть почати як Лоліта і закінчити як німфоманки в чернечому одязі.

Сприятливий союз з Козерогом, Тельцем, Скорпіоном і Раком. Слід уникати Овена, Стрільця.


Любовний гороскоп. Ваги

Терезами управляє шлюб, більше інших знаків Терези мають потребу в союзі з партнерами, щоб почувати себе досконалими.
Терези - міст між Дівою, якою керує розум, і Скорпіоном, керованим бажаннями.Міст висячий і коливний, позначає також кінець людського роду, що значить - обмежена енергія, короткий подих, недолік фізичних сил. Звідси випливає і те, що старість у Терезів не є сильним пунктом. Вони можуть відчувати її уколи, правда дуже пом'якшені.

Вони не закохуються з першого погляду, не поневолені почуттями. Для Терезів Венера позначає додаткову любов. Завершуючи індивідуальний і соціальний портрет Терезів, необхідно відзначити, що основною рисою є вміння ладити з людьми, подобатися в суспільстві.
Терези сентиментальні, вони не можуть не бути ніжними, потреба в суспільному схваленні може змусити їх віддати перевагу гарному обличчю або вигідному положенню, ніж внутрішній глибині й сумісності, можуть одружуватися лише наполовину за покликом серця.

Ваги поступливіші і можуть знайти спільну мову з людиною. Їхньому тілу не вистачає інстинктивного, тварини, тому воно повинне підтримуватися надрясною, іноді порнографічною уявою. Вони зроблять майже все, що завгодно, лише б не бути самотніми й мати діалог.

Жінки-Терези ніжні й чарівні, можуть адаптуватися з будь-яким чоловіком, іноді навіть до самозречення й мазохізму. Це ідеальні помічниці, що знаходять щастя в успіхах чоловіка. Але вони теж відвертаються й можуть шукати щастя на стороні, якщо не почувають себе улюбленими, втішаються швидко.

Чоловіки-Терези не зображують із себе завойовника, а часто очікують першого кроку від жінки. Якщо жінка не робить першого кроку, почувають себе небажаними і відкинутими, здаються й шукають удачі ще десь. Схильні зваблювати кожного, якщо впевнені, що їх хочуть, що вони є центром уваги обранця.
Немає партнера більш чарівного, великодушного й більш пристосованого. У зворотному випадку Терези стають похмурими й холодними. На них легко впливати.
Вони розраховують на жінок у досягненні успіху й мети.

Чоловіки і жінки іноді коливаються між двома прихильностями, які здаються в раною мірою необхідними. Буває, що все своє життя намагаються об'єднати, сполучити їх; зробити обидва предмети любові друзями.
Щоб зробити вибір, Терезам необхідно спочатку навчитися любити, приймати рішення, спираючись на почуття.
Для Терезів найбільше підходять: Овен, Лев, Водолій, Близнюки, варто уникати Раку й Козерога.


Любовний гороскоп. Скорпіон

Скорпіон - натура почуттєва, схильна до надмірностей, у тому числі й у любові. Скорпіон немов створений для неї. Він прагнути до неї всім своїм єством.
Скорпіон не допускає поразок. Знає ціну своєму чарівності.Скорпіон, якщо обставини складаються так, що шлюб укласти неможливо, буде любити свого обранця міцніше й ніжніше, ніж законна дружина або чоловік. Він прислухається тільки до того, що говорить його серце.

Чоловік Скорпіон не схильний проявляти на людях свої почуття. На людях він грубий, неуважний, і навіть жорстокий, наодинці він зізнається в істинне ставлення. Він дуже підозрілий і ревнивий.

Жінка-Скорпіон почасти чаклунка. Шостим почуттям вона з першого погляду довідається свого майбутнього обранця. Йому нічого не залишається, як підкоритися її чаклунським чарам.
Вона незвичайно жагуча натура. Але пристрасність має відношення тільки до любові. Випробовує подібні почуття в крайності: або дуже любить, або скажено ненавидить.
Жінка-Скорпіон, будучи страшенно ревнивою, не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до Скорпіона дуже важко, так як вона привертає до себе погляди.

Для шлюбу й співробітництва підходять Рак, Риби, Терези, Діва. Повинен уникати Водолія й Лева.


Любовний гороскоп. Стрілець

Вогонь Стрільця не схожий на палкість Лева й Овна. Це вогонь, що жевріє під золою - перегорілі, але ще не згаслі вугілля внутрішніх страстей. Нескінченно мінливий Стрілець може заявити про себе.
Одні - безліччю різних способів направляти свої цілі вертикально на високі духовні вершини, вважаючи фізичний акт любові засобом містичного абстрагування, або на громадські устремління. Вони шукають партнера, що стоїть в житті набагато вище за них, якому вони за це "продають" свою зазвичай ідеальну пристрасть.
Інші вибирають горизонтальну мету й немає кінця з завоювань. Любов спорт, пригоди, захват, коротше - Дон Жуан на високій коні, але до пізнання життєвого уроку Стрільця: "Стріла і мішень у кінцевому рахунку одне ціле", націлене в їхнє власне серце.

Чоловіки-Стрільці люблять комфорт, певну атмосферу легкості, розкоші, віддають перевагу жінці, яка не тільки підвищує їх горду думку про себе, а й добре веде домашнє господарство, справляючись з ним у відсутності чоловіка. Вони можуть бути відмінними батьками й захисниками, але люблять випробовувати своє чоловіче єство. Можуть бути самими вірними чоловіками, вважаючи це своєю чоловічою прерогативою.
Ніхто більше не дотримується настільки дволиких понять про міру. Вони впадають в напади лютої ревнощів, якщо їм платять тим же. Вони не прощають зрадництва, особливо якщо думають, що про це знають інші. Стрілець ненавидить скандали, як ніхто інший, всіляко їх уникає.

Жінки-Стрільці або вкрай горді, войовничі, або це величні патронеси, що бажають, щоб їх любили чоловіки, яких вони можуть любити, поважати й зводити на п'єдестал.
Найбільше їм дороге ім'я.Деякі самі люблять, щоб їх звеличували й поклонялися їм. Вони теж не прощають зрадництва, але роблять все для уникнення скандалу, інші не люблять бути зв'язаними і вважають за краще заміжжя вільну любов або конкурують із чоловіками за прихильність іншої жінки.

І чоловіки, і жінки надають перевагу партнера, що виділяється їхнього оточення.
Людини не тільки іншого соціального середовища, але й іншої раси й релігії або іншої країни, до якого вони раді переїхати й жити, хоча б і у вигнанні, але з прерогативами добровільної "закордонними".
Стрілець щасливий у шлюбі, дружбі і справах з Близнюками, Овен, Водолієм, Терезами та Левами. Завжди прагне уникати Діву.


Любовний гороскоп. Козеріг

Подібні до червоного вина, можуть поліпшуватися з віком, коли зникне внутрішня скутість. Спочатку вони далекі з людьми через далекий зв'язок з інстинктами. Вони противляться захопленню, страху втрати і страждання. Вони хочуть мінімум задоволень через мінімум болю, але маска крижаної байдужності може приховувати самі болісні пристрасті, які придушуються, щоб уникнути почуттів. Наслідок - зриви різної форми.

Деякі намагаються заповнити внутрішню порожнечу спрагою влади й колекціонуванням, інші йдуть у мовчання або в нервові примхи, і, буває, занедужують фізично в пустелі егоїзму й скнарості.
Інші погоджуючись з такою долею, живуть нещасливо на самоті, наче байдужність є природним людським станом, або вдають, що примирилися з долею, проголошуючи свою самітність доказом своїх духовних достоїнств, ховаючи догматизм і жовчну уїдливість під покривом фальшивої доброти.
Інші можуть бути піддані пам'яті про втрати в минулому і відмовляються пробачити зради. Вони вірні, лояльні і живуть невтішної сумною і глибоко ранимою життям.

Багато хто може жити самотньо, без любові чи ледве не до 45-50 років. Потім вони відкриваються, підкорюються всьому, проти чого боролися й що відкидали, і віддаються цьому цілком.

Багато чоловіків - жінконенависників і залишаються старими холостяками. Якщо й дивляться на жінку, то шукають чесності, надійності, завершеності, звичайно серед колег у своєму колі. Частіше віддають перевагу жінці старшій за себе, бажано із грішми, некапризну, яка була б спокійної, добре підтримувала порядок і мало витрачала. Не допускають скандалів, не розлучаються. Дружина ніколи не довідається про його даму серця. З іншого боку, немає кращого компаньйона для жінки в літньому віці, ніж він.

Жінки-Козероги іноді бувають дуже жесткосерднимі.Вони ненавидять роль домогосподарки, воліють зробити кар'єру і домогтися незалежності, чим захопитися спокусливим романом, часто залишаються холодними в обіймах партнера.
Заміж вони виходять у силу фінансових і соціальних причин. Деякі з них мають комплекс "попелюшки", вони хочуть бути коханими, тому що вважають себе досить привабливими.

Інші Козероги бувають спокійними й привабливими дружинами. Якщо коханцеві-козерогові не везе, він може примиритися. Внутрішньою зброєю йому служить віддаленість інстинктів. Козероги страждають менше від інших знаків.
В емоційному плані Козеріг повинен шукати Тельця, Діву, Скорпіона, особливо гарна співдружність зі Скорпіоном. Слід уникати Близнюків і Рака.


Любовний гороскоп. Водолій

В емоційному плані Водолій розкривається складно, чуттєвість у нього зливається з власною уявою. Люблять мріяти про незвичайне, особливо в юності, оточують об'єкт любові містичним ореолом, рідко відповідає дійсності, іншими словами, вони часто ідеалізують обранця, потім розчаровуються і відмовляються від любові в ім'я дружби.
Деякі зупиняються на "відносному" щастя, в якому колишні сентиментальні риси відіграють підлеглу роль. Інші ховають внутрішню уразливість під шаром льоду, змішаного з блискучою жорстокістю, деякі можуть навіть стати цинічними, відчуженим, навмисно неприємними, огидними, але так буває рідко.

Жага престижу - це пастка для Водолія. Уявлення, що їх легко може зачепити життя, особливо любов, є ілюзією. Пристрасть може пройти крізь їх, але не зруйнує серця.
Вони незмінно повертаються до чистоти свого джерела (Водолій) - дружбі й обраним прихильностям. Їм рідко притаманна ненависть, ще менше, ніж Близнюкам і Терезам. Для них нестерпні відносини, коли є "пташкою в клітці".

Водолії рідко носять обручки. Якщо вони поневолені відносинами, то думають тільки про звільнення, яке готують мовчки. У Водоліїв найвищий відсоток розлучень. Вони з більшою готовністю віддають себе компанії, ніж одній людині. Можуть більше дати чужим, ніж членам своєї сім'ї.
Жінки можуть бути незговірливими в питаннях любові, не звертають увагу на громадську думку, релігію, національність, як і чоловіки, хочуть свободи. Вони виключно жіночні, чуттєві. Якщо чоловік з розчаровує, то палкість їх зменшується і може зникнути зовсім, але якщо він намагається відновити гарну думку про себе, жінка зробить все можливе, щоб йому допомогти, поки не поставить його на п'єдестал.

Урок для Водоліїв: не жертвуйте любов'ю заради дружби.Для шлюбу, дружби і співпраці Водолія потрібно шукати Терези, Льва, Риб, Стрільця, Близнюків. Уникати Тельця і Скорпіона.


Любовний гороскоп. Риби

Стільки варіацій, скільки риб у море. Чоловік у діапазоні від Дон-Жуана, що жадає віддати себе всім жінкам (акула в океані любові) - до мовчазно страждає жертви любові.

Жінки від романтичної, містичної, фатальної жінки - до м'якої, відданою, хоча і не дуже покірною дружина, що належить єдиному чоловіку цілком і назавжди, що здається занадто гарною, щоб в це повірити.

Є й обожнюють своє "божество" на відстані і нікому не відкриває своїх почуттів, тим більше об'єкту страсті. Любов займає почесне місце, вони можуть любити на найвищому рівні екзальтованість, або не любити зовсім звести любов до нижчого рівня - це може бути рай або пекло.

Немає більш складного серця, чим серце Риби - воно широко, загадково, незбагненно як море. Його населяють різноманітні пориви. Любов приходить до Риб таємно й росте непомітно. Вони самі рідко знають, де вона починається і де скінчилася. Удавана індиферентність пояснюється внутрішньою скутістю або страхом зв'язати себе надовго. Можуть підтримувати платонічні відносини й переживати свою пристрасть поодинці, без явної потреби, їхня чуттєвість сильна й заразлива.
Вони не завойовники, а надають перевагу, щоб їх вибрали, але повинно бути видно, що ви віддаєте перевагу їх, і нікого іншого. Вони не борються із суперником, краще підуть зі шляху, побажають вам щастя з іншою людиною. Вважають за краще принести нелегку жертву, ніж влаштувати сцену ревнощів. Головні труднощі - не знають, як почати, зав'язати відносини з людиною, але й не знають, як їх порвати.

Коливаються - залишити, покинути, або повернутися. Мовчазна похмурість, багато хто закохуються в збиткових людей, моральних і фізичних калік, яких намагаються врятувати своєю любов'ю, тому що любов для багатьох Риб позначає допомогу, вони повинні відчувати себе бажаними, розуміючими, бути щасливими без сумніву. Якщо це так, то немає більш відданого, поступливого, прощає партнера.
Урок для Риб: учитися не жертвувати синицею в руках заради журавля в небі.

Риби щасливі з Дівою, Тельцем, Раком і Козерогом, розуміють без слів Скорпіона. Їм слід уникати Терезів і Близнюків.