загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Лев. (23 липня - 23 серпня)

Загальний гороскоп Близнюки. (21 травня - 21 червня)

Вплив: Меркурій.
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сірий, світло-жовтий, сіро-блакитний, помаранчевий (зелений колір - невдалий).
Камені: хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
Метал: золото, амальгама, срібло.
Анатомічна емфаза: плечі, передпліччя, кисті рук.
Талісман: змія, маска.
Сприятливі дні: середа, неділя.
Несприятливі дні: четвер.
Цифри: 3, 5, 12, 18.
Країни: Англія, Вірменія, Канада, США, Єгипет, Бельгія.
Народжені з 21 по 31 травня - під впливом Юпітера - розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Вони знаходять задоволення в релігійних міркуваннях через брак слави і грошей.
Важливі роки: 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70.
Характер народжених з 1 по 10 червня - під впливом Марса - агресивний. Вони глузливі і неспокійні, заклопотані.
Важливі роки: 8, 10, 16, 20, 32, 40, 48, 56, 64, 72.
Народжені з 11 по 21 червня - під впливом Сонця - натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні і балакучі.
Важливі роки: 10, 20, 30, 40, 50, 60,, 70, 80.

Характеристика Близнюка

Здоров'я народилися під знаком Близнюки

Вплив Меркурія може викликати розумові і мовні розлади, апоплексії, захворювання легень, плеврит, астму.

Найбільш поширені хвороби: алергії (від ліків і їжі), застуда, нервозність.

Слід уникати великого споживання м'яса.

Близнюки часто схильні безсонні, тому вночі вони погано відпочивають. Незважаючи на всі об'єктивні причини вони повинні вміти розслаблятися, щоб запобігти нервове напруження і можливі нервові зриви.

Щоб попередити хвороби, Близнюки повинні стежити за своїм здоров'ям, частіше бувати на свіжому повітрі і приймати повітряні і сонячні ванни. Якщо Близнюки будуть нехтувати подібними порадами, це може погано позначитися на їх крихкому здоров'я. Частіше, ніж з іншими, з ними відбуваються нещасні випадки; вони схильні до хвороб легень і кишечника, а також артритів, ревматизму і головним болям.

Близнюки захворюють в основному не від перевтоми, а швидше від нудьги і самотності.

Темперамент і характер народилися під знаком Близнюки

Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, говіркий, мужній, гуманний, з привабливою зовнішністю.

Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія.Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти.

Народжений під впливом Меркурія, прагне мати у своєму розпорядженні собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Близнюки шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, Близнюки володіють рухомим розумом. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливість і розкидання.

До розвиненого розуму Близнюків слід додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Близнюки неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові.

Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача і сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі відбуваються через відсутність енергії і схильності пускати все на самоплив. Близнюкам шкодить схильність до фаталізму і мінливість. Приклавши зусилля й завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху.

Близнюки за характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У Близнюків мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям.

Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття.

Близнюки спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому положенні Сатурна народжуються непорядні і нетактовні люди.

Близнюки милі, володіють розумом, легкістю, невимушеністю, згідливі, люблять зустрічі, подорожі, скороминущі контакти й зв'язки.

Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини.

Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під ним володіє швидкістю, реакцією, часто літературним даром.

Негативна якість обдарованих Близнюків - мінливість. Величезна їх пристосовність, так само як і схильність до обману й неорганізованості.Не дуже міцні, Близнюки бояться втоми, тому що швидко стомлюються, тому що жвавість їх перевищує сили.

Професії народилися під знаком Близнюки

Під знаком Близнюків народжується багато людей розумової праці.

Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, який пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле - та радіорепортери.

Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, поштовими службовцями, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, вченими.

Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють даром складу і умінням будувати фрази. Близнюки вміло складають доповіді, звіти, документи і підручники, складають п'єси й пишуть книги, при чому найчастіше це романи, життєпис або науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листи.

Близнюки здатні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова зазвичай французька. Мовні здібності Близнюків настільки великі й різноманітні, що вони можуть переконати кого і в чому завгодно. В устах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а брехня здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не так уже й часто, тому що він в душу ідеаліст. І все ж таки слід визнати, що ці здібності, поряд з неймовірною спритністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук. Область, в якій з Близнюками важко суперничати підприємництво.

Будучи легковажними, Близнюки володіють уявою і здатністю до науково-дослідної роботи.

Меркурій може зробити з близнюків як генія, так і авантюриста.

Сатурн надає позитивний вплив на Меркурій, і якщо він знаходиться в сприятливому положенні для Близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької діяльності, дипломатичної діяльності (службі).

Любов народилися під знаком Близнюки

Любити чоловіка Близнюка легко і приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким.

Не потрібно ускладнювати й драматизувати відносин, необхідно ставитися до всього спокійно і просто, не набридати Близнюк, і спробувати весь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не нарядами, а блискучим відточеним розумом.

Близнюки, як правило, одружуються не один раз, хоча чим пізніше укладений перший шлюб, тим більше ймовірності, що він збережеться на довго, може бути назавжди.

Близнюки мають здатність читати таємні думки.

Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою відчуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди й у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим виключенням є коханий Близнюк. Тут уже ні про яку надійності говорити не доводиться. Близнюк може піти за хлібом в сусідню булочну, а повернутися через три дні.

Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі.

У ранній юності жінка Близнюк абсолютно непередбачена і любов для неї - тільки гра. Але чим старше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися.

З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, так як саме любов - та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство і складність її натури.

Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може змагатися з нею по винахідливості в любові. З нею ніколи не засумуєш.

Для впевненості в постійності жінки Близнюка необхідно завжди перебувати поруч з нею, весь час нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями та почуттями, піддана частій зміні настроїв.

Їх вабить до Водолія і Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем. Шукають Лева, Овена, Рака.

Повинні уникати Риб і Стрільців.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Характеристика ваг "> Ваги. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)