загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Скорпіон. (24 жовтня - 22 листопада)

Загальний гороскоп Діва. (24 серпня - 23 вересня)

Вплив: Меркурій.
Символ: Діва, куб, чан.
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений. Камінь: нефрит, сердолік, жовтий сапфір ("котяче око"), агат, карнеліт, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.
Метал: олово, мідь.
Квіти: айстри, мати й мачуха, червоні маки.
Анатомічна емфаза: печінка, шлунок, кров, кишечник, нижні кінцівки, коліти, загальна нервозність.
Талісман: коник, астра.
Щасливий день: середа.
Невдалий день: четвер, п'ятниця.
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27.
Країни: Греція, Палестина, Росія.
Народжені з 24 серпня по 2 вересня - під впливом Сонця - мають почуттям гармонії, спокою і тенденцію до сидячої життя.
Важливі роки: 21, 31, 50, 51.
Народжені з 3 по 11 вересня - під впливом Венери - потайливі, соромливі, часто однолюби.
Важливі роки: 16, 21, 24, 31, 32, 40, 50, 70.
Народжені з 12 по 23 вересня - під впливом Меркурія - скромні й спритні, іноді ледачі, часто пізні шлюби.
Важливі роки: 16, 21, 24, 30, 31, 33, 41, 50.

Характеристика Діви

Здоров'я народилися під знаком Діва

Тіло Діви не відчуває себе частиною природи. Воно не має енергії Овна, запасу життєвих сил Тельця, еластичності Близнюків, витривалості Рака, опірності Лева. Воно тлінне, легко втомлюється, часто виглядає хворобливо. Легкі і м'язи бувають недорозвиненими, але тіло виявляється оснащення першокласної нервовою системою, яка знає, як впоратися з цим недоліком. Стежить за симптомами і не дає поганому посилюватися. Іноді це може приводити до перебільшена увага до свого здоров'я, іпохондрії, манії чистоти, до страху перед мікробами, яке виключає всякі нормальні контакти, що може вилитися в статеве утримання.

Головна небезпека Діви - запор, загрозливий отруїти всю систему, якщо занадто затягується. Пухлини відносно рідкі, що не можна сказати про кишкових спазмах, що викликаються занепокоєнням, тривогами, хвилюваннями, від яких можна звільнитися на час, але які рідко виліковні до кінця. Запалення тонких кишок, уремія.

Превентивні заходи: легке регулярне харчування, здорова дієта. Регулярні прогулянки, годинник для сну і найважливіше - регулярний стілець. Лікування і помірне використання приписи. Діви іноді вважають свої хвороби покаранням за радість вдаватися до плотських втіх.

Темперамент і характер народилися під знаком Діва

Діва, можливо один із самих складних і багатих знаків Зодіаку.Потреба в культурі, в удосконалюванні, розумінні через логіку, дедукцію, систему.

Діви скептики, що не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів породженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, все відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Діви як коти розриваються між цікавістю й страхом.

Діва - знак котів і взагалі дрібних тваринок. Діви неспокійні, хочуть усе обміркувати, перш ніж робити. Іноді думають занадто довго, що позбавляє їх спонтанності, а іноді через це втрачають шанси, втрачають можливості.

Діви розумні, працездатні, надійні і можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, занудами, найбільшими мислителями й геніями.

Існує 3 різних типу Дев залежно від рішення основної проблеми стільця і запорів, а також жадібності-психологічного близнюка запорів.

ТИП I. Не в змозі вирішити цю проблему або вирішує її незадовільно. Він завжди стриманий, скований, стриманий. Ця тенденція може бути в діапазоні від позитивної до негативної крайності: від потреби в порядку, до маніакальної педантичності, від грошового збиральництва до великого коллекціонерства, від чистоти до надмірної педантичності, від обережного планування до відкладання всього на завтра.

ТИП II. Дійшов до зворотної крайності, до фізичного і психологічного поносу, як форми протесту і незгоди. Любить "бруд" всіх видів, спрага сили і влади, жорстокість до егоїстичності. Цей тип часто порівнюють зі Скорпіоном.

ТИП III. Змішаний, коливний між першим і другим, тримають однією рукою і дають інший. Проміжна особистість, неохайний сьогодні і охоплюваний пристрастю до чистоти завтра. Респектабельний громадянин раптом стає шаленим.

Всі типи відбиваються в одязі, класичний бездоганний стиль, консервативний, що піклується про деталі, але без особливої фантазії, сміливості чи свободи. Іноді навмисно - вишукано, сверхформально. Це може перейти в сірість, одноманітність, що втратила всякий зв'язок з модою. Такі люблять усі доношувати, коливаються в покупці нових речей. "Позитивна" Діва носить ретельно добирати і підігнані одяг, яка справляє приємне враження простий.

Професії народилися під знаком Діва

Діви уважні в юності до вибору професії, усвідомлюючи, наскільки життя серйозна, хочуть вчитися і працювати над собою все життя.Любов до деталей і досконалості, гострий аналіз, іноді переходить у жадібний педантизм, занепокоєння про здоров'я, все це відкриває перед Дівами великі можливості.

Діви бездоганні незалежно від обраної професії. Вони можуть віддавати перевагу працювати самому, але це не виключає здатності до колективізму. Діви коректні з вищестоящими, строгі до підлеглих, іноді трохи зверхньо, поблажливі. Діви вважають незручним просити про підвищення. Їм іноді подовгу недоплачують, їм платять знаками заохочення, медалями, патентами. Вони уважні, обережні в грошових питаннях і можуть жити на невеликі гроші, уміють повільно збирати на "приємне" завтра, піклуючись про чорний день. Рідко ризикують в азартних іграх, не покладаються на удачу.

З Дів виходять гарні доктори, фармацевти, ветеринари, служителі невідкладної допомоги, акушери, масажисти, травники, діетврачі, лінгвісти, а також годинникарі, оптики, інженери, хіміки, клерки, дизайнери, фермери, пралі, чистильники, власники магазинів, секретарі, телефонні оператори, домашній персонал, цивільні службовці, фахівці з текстилю й догляду за кіньми. Діви вважаються "робочими бджолами" суспільства. Вони люблять свою роботу до самозречення. Це стрижень їхнього життя.

Любов народилися під знаком Діва

У Діви немає природного інстинкту що-небудь робити. Якщо їх серце спіймано, вони відступають, ідуть в укриття, щоб подумати. Діви ненавидять і бояться всякої невідомості й очікування.

Деякі Діви бояться, що виношування дітей позбавить їх жіночності, привабливості. Інші стають матерями, прив'язаними до дітей і відмовляються від своєї незалежності.

Пристрасть здається Діві хворобою душі, яку розум повинен вилікувати. Вони аналізують свої почуття, намагаючись звести їх до мінімуму за допомогою розуму, сумнівів, дебатів, глузування, будучи при цьому прив'язаними сильніше, ніж, вони думають.

Діви - палаючий лід, вони не виливають свої почуття і любов, доводячи справами більше, ніж словами. Ніжність приймає форму приниження, клянучись у відданості, того ж не чекають у відповідь. І вони дотримують слова. Вони розраховують на відносини, де головний акцент робиться на моральну чесність, чистоту, глибоке цнотливість, прихильність, якщо вони не можуть мати цього, то віддають перевагу самотність.

Жоден знак не має більшого кількість холостяків і старих Дів, ізольованих у вежі критицизму. Найбільші труднощі зустрічаються на першій стадії відносин. Діви сковані або відчувають незручність, коли треба дати зрозуміти іншому, які почуття вони плекають, іноді упускають свої можливості, повертаються самотніми додому, замучений пристрасними бажаннями чи ретируються на рівень звичайних загальноприйнятих відносин, які приносять їм байдужність, але спокій, що дає кожному з партнерів сидіння на самоті, призводить їх до глибокого животіння. У пізні дні життя Діви раптом підривають все це заради однієї неймовірної пристрасті.

Діва має найбільший відсоток зупинки, затримки в останню хвилину: майже все зробивши, зупиняються.

Коханці-Діви поділяються на 3 категорії: щасливий тип поєднує справу із задоволенням; це чарівний з рівним характером чоловік, який любить кухарнічать і робити всякі домашні справи. Жінка цієї категорії ласкава, оживлена, віддана і "подає каву в ліжко".

Помірний тип може бути холодним до латентної імпотенції, він пуританин, незграбний послушник, фантазують на самоті, переривалися короткочасними пригодами. Жінка цього типу може бути узкомислящей, що робить зі свого самотності монумент чесноти або перетворюючи життя навколо себе в табір муштри і вдома.

Третій тип дає можливість сексу диктувати свої правила, має пригоди за пригодами, серце при цьому майже не бере участі. Іноді зі схильністю до порнографії. Жінки цього типу можуть почати як Лоліта і закінчити як німфоманки в чернечому одязі.

Сприятливий союз з Козерогом, Тельцем, Скорпіоном і Раком.

Слід уникати Овена, Стрільця.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Характеристика скорпіона "> Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)