загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Діва. (24 серпня - 23 вересня)

Загальний гороскоп Лев. (23 липня - 23 серпня)

Вплив: Сонце.
Символ: Лев, лебідь.
Кольори: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір - невдалий).
Камені: бурштин, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз, Есмеральда.
Метал: золото.
Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
Анатомічна емфаза: серце, тканини, артерії, сітківка очей, сечовий міхур, ревматизм, псіхоімпотенція.
Талісман: сонечко, лев, орел.
Щасливий день: неділя.
Невдалий день: субота.
Сприятливі цифри: 1, 5, 9, 11.
Країни: Франція, Французька Африка, Італія, Чехословаччина, Арктика, Антарктида, Сицилія.
Народжені з 23 липня по 3 серпня - під впливом Сатурна - натури сильні, містичні, палкі, не люблячі самотності і примушення.
Важливі роки: 19, 39, 57, 76.
Народжені з 4 по 12 серпня - під впливом Юпітера - педантичні й розважливі натури, причепливі, люблячі арифметику й церемонії.
Важливі роки: 19, 36, 40, 57, 76.
Народжені з 13 по 23 серпня - під впливом Марса - натури сильні, владні, що люблять і поклоняються влади і командуванню. Розум поєднується з силою. Процвітають і процвітають в армії.
Важливі роки: 15, 19, 30, 35, 36, 57, 60, 76.

Характеристика Лева

Здоров'я народилися під знаком Лев

У Льва гарне здоров'я, неймовірна життєстійкість. Леви пишаються цим, як ніби це їх заслуга і особисту гідність. Опірність феноменальна, але переоцінюють свою силу і ризикують, віддаючи себе світові й людям, вимотуючи цю опірність хворобам.

Саме уразливе місце Лева - серце. Емоційні струсу і перешкоди позначаються на серце фізично, звідси уразливість для кровообігу: анемії, лейкемії, артрити, подагри, флебіти, емболії, ангіни, нервові депресії і зриви, крововиливи, особливо в сітківці ока, спазми, гангрени нижніх кінцівок, веснянки і сонячні опіки .

Хвороби зазвичай короткочасні, але гострі, з високою температурою. Леви краще реагують на природні лікувальні засоби, на все, що зріє під сонцем - трав'яний чай, засіб із слив та часнику, фрукти, хлібно-картопляна дієта, вітаміни.

Головне - регулювання витрат енергії, необхідність уникати надмірного куріння і споживання алкоголю. Критичний вік - близько п'ятдесяти років.

Темперамент і характер народилися під знаком Лев

Сонце означає життя, тепло, вогонь, полум'я, світло, свідомість, ідеалізм, дисципліна, променисте велич. Людська свідомість на противагу "місячним" підсвідомості. Внутрішньо Леви усвідомлюють свою соціальну роль, що може зробити з них шукачів статусу.На жаль, не всі Леви мають зовнішню подібність із царем звірів, але всі мають його амбіцію.

Леви - вогненно жагучі й чоловіки, і жінки, що відмовляються грати другу скрипку, вважають себе центром всесвіту, зіркою, відображенням свого власної уяви. Леви хочуть керувати, вести, вселяти, дарувати удачу, засипати подарунками, захищати, розважатися.

Леви можуть бути великодушними до нерозсудливості. У них немає почуття небезпеки. Лояльні, явні, відверті, Леви не можуть жити в моральному запереченні, їм потрібне пояснення і врегулювання при першій же тіні сумніву. Секрет їхньої сили - віра й правда.

Леви не люблять темряви, живуть у сусідстві з вогнем, війнами, катаклізмами, які самі іноді й викликають.

Ворог левів - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках наступає психічна інфляція: депресія, примхи, військовий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, що карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібного неспокійного авантюриста, що вважається тільки з самим собою. Наполеонівський комплекс може довести іноді до божевільні.

Жінки Леви хочуть, щоб їх помічали і дбають про те, щоб показати себе, вважаючи за краще шовку, орнаменти, яскраві кольори, різкі парфуми. Вони не дотримуються моди, вони її вводять і копіюють видних дам суспільства, якщо можуть собі дозволити, то багато витрачають на одяг, якщо ні - то підкреслюють кількість на шкоду o якості одягу і користуються дешевими хутрами, підробленими коштовностями, вульгарними парфумами.

Чоловіки Леви багато часу витрачають на вдягання, причісування. Вони добре виглядають у смокінгу. У Льва пристрасть до товстої кишені.

Професії народилися під знаком Лев

З самого початку Лев усвідомлює важливість вибору професії, суспільство чекає від них істотного внеску. На ставці вся кар'єра. Леви не хочуть вдаватися в дрібні деталі, грати підлеглу роль, а прагнуть до відповідальності, вони невтомні. Вони не люблять стежити, сидячи за чиєюсь роботою, вони хочуть бути правими за великим рахунком.

У роботі можуть перевершити навіть Тельця. Леви ненавидять, коли їх переривають, або погано асистують, або чинять перешкоди невміло. Для них найкраще працювати або незалежно, для себе (мистецтво, інтелектуальна праця, підприємництво), або увійти у високі адміністративні кола, піднімаючись вгору по ієрархічній драбині.

Леви гарні у всьому, що стосується політики, культури або шоу-бізнесу, а також фізвиховання.З них виходять хороші ювеліри, водії таксі, дипломати, політики, артисти, власники галерей, театральні постановники, декоратори, режисери, атлети, директори, голови, президенти, адміністратори.

Люблять заробляти великі гроші і ще більше витрачати. Леви беруть у борг, роздають, витрачають, часто живуть невідповідно до своїх достатків.

Це самі невиправні картярі, але невдачливі. У Льва найвищий показник успіху з усіх знаків Зодіаку, але й самі жахливі провали.

Любов народилися під знаком Лев

Лев - знак, сприятливий для чоловічої честі принаймні там, де чоловіку дозволено ще створювати імперію, династію.

Для жінок-Лева часто скрутна реалізація їх романтичної амбіції: знайти чоловіка, який поставить її на п'єдестал, на який у неї є право. Вони звичайно намагаються вийти заміж за високо стоять на соціальній драбині, довго утримуються від шлюбу, поки не знайдуть того, кого, як їм здається, хочуть: добре підкованого чоловіка із грішми, що дозволить їй як слід виглядати і верховодити будинку. Вони вважають любов козирною картою в грі з життям і стримує свої почуттєві питання, яких у неї не дуже багато, часто бувають фригідними.

Багато жінок-Леви думають, що вони красиві, часто так воно і є. Вони бояться віддавати себе фізично через страх втратити красу, багато розплачуються нервовим зривом приблизно до 30 років за одруження або заміжжя з розрахунку.

Чоловіки-Леви можуть бути самими великодушними, і щедрими коханцями або шанувальниками. Вони не дуже ніжні, але дуже жагучі. Вони хочуть знайти жінку, гідну їх самих та їхніх великої романтичної долі, для якої, на їхню думку, вони породжені. Вони не можуть уявити, що якась жінка може їх відкинути. З іншого боку, вдалий комплімент Льву кидає його до ваших ніг, в ньому є щось від Павлина.

Любов для Львів - свято, екзальтація. Апетити Львів великі, бажання наполегливі, біль глибока, вони не бачать сенсу в нерішучості, у сумнівах щодо почуттів і ситуацій. Леви не люблять, щоб їм ставали поперек дороги.

Якщо Лев не любимо, він не може простити собі свого вибору - його злість руйнівна. З іншого боку, ніяка жінка не може стояти на шляху до положення в житті і кар'єрі. Якщо вона це робить, то Лев позбувається для принизливого для нього бажання, навіть якщо це загрожує для нього самотністю.

Процвітаючий у суспільстві Лев може дозволити верховодити собою вдома, коли ніхто цього не бачить. Він може бути самим поступливим у світі чоловіком.Невдаха ж може бути найжахливішим тираном в особистих відносинах, норовистим, помпезним, ображає жінку, звинувачує її у всіх невдачах життя.

І чоловіки, і, жінки Леви повинні вирішувати конфлікт між любов'ю і становищем у суспільстві на користь любові й постаратися подолати марнославство, коли зроблено вибір.

Леви щасливі зі Стрільцем, Овен, Близнюками, Терезами.

У дружбі і шлюб слід уникати Скорпіона й Тельця.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)