загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Стрілець. (23 листопада - 21 грудня)

Загальний гороскоп Скорпіон. (24 жовтня - 22 листопада)

Вплив: Плутон.
Символ: скорпіон, Змієносець, орел, знак смерті, світильник, піраміда.
Кольори: жовтий, темно-червоний, яскраво-червоний, малиновий.
Метал: залізо, сталь.
Камені: аквамарин, карбункул, корал, берил, рубін, місячний, кришталь, топаз, малахіт.
Квіти: гвоздика, півонія, хризантема.
Анатомічна емфаза: статеві органи, хребет, серцево-судинна система.
Талісман: жук, скорпіон, знак смерті.
Щасливий день: вівторок.
Нещасливий день: понеділок, п'ятниця.
Сприятливі цифри: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666.
Країни: Німеччина (Баварія, Саксонія), Норвегія, Алжир, Швеція, Марокко, Цейлон.
Народжені з 24 по 2 листопада - під впливом Марса - розчаровані, здатні до медицини, що володіють даром зцілення людей, невпевнені в молодості і енергійні в зрілості.
Важливі роки: 15, 30, 45, 60.
Народжені з 3 листопада по 13 - під впливом Сонця - натури сильні й жагучі, ініціативні, з силою волі шляхетні й великодушні.
Важливі роки: 15, 25, 30, 45, 50, 60, 75.
Народжені з 14 по 22 листопада - під впливом Венери - легковажні, емоційні й влюбливі, що володіють артистичним талантом і сильними пристрастями.
Важливі роки: 15, 25, 30, 45, 50.

Характеристика Скорпіонів

Здоров'я народилися під знаком Скорпіон

Здоров'я Скорпіона знаходиться цілком у його владі. Він може як зруйнувати себе сумні й злісними думами і зневагою до небезпеки, так і зцілити, зібравши воєдино сильну волю. Життєві сили Скорпіона, даровані їй від народження, величезні.

Скорпіони рідко хворіють, але якщо вже хворіють, хвороба проходить у важкій формі. У Скорпіонів частіше болять: ніс (хронічне кровотеча), горло, серце, спина, ноги. Нерідкі хвороби кровоносної системи і варикозне розширення вен.

Через презирства до небезпеки чимало нещасних випадків; Скорпіонам слід побоюватися пожеж, вибухів і т.д.

Життєва енергія Скорпіонів настільки велика, що при його народженні потрібні додаткові сили (енергія), щоб забезпечити його поява на світ (його народження супроводжується смертю одного з родичів за рік до або через рік після його народження). І навпаки, коли Скорпіон йде в інший світ, вивільнити енергію стає так багато, що її вистачає на життя нового істоти (смерть Скорпіона приводить до появи в родині новонародженого за рік до сумної події або через рік після оного).

Темперамент і характер народилися під знаком Скорпіон

Скорпіон - знак любові й смерті, що сильно впливає на інших.Знак Води - жіночний, постійний, шалений, нічний, мовчазний, виверткий, плідний. Девіз: "Пісня любові на полі битви". Керований Марсом, Скорпіон перебуває під впливом Плутона, самої нової із планет. Вода Скорпіона стояча, на противагу воді Риб (океану), Рака (джерело).

У Скорпіона погана репутація. Його пов'язують із восьмим будинком - будинком смерті, забуваючи, що весь будинок - це багатство, спадщина, блага. Мінливий або постійний, Скорпіон має величезну опірність і як Фенікс може воскресати.

Над Скорпіоном панують дві якості Марса: еротизм й агресивність. Цей тип живе на повну силу із чергуванням успіхів з неуспіхами. Сухий і пекучий Марс надає Скорпіону впертість і запальність, він має войовничими якостями. У Скорпіона небезпечна енергія, як у Овена.

Скорпіон це подвійність любові й смерті, енергія, драма, пристрасть, таємниця, індивідуалізм, бунт.

Плутон символізує глибину душі, диявольський образ.

Скорпіон визначається прихованої тваринної силою і стверджує себе впевнено і беззаперечно. Це виявляється в недоторканні і безладді, стримуванні життєвих прагнень, внутрішніх конфліктів, веде до ядухи і неврозу (безжалісний Плутон розкриває глибинний сенс існування). Владний, шалений, інстинктивний характер, невгамовний, навіть якщо вогонь схований під маскою інфантильності.

Скорпіон несе в собі сильні пристрасті, що дрімають, але не вмирають. Цей характер не змінюється. Задоволений сам собою, незважаючи на зовнішні зміни. Скорпіон знає що хоче. Суть його натури - рішучість. Смак до життя невтомний. Бунтує при будь-якому примусі, непокірний до анархізму, якщо йому суперечать. Індивідуаліст, яка зневажає громадську думку й звичаї. Народився під негармонійним небом. Його рішення безповоротно. Озброєний для життя, Скорпіон вміє захищатися, але боїться атакувати, завдяки твердій волі й наполегливості.

Великий вплив Скорпіона на інші знаки. Скорпіон проникає в душі інших з одного погляду: сам же недовірливий, таємниця непроникна й неприступна. Скорпіон не прагне зачарувати, але має сильну і вимогливою чутливістю. Здійснення почуттєвих бажань загадковим чином його звільняє, заспокоює й піднімає.

Чи не базіка і не експансівен. Скорпіон працьовитий і більшою чи меншою мірою садист - мазохіст. Агресія й еротизм - самий згубний і плідний знак.

Жінки-Скорпіон - чудові кулінари, у фізичному сенсі - середнього зросту, щільні, с. сильними кінцівками, із щільним обличчям й величезною працездатністю. У цілому активні, горді, стримані, вимогливі, цікаві, дратівливі, бурхливі, замислені.Дослідники й спостерігачі, заздрісні, іронічні й суперечливі. Їх легко схвилювати, здатні на доброту, схильні до магнетизму й сильної сексуальності; реформісти, іноді ясновидці, уміють стримувати свої химерні плани й конструктивно використати свою волю. Люблять боротьбу, ніколи не падають духом, переборюючи труднощі. У них багато дітей. Серед них можна зустріти тип "фатальної" жінки.

Професії народилися під знаком Скорпіон

З Скорпіонів виходять штурмани, хірурги, моряки, хіміки, шахтарі, механіки.

Якщо у нього непоганий голос - його напевно чекає кар'єра хорошого естрадного, оперного співака.

У Скорпіона превосходно збалансовані розум і емоції, і якщо він високо інтелектуальний, то він може бути філософом і займатися пошуками сенсу життя.

Любов народилися під знаком Скорпіон

Скорпіон - натура почуттєва, схильна до надмірностей, у тому числі й у любові. Скорпіон немов створений для неї. Він прагне до неї всім своїм єством.

Скорпіон не допускає поразок. Знає ціну своєму чарівності.

Скорпіон, якщо обставини складаються так, що шлюб укласти неможливо, буде любити свого обранця міцніше й ніжніше, ніж законна дружина або чоловік. Він прислухається тільки до того, що говорить його серце.

Чоловік Скорпіон не схильний проявляти на людях свої почуття. На людях він грубий, неуважний і навіть жорстокий, наодинці він зізнається в істинне ставлення. Він дуже підозрілий і ревнивий.

Жінка Скорпіон почасти чаклунка. Шостим почуттям Вона з першого погляду довідається свого майбутнього обранця. Йому нічого не залишиться, як підкоритися її чаклунським чарам.

Жінка Скорпіон незвичайно жагуча натура. Для них пристрасність має відношення тільки до любовних утіх. Вона випробовує подібні почуття до всього навколо: вона або жагуче любить, або скажено ненавидить.

Жінка Скорпіон будучи страшно ревнивої, не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до Скорпіона дуже важко, так як вона привертає до себе погляди.

Для шлюбу й співробітництва підходять Рак, Риби, Терези, Діва.

Повинен уникати Водолія й Лева.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець.Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)