загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Телець. (21 квітня - 20 травня)

Загальний гороскоп Стрілець. (23 листопада - 21 грудня)

Вплив: Юпітер.
Символ: кентавр - стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець. Кольори: синій, блакитний, фіолетовий, багряний.
Камінь: топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, рубін, сапфір, смарагд, агат.
Метал: цинк, жерсть.
Квіти: гвоздика, нарцис, волошка, пальма.
Анатомічна емфаза: стегна, суглоби, печінка, головні і горлові захворювання до 30 років, нервові (мозкові), після 50 років, розширення вен, щитовидна залоза.
Талісман: підкова, Саламандра.
Щасливий день: четвер.
Невдалий день: середа. Сприятливі числа: 3 (всі числа, що діляться на 3), 4, 9.
Країни: Португалія, Угорщина, Югославія, Іспанія, країни Латинської Америки (крім Мексики і Бразилії), Арабські країни.
Народжені з 23 листопада по 2 грудня - під впливом Меркурія - натура відважна й незалежна, почуттєві із твердим духом, що захоплюються полюванням і спортом.
Важливі роки: 36, 40.
Народжені з 3 по 12 грудня - під впливом Місяця - мають уявою і фантазією, люблять далекі подорожі, мають мінливим настроєм.
Важливі роки: 15, 30, 40, 45, 60.
Народжені з 13 по 21 грудня - під впливом Сатурна - натури наполегливі, чутливі, люблячі розкіш і гурманство, що не мають відрази до їжі в цілому, усамітнюються для задоволення своїх гастрономічних потреб.
Важливі роки: 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75.

Характеристика Стрільців

Здоров'я народилися під знаком Стрілець

Якщо Стрілець винятковим легковажністю не зіпсує свого здоров'я, у нього є всі шанси дожити до глибокої старості в здоровому глузді та твердій пам'яті.

Ураженнями найчастіше схильні до стегна, легені, печінка, руки, плечі і кишечник. Часто завдяки тому, що вони носяться стрімголов, Стрільці потрапляють в аварію. Але його не змусиш довго лежати на лікарняному ліжку, а видужання зазвичай відбувається на диво швидко.

У людей даного знаку зодіаку зустрічається по шість пальців на руках і ногах.

Стрільці схильні до повноти. Страждають дерматозах, люмбаго.

Темперамент і характер народилися під знаком Стрілець

Стрільці можуть бути людьми ясного розуму, рішучими, у яких часто може бути й гарна аудиторія. Можуть бути й збентеженими й високими духом, великими й знатними, або ж просто егоманьякамі.

Багато Стрільці подорожують багато і далеко як у думках, так і на ділі, інші у "коминка" займаються колекціонуванням. Дві крайності можуть співіснувати й не обов'язково дисонансні.Найчастіше реформісти: ностальгік живе в повстанці-реформатора, а мрії авантюриста - у зразковому громадянина, Але негативні й позитивні, активні або пасивні - усі хвилюються через положення в суспільстві, хочуть справляти враження, і щоб це враження було надовго, переважно у формі вкладу людству. Стрільці прагнуть залишити свій слід на землі. Більше кого б то не було людина-кентавр жадає бути, досконалою людиною, часто досягає свого в більш зрілі роки, іноді не раніше 60 років, коли почуття кличуть до зміни місць і людей, коли цікавість відкривачів стає небезпечним.

Дорослий Стрілець - знак зрілий, завершений, жінки часто досягають певного росту - фізичного, соціального, душевного. Можуть походити на амазонок, прагнучи бути рівними або перевершувати чоловіків у стрільбі з лука. Відома жінка-Стрілець, ампутувати собі обидві груди заради можливості потрапити в Тибетський монастир і написати сенсаційну статтю про життя ченців.

Багато лесбіянки народилися під знаком Стрільця. Як вираження цього характеру - смак до одягу в жінок варіює від твідовий костюмів, добре скроєних спортивних штанів і жакетів і ретельно стилізованих коротких стрижок до парадних розкішних шат в стилі гранд, справжніх леді, що люблять гарні хутра, високі стильні зачіски й дорогі прикраси. Незалежно від напрямку, Стрільці віддають перевагу якості.

Те ж відноситься і до чоловіків. Спортсмени люблять імпортні светри й шарфи, бездоганно скроєні бриджі, але можуть мати і франтовий вид дипломата або почесного старіючого державного діяча.

Професії народилися під знаком Стрілець

Стрільці в юності мітять дуже високо, іноді переоцінюють свої можливості. Рутина і посередність не для них, люблять відігравати роль, бажано важливу, істотну, характер найкраще проявляється на керівних постах. Стрільці не люблять занадто важкої роботи, хоча тримаються звичайно за те, що вибрали, віддають себе з ентузіазмом і великодушністю.

Стрільці краще працюють в колективі, ніж поодинці. Піонерський дух колективізму. До начальства ставляться або з повагою, або відкрито повстають проти нього.Їм відкрито широке поле діяльності - від конярства до мисливських експедицій, відкрита дорога в духівництво, астрономію, гарні в роботі по дереву.

Стрільці можуть бути великими спортсменами, гімнастами, мисливцями жокеями, гонщиками й організаторами гонок, теслями, кухарями, власниками готелів, комівояжерами, перекладачами, політиками, репортерами, дослідниками, ботаніками, місіонерами, докторами, хіміками, інженерами, власниками казино, юристами, суддями, священиками, громадськими діячами.

Не дуже добре вміють заробляти Стрільці, бо можуть бути або занадто безсторонніми й незалежними, або занадто забезпеченими в питаннях грошей. Стрільці можуть потрапляти в колосальні смуги невдачі, і тим не менш часто це закоренілі шулери й спекулянти. Величезна потреба в комфорті. Багато хто вважає, що Стрільці просто витрачають життя, заробляючи на хліб насущний.

Серед Стрільців значно частіше зустрічаються "наймані партнери" і жінки на утриманні.

Жінки можуть конкурувати в роботі, у просуванні по службі із чоловіками.

Любов народилися під знаком Стрілець

Вогонь Стрільця не схожий на палкість Лева й Овна. Це вогонь, що жевріє під золою - перегорілі, але еше не згаслі вугілля внутрішніх страстей. Нескінченно мінливий Стрілець може заявити про себе.

Одні - безліччю різних способів направляють свої стріли вертикально на високі духовні вершини, вважаючи фізичний акт любові засобом містичного абстрагування або на громадські устремління. Стрільці шукають партнера, що стоїть в житті набагато вище за них, якому вони за це продають свою звичайно ідеальну пристрасть.

Інші вибирають горизонтальну мету й немає кінця їхнім завоюванням. Любов - спорт, пригоди, захват, коротше - Дон Жуан на високій коні, але до пізнання життєвого уроку Стрільця: "Стріла і мішень у кінцевому рахунку одне ціле, націлене в їхнє власне серце.

Чоловіки-Стрільці люблять комфорт, певну атмосферу легкості, розкоші, віддають перевагу жінці, яка не тільки підвищує їх горду думку про себе, а й добре веде домашнє господарство, справляючись з ним під час відсутності чоловіка. Вони можуть бути відмінними батьками й захисниками, але люблять випробовувати своє чоловіче єство. Можуть бути самими невірними чоловіками, уважаючи це своєю чоловічою прерогативою.

Ніхто більше них не дотримується настільки дволиких понять про міру. Стрільці впадають у приступи лютою ревнощів, якщо їм платять тим же. Стрільці не прощають зради, особливо якщо думають, що про це знають інші.Стрілець ненавидить скандали, як ніхто інший, всіляко їх уникає.

Жінки - Стрільці або вкрай горді, войовничі, або це величні патронеси, що бажають, щоб їх любили, щоб їх любили чоловіки, яких вони можуть любити, поважати й зводити на п'єдестал.

Найбільше їм дороге ім'я. Деякі самі люблять, щоб їх звеличували й поклонялися їм. Вони теж не прощають зрадництва, але роблять все для уникнення скандалу, інші не люблять бути зв'язаними і вважають за краще заміжжя вільну любов або конкурують із чоловіками за прихильність іншої жінки.

І чоловіки, і жінки Стрільці вважають за краще партнера, що виділяється з оточення. Людини не тільки іншого соціального середовища, але й іншої раси й релігії або іншої країни, до якого вони раді переїхати й жити хоча б у вигнанні, але з прерогативами добровільної "закордонне".

Стрілець щасливий у шлюбі, дружбі і справах з Близнюками, Овен, Водолієм, Терезами та Левами.

Завжди прагне уникати Діву.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Козеріг.Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)